Other lots in this auction
-
#371Kaiser
Een violist, een Napoleontisch soldaat en een jongen met vogeltjes van meerkleurig porselein. De eerste twee onderaan gemerkt. Restauratie aan het hoofd van de jongen.
Un violoniste, un soldat de Napoléon et un garçon avec des oiseaux en porcelaine polychrome. Les deux premiers portent une marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 45/55 -
#800
Een lot fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, kettingen en een Tissot dameshorloge.
Un lot de bijoux de fantaisie, dont des colliers, chaînes et une montre pour dame Tissot.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#733
Een bajonet van W.O.I. En een grijsgelakte schede.
Une baïonnette de la Première Guerre Mondiale et un fourreau laqué gris.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 50/60 -
#123Christofle, Paris
Een paar tafelkandelaars van verzilverd metaal in Lodewijk XIV-stijl. Onderaan gemerkt.
Une paire de candélabres de table en métal argenté, style Louis XIV. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 300/400 -
#435
Een balustervaasje van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor.
Un petit vase balustre en porcelaine de Chine, décor polychrome fleuri.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 120/200 -
#51
“De denker”. Een beeld van grijsgepatineerd plaaster naar een werk van Rodin.
”Le penseur”. Une statue en plâtre à patine grise, d’après une oeuvre par Rodin.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 60/100 -
#87
“Roma. Die Denkmale der ewigen Stadt”. P. Albert Kuhn. Ed. Benziger. New York, Cincinnati & St. Louis, 1887.
“Roma. Die Denkmale der ewigen Stadt”. P. Albert Kuhn. Ed. Benziger, New-York, Cincinnati & St. Louis, 1887.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#771
Een Madonna en Kind van monochroom porselein, gemerkt M.I. Hummel en twee kleine beeldjes met een apocrief Meissen merk onderaan.
Une Vierge à l’Enfant en porcelaine monochrome, marqué M.I. Hummel et deux petites statues avec une marque apocryphe Meissen sous la base.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#455
Een paar Chinese piëdestals van gesculpteerd hardhout en met een roze marmeren blad.
Une paire de piédestals chinois en bois dur sculpté et tablettes en marbre rose.No longer availableDim. h: 53 cm Ø 23 cmEstimate: € 360/420 -
#630
Nederlandse kanonneerboot omstreeks 1830. Maquette.
Une maquette d’une canonnière des Pays Bas, +- 1830.No longer availableDim. L. 72 cmEstimate: € 80/120 -
#345
Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een korfje bezet met half edelstenen.
Un pendentif en or jaune 18 ct en forme de panier sertie de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 7,78 gEstimate: € 100/150 -
#431
Een Art-Deco lampje met een bronzen zwaantje op een marmeren voet.
Une petite lampe Art Déco avec un cygne en bronze sur pied en marbre.No longer availableDim. h: 13 cm; l: 21 cmEstimate: € 42/50