#324Raymond Delahaye“Begijnhofpoort”. Een ets op papier, onder gesigneerd.
"Beguinage gate". An etching on paper, unsigned.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#623Een bronzen beeldje van een liggende Boeddha.
#85“Lepel”, Een diatonisch accordeon uit hout, leder en brons. Vemoedelijk Duitse makelij. Eind XIXde eeuw.
#45GlamorEen vintage Glamor diamantairslamp uit de tweede helft van de vorige eeuw.
#101Meriden B. Company, U.S.A.Een bruidsschaaltje, Meriden B. Company. Zwaar verzilverd (quadruple plate) schaaltje met twee verliefde hondjes en Cupido in het decor.
A bridal bowl, Meriden B. Company. Heavily silver-plated (quadruple plate) bowl with two enamored dogs and Cupid in the decor.No longer availableDim. h 20.5 x l 26 x d 18 cmEstimate: € 120 / 180 -
#552Een houten tafel met ovalen blad en gechromeerd stalen poten.
#177Emile Picault‘Le génie de l’humanité’. Een beeld van donkergepatineerd brons. Draagt handtekening en stempel van de bronsgieterij.
'The genius of humanity'. A statue made of dark patinated bronze. Bears signature and stamp of the bronze foundry.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 500 / 600 -
#471Een bronzen beeld van een Indonesische Boeddha. XIXde eeuws.
A bronze sculpted statue of an Indonesian Buddha. 19th century.No longer availableDim. 43,5 cmEstimate: € 150 / 200