#205Een glaskristallen luchter met 8 lichtpunten.
#177Emile Picault‘Le génie de l’humanité’. Een beeld van donkergepatineerd brons. Draagt handtekening en stempel van de bronsgieterij.
'The genius of humanity'. A statue made of dark patinated bronze. Bears signature and stamp of the bronze foundry.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 500 / 600 -
#273Giuseppe Armani“The Three Graces”. Een uit kunststof gesculpteerd beeld. Draagt label en verso gemerkt 1998 Florence.
"The Three Graces". A sculpted plastic statue. Bears label and marked on the back 1998 Florence.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#505Paulo Mendes da Rocha Objekto“Paulistano”. Een paar Mid-Century design armstoelen met gepatineerd Macassar gekleurd leder en eendelig stalen frame. Ontwerp door Paulo Mendes da Rocha voor Objekto, 1957.
"Paulistano". A pair of Mid-Century design armchairs with patinated Macassar colored leather and single-piece steel frame. Designed by Paulo Mendes da Rocha for Objekto, 1957.No longer availableDim. 82 x 73 x 70 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#50Een 18 karaats geelgouden ketting met 18 kt geelgouden hanger of broche bezet met een camee.
#546Een eikenhouten bureau genre American desk.
#293Een brandweerhelm van Gallet, France. Toegevoegd twee brandweer-kepies.
A firefighter helmet by Gallet, France. We add two firefighter caps.No longer availableDim. H: 14-26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#93Val Saint-LambertEen vaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt. Schade aan de bovenrand.
A vase of cut crystal, colored green throughout. Marked. Damage to the top edge.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 45 / 60 -
#157Victor Szczeblewski“Mousse siffleur”. Een bruingepatineerd bronzen beeld. Onderaan gesigneerd.
“Whistling Mousse”. A brown patinated bronze sculpture. Signed at the bottom.No longer availableDim. 54 cmEstimate: € 700 / 800 -
#637Een tafellamp met als voet een Chinese dekselvaas met het decor van bloeiende struiken en vlinders.
#452Agostino Pezotta“Nacht over de stad”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “Bergamo”.
"Night over the city". Oil on canvas. Signed and "Bergamo".No longer availableDim. 66,5 x 76,5 cmEstimate: € 100 / 150