#231Een fles Armagnac VSOP Exposition Universelle 1937.
A bottle of Armagnac VSOP Exposition Universelle 1937.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 140 / 220 -
#615Een gesculpteerde eikenhouten bureau met één lade.
#103Royal DuxEen vintage porseleinen beeldje van een dansend paar, meerkleurig met vergulde elementen. Onderaan gemerkt.
A vintage porcelain figurine of a dancing couple, multicolored with gilded elements. Marked at the bottom.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 150 / 200 -
#336Een paar messingen handdoekhouders op ronde voet.
A pair of brass towel holders on a round base.No longer availableDim. 91 cmEstimate: € 40 / 60 -
#658Victoria Czecho-SlovakiaEen lot van 12 porseleinen olie en keukenkruiden potjes met diverse taferelen beschilderd.
A lot of 12 porcelain oil and spice jars painted with various scenes.No longer availableDim. H: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#210Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,42 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with black and white diamonds with a total weight of 1.42 ct.No longer availableDim. 5,16 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#250Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
#656KirmanEen Iraans handgeknoopt tapijt met certificaat, genummerd 5085.
An Iranian hand-knotted carpet with certificate, numbered 5085.No longer availableDim. 120 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#163Val Saint-LambertEen eironde vaas “Cranberry Saurat” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan en met label. Model van Hubert Lega, cfr catalogus 1972.
#243Val Saint-LambertEen vaas op voet van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
'Winter Scene', oil on panel, signed lower right 'Pauwels'.No longer availableDim. 60 x 76 cmEstimate: € 80 / 120