#81Een 19e eeuws Russisch icoon met diverse moeders Gods.
#26Een bijzettafeltje in messing en onyx.
A side table in brass and onyx.No longer availableDim. h 57 x Ø 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#627Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een hert en bloemen. Op een houten sokkel en met uitvoercertificaat. XIXe eeuw.
#25Een verguld houten wandconsole met ornamenten gesculpteerd en 2 plateaus.
#586KirmanEen handgeknoopt tapijt.
A hand-knotted carpet.No longer availableDim. 107x164 cmEstimate: € 120 / 180 -
#563Een gepatineerd bronzen Art Nouveau lamp in de vorm van een Pierrot met mandoline. Op marmeren voet en melkglazen bol.
A patinated bronze Art Nouveau lamp in the shape of a Pierrot holding a mandolin. On a marble base with a milk glass globe.No longer availableDim. 40 cmEstimate: € 175 / 225 -
#598Een lot Imari porselein, bestaande uit 4 borden en 3 pijpvaasjes.
A hand-knotted Persian wool carpet. with a flowering tree with birds in the decor.No longer availableDim. 190 x 120 cmEstimate: € 140 / 180