Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een tafelgarnituur van verguld brons en kleurloos kristal. Een centrale coupe gedragen door spanjoletten en een centrale voet met guirlandes. Twee kandelaars op driepoot met fabeldieren. Napoléon III stijl.

Een tafelgarnituur van verguld brons en kleurloos kristal. Een centrale coupe gedragen door spanjoletten en een centrale voet met guirlandes. Twee kandelaars op driepoot met fabeldieren. Napoléon III stijl.

A table set of gilt bronze and colorless crystal. A central bowl supported by spanjolets and a central foot with garlands. Two candlesticks on tripod with mythical creatures. Napoléon III style.
Dim. 38 x 60 x 29 cm
SKU: 0503240493.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #493
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #175

    Een klokstel in marmer met bijhorende kandelaars en een bronzen beeld van Homerus met de signatuur ‘Grégoire’. Het marmer vertoont schade op meerdere plekken.

    A clock set in marble with accompanying candlesticks and a bronze statue of Homer with the signature 'Grégoire'. The marble shows damage in several places.
    No longer available
    Dim. h 61 cm (kandelaar)
    Estimate: € 250 / 350
  • #265

    Een houten beeld van een Madonna met Kind naar Romaans voorbeeld.

    A wooden sculpture of Madonna and Child based on a Romanesque model.
    No longer available
    Dim. H.63 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #311

    Drie paar rood-en geelkoperen kandelaars. XIXde eeuw.

    Three pairs of red and yellow copper candlesticks. 19th century.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #660

    Een theaterkijker van koper bezet met parelmoer.

    A theater binocular of copper inlaid with mother-of-pearl.
    No longer available
    Dim. H: 6 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #573

    Een driedelig kaststel in porselein met vergulde delen, gemerkt A.C.F. Décor bleu Sèvres, fait à la main.

    A three-piece porcelain cabinet set with gilded parts, marked A.C.F. Blue Sèvres decor, handmade.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #96

    Een eikenhouten schilderstoel met lederen zitting, vouwbaar op 3 poten. 19e eeuws.

    An oak artist's chair with leather seat, foldable on 3 legs. 19th century.
    No longer available
    Dim. 120 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #179
    Barend Cornelis Koekkoek
    Period: 1803-1863

    “Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.

    "Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.
    No longer available
    Dim. 50 x 59 cm
    Estimate: € 3000 / 3500
  • #127
    Schuco

    Een elekrische vintage speelgoed auto in originele doos. Gemerkt Schuco - Electro Ingenico 5311 - 1950-1959 - Duitsland.

    An electric vintage toy car in original box. Marked Schuco - Electro Ingenico 5311 - 1950-1959 - Germany.
    No longer available
    Dim. 21 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #512
    Marc Chagall
    Period: 1887 - 1985

    Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd Chagall M. met de melding ‘Bon à Tirer’. Toegevoegd een attest/aankoopfactuur.

    An etching on paper, signed outside the plate Chagall M. with the mention 'Bon à Tirer'. Accompanied by a certificate/purchase invoice.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 17 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #293

    Een brandweerhelm van Gallet, France. Toegevoegd twee brandweer-kepies.

    A firefighter helmet by Gallet, France. We add two firefighter caps.
    No longer available
    Dim. H: 14-26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #27

    Acht albums met postzegels. Evenals een album met sigarenbanden.

    Eight albums with stamps. As well as an album with cigar bands.
    No longer available
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #270
    Jacob Zech

    Een roestvrij stalen herenhorloge, model Legacy. In originelen doos.

    A stainless steel men's watch, Legacy model. In original box.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More