#100Een 18 kt geelgouden schakelketting.
#108Drie papiersnijders één met vergrootglas en één met heraldische leeuw. Eén messingen en een bronzen gedateerd 28-7-1900. Evenals een fantasiebalpen versierd met filigraanwerk en cabochons.
Three paper cutters, one with a magnifying glass and one with a heraldic lion. One brass and one bronze dated 28-7-1900. Along with a fantasy ballpoint pen decorated with filigree work and cabochons.No longer availableDim. L. 23,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#487Een Japans bronzen kaststel bestaande uit twee vazen en een wierookbrander.
#670Een Chinees uit speksteen gesculpteerd beeldje van een oude wijze.
#154Edward Charles BarnesPeriod: 19e eeuw‘Vader en dochter in rouw’, olieverf op doek, door Edward Charles Barnes. 19e eeuws. Herdoekt.
#431Een grote en een kleine coupe evenals een dekselvaasje van Imari porselein. XIXde eeuw.
A large and a small Imari porcelain bowl, along with a lidded vase. 19th century.No longer availableDim. Ø 25 x 8 cmEstimate: € 100 / 120 -
#489Gurami Hagemann BerutschaPeriod: 1945-2013“Trio”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan en verso gesigneerd, gedateerd ‘67.
"Trio." A painting, oil on panel. Signed and dated '67 at the bottom and on the back.No longer availableDim. 68,5 x 48,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#103Royal DuxEen vintage porseleinen beeldje van een dansend paar, meerkleurig met vergulde elementen. Onderaan gemerkt.
A vintage porcelain figurine of a dancing couple, multicolored with gilded elements. Marked at the bottom.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 150 / 200 -
#20Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds totaling approximately 0.10 ct. and two rubies with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 2,23 gEstimate: € 380 / 450 -
#146Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.
A marquetry display cabinet in veneered burr wood, Louis Philippe style.No longer availableDim. 190 x 55,5 x 96 cmEstimate: € 600 / 800