Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een tafelgarnituur van verguld brons en kleurloos kristal. Een centrale coupe gedragen door spanjoletten en een centrale voet met guirlandes. Twee kandelaars op driepoot met fabeldieren. Napoléon III stijl.

Een tafelgarnituur van verguld brons en kleurloos kristal. Een centrale coupe gedragen door spanjoletten en een centrale voet met guirlandes. Twee kandelaars op driepoot met fabeldieren. Napoléon III stijl.

A table set of gilt bronze and colorless crystal. A central bowl supported by spanjolets and a central foot with garlands. Two candlesticks on tripod with mythical creatures. Napoléon III style.
Dim. 38 x 60 x 29 cm
SKU: 0503240493.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #493
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #357
    Central

    Een houten klokje met vergulde details en handgeschilderd floraal decor, gemerkt.

    A wooden clock with gilded details and hand-painted floral decoration, marked.
    No longer available
    Dim. 35 x 18 x 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #239

    “Drie koppen”. Inktschets op papier. Toegeschreven aan A. Van Gaesbeeck.

    "Trois têtes". Esquisse in ink on paper. Attributed to A. VAn Gaesbeeck.
    No longer available
    Dim. 11 x 14 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #176

    Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.

    A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #260
    Dupont

    Een vulpen in zwarte lak en verguld metaal, met gouden pen. In oorspronkelijke doos en met boekje en vullingen.

    A fountain pen in black lacquer and gilded metal, with a gold nib. In original box with booklet and refills.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #188

    Een bronzen stalamp op marmeren voet en melkglazen bol in Art Deco stijl.

    A bronze table lamp on marble base with milk glass globe in Art Deco style.
    No longer available
    Dim. 69 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #481

    Een bronzen tempelleeuw op houten sokkel. Een gift van de eerste minister van het koninkrijk Nepal aan de ambassadeur van Belgie in 1991.

    A bronze temple lion on wooden pedestal. A gift from the Prime Minister of the Kingdom of Nepal to the Ambassador of Belgium in 1991.
    No longer available
    Dim. h 35 x l 26 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #589
    Alfons Van Meirvenne
    Period: 1932 - ....

    ‘Paddestoelen’, olieverf op doek, getekend A. V. Meirvenne en gedateerd ‘77.

    ‘Mushrooms’, oil on canvas, signed A. V. Meirvenne and dated ‘77.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #553

    Een groen glazen Jugendstil vaas met floraal reliëf decor. Klein schilfertje aan bovenrand.

    A green glass Art Nouveau vase with floral relief decoration. Small chip on the top edge.
    No longer available
    Dim. 37 x Ø 13 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #179
    Barend Cornelis Koekkoek
    Period: 1803-1863

    “Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.

    "Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.
    No longer available
    Dim. 50 x 59 cm
    Estimate: € 3000 / 3500
  • #543

    Een paar Chinese porseleinen dekselpotten, blauw-wit met landschappen in het decor.

    A pair of Chinese porcelain lidded jars, blue and white with landscape décor.
    No longer available
    Dim. 25 x Ø 22 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #276

    Een piëdestal van wit marmer in de vorm van een Korintische zuil met verguld bronzen bassement en kapiteel.

    A pedestal of white marble in the shape of a Corinthian column with gilded bronze base and capital.
    No longer available
    Dim. 103 x 32 x 32 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #343
    Val Saint Lambert

    Een set van drie kristallen kandelaars, Val Saint Lambert.

    A set of three crystal candlesticks, Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More