#148Jean Lambert RuckiPeriod: 1888-1967Bronzen art deco crucifix in twee kleuren. Gesigneerd.
#46Een rond houten salontafel met gesculpteerde details en geometrisch ingelegd patroon. Bovenop een glazen blad.
A round wooden coffee table with sculpted details and geometric inlaid pattern. Topped with a glass surface.No longer availableDim. 61 x Ø74cmEstimate: € 60 / 80 -
#403Een paar dekselvaasjes van cloisonné op koper. Versierd met bloesems en vogels. Chinees werk.
A pair of cloisonné enamel on copper lidded vases. Decorated with blossoms and birds. Chinese work.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 75 / 100 -
#354Gommaar TimmermansPeriod: 1930-1923“Mijnheer pastoor”. Hoogdruk op papier. Getekend Got (Gommaar Timmermans, zoon van Felix). Genummerd 226/600.
#500Piaget Swiss QuartzEen 18 kt geelgouden horloge met 18 kt geelgouden polsband. Gemerkt en genummerd.
An 18 kt yellow gold watch with an 18 kt yellow gold bracelet. Marked and numbered.No longer availableDim. 89 gEstimate: € 4200 / 4500 -
#323Lot stripalbums. Willy Vandersteen, “Pats 1 tot 5”, “Jerom nrs 29, 30, 41, 42”. Billie Turf nr 2. Jef Nys, “Jommeke”, 12 albums. Hurey, “Heibel in Dimdamdom”. ‘t Kapoentje Albums 41, 58, 91, 98, 111. En Popeye, Archie Cash, Buck Danny, Lobbes. Zeer goede tot zeer gelezen staat.
Lot of comic strip albums. Willy Vandersteen, “Pats 1 to 5”, “Jerom nrs 29, 30, 41, 42”. Billie Turf no. 2. Jef Nys, “Jommeke”, 12 albums. Hurey, “Heibel in Dimdamdom”. 't Kapoentje Albums 41, 58, 91, 98, 111. And Popeye, Archie Cash, Buck Danny, Lobbes. Ranging from very good to well-read condition.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#363SambonetEen metalen koffie-en theestel bestaande uit 5 delen en een dienschaal. Gemerkt onderaan.
#133Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.
#300Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een grijze parel en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with a grey pearl and with diamonds totaling approximately 0.22 ct.No longer availableDim. 5,16 gEstimate: € 550 / 650