#468
#508
#99Adèle Koekkoek
“Vrouw aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#323
Een messingen kandelaar, gemonteerd als lamp.
#528
Een handgeknoopt Perzisch wolen karpetje. Slijtage.
#566
Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
#93
Un samovar électrique doré et polychrome peint à la main, de Tula. Daté 1991.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 35/45 -
#640
Een map met 8 reproducties van werken door Rik Wauters. Evenals een aantal prenten en tekeningen, een kalender van Frans Van Immerseel (1991), een aantal prenten met tekst over de geallieerden in W.O. II. Een catalogus van Goebel. Bovendien een mooi fotoboek over Holywoodsterren, uitgegeven in de jaren zeventig.
Une farde avec 8 reproductions d'œuvres de Rik Wauters. En plus de quelques estampes et dessins, un calendrier de Frans Van Immerseel (1991), quelques estampes avec texte sur les Alliés en La Seconde Guerre mondiale. Un catalogue de Goebel et un magnifique livre de photos sur les stars d'Holywood, publié dans les années 1970.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#553
Paire de paysages près de Charleroi. Huile sur panneau. Vers 1900. Un panneau avec petite fissure.No longer availableDim. 19 x 9 cmEstimate: € 80/120 -
#656Yakchi Badir
Een handgeknoopt Turkse wollen loper.
#98Hildebert
“Mijnwerker”. Gepatineerd gips. Gesigneerd.
Mineur. Plâtre patiné. Signé.No longer availableDim. 48 x 44 cmEstimate: € 60/80 -
#675
Hugues C. Pernath. Oeuvre collective. Ed. Pink Editions & Productions, Anvers 1980.No longer availableEstimate: € 30/50