Similar lots by type
-
#33
Drie verschillende opwindklokjes in messingen kast, waarbij één met cloisonné. Allen te reviseren.
Trois horloges à remontage différentes dans un boîtier en laiton, une avec cloisonné. Tout à revoir.No longer availableDim. h: 7,5, 8,5 & 11 cmEstimate: € 60/100 -
#11
Drie klokjes in de vorm van een vogelkooi met een bewegend vogeltje dat beweegt op het ritme van de seconden. Twee met wekkerfunctie. Een gemerkt Shanghai, een ander Japans periode 1945 - 1952. In werkende staat.
Trois horloges en forme de cage à oiseaux avec un oiseau mobile qui bouge au rythme des secondes. Deux avec fonction réveil. L'un marqué Shanghai, l'autre japonais d'époque 1945 - 1952. En état de marche.No longer availableDim. h: 10 & 11,5 cmEstimate: € 75/135 -
#21Junghans
Een klein klokje van de Luftwaffe met metalen werk in houten kastje. 1937.
Une petite horloge Luftwaffe avec travail du métal dans un coffret en bois. 1937.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 180/240 -
#121
Een indrukwekkende bronzen schouwpendule in eclectische stijl. Met sleuteltje.
Une impressionnante horloge de cheminée en bronze de style éclectique. Avec clé.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 80/100 -
#172Jerome & Company, Connecticut.
Een Amerikaanse wandklok met mahoniehoutfineer met handgeschilderd decor van aardbeien achter glas. Met slinger en gewichten, zonder sleuteltje.
Une horloge murale américaine en placage d'acajou avec un décor de fraises peint à la main derrière une vitre. Avec pendule et poids, sans clé.No longer availableDim. 65 x 39 cmEstimate: € 75/120 -
#313Royal Motor Clock
Een antiek messingen klokje.
Une horloge en laiton antique.No longer availableDim. h: 8,5 cmEstimate: € 50/60 -
#63
Een bronzen pilaarklok, versierd met geëmailleerde plaquettes, personages in nissen rond de uuraanduiding en bovenaan getooid met een engeltje.
Pendule à colonne en bronze, ornée de plaques d'émail, figurant dans des niches autour des index et surmontée d'un ange.No longer availableDim. h: 48,5 cmEstimate: € 80/120 -
#67
Een opwindklokje, gedragen door een vrouw van zamak. Op houten voetstuk.
Une pendule à remontoir, portée par une femme en zamak. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/120 -
#301
Een reiswekkertje in metalen kast en met geslepen dekglaasje. In etui. Jaren ‘30.
Un réveil de voyage dans un boîtier en métal et avec un couvercle en verre taillé. En pochette. Des années 30.No longer availableDim. h: 6 cmEstimate: € 40/60 -
#293Smiths Empire
Een scheepsklok in verchroomde kast.
Une horloge de navire dans un boîtier chromé.No longer availableDim. Ø: 26,5 cmEstimate: € 80/100 -
#343Omega
Een opwindklokje met secondenwijzer. Lichte schade aan de rand van het dekglaasje.
Une horloge à remontoir avec trotteuse. Léger dommage au bord de la lamelle.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 80/100 -
#159
Een houten wandklok met gebeeldhouwde en ingelegde versieringen. Met slinger.
Une horloge murale en bois avec des décorations sculptées et incrustées. Avec pendule.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 100/140 -
#333
Twee opwindklokjes, waarbij één klassiek met alarmfunctie en het andere met roterende uuraanduiding. Jaren ‘20.
Deux horloges à remontage, l'une classique avec fonction réveil et l'autre avec affichage rotatif des heures. Années 20.No longer availableDim. h: 9,5 cm & Ø: 12 cmEstimate: € 45/65 -
#243
Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
Une cheminée Art Déco en marbre multicolore.No longer availableDim. 30 x 58 cmEstimate: € 40/60 -
#68
Een opwindklokje, gedragen door een vrouw van zamak. Op houten voetstuk.
Une pendule à remontoir, portée par une femme en zamak. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 34,5 cmEstimate: € 80/120 -
#177Imperial quartz
Een driedelig verguld bronzen klokstel in Lodewijk XV-stijl. Uurwerk op batterij.
Garniture de cheminée trois pièces en bronze doré de style Louis XV. Montre sur pile.No longer availableDim. h: 41 & 45 cmEstimate: € 120/200 -
#101
Een bronzen schouwpendule in eclectische stijl met geëmailleerde romeinse cijfers. Met sleutel en slinger.
Pendule de cheminée en bronze de style éclectique à chiffres romains émaillés. Avec clé et pendule.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#388
Een paar Imari borden met reigers in een blauw en roestrood decor.
Une paire d'assiettes Imari aux hérons dans le décor bleu et rouge rouille.No longer availableDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 40/60 -
#113
Een gebeeldhouwd houten Madonna met kind. Enkele manco’s. XVIIIe eeuw.
Une Vierge à l'Enfant en bois sculpté. Quelques lacunes. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200/220 -
#250
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,64 ct.No longer availableDim. 3,35 gEstimate: € 900/1000 -
#46
Een zuil van geaderd wit marmer.
Une colonne de marbre blanc veiné.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80/120 -
#456
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijtje.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 195 x 117 cmEstimate: € 45/70 -
#437
“Kameel met zadeltas”. Een aardewerken beeld naar voorbeeld uit de Tang-dynastie. Op losse houten sokkel.
« Chameau avec sacoche de selle ». Une statue en terre cuite d'après l'exemple de la dynastie Tang. Sur un socle en bois détaché.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100/120 -
#24F. Brouneaux
“Hooimijten”. Een aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1918.
"Meule de foin". Une aquarelle sur papier. Signé et daté 1918.No longer availableDim. 16,5 cm x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#92
“Landkarte von den 17 Niederländischen Provincien mitt theils angräntzenden Ländern (...)”. Een kaart uit “Theatri Europaei oder Beschreibung der Denckwürdigsten Geschichten in Europa vom Jahr 1672 bis 1679”. Ca. 1680. Het westen is naar het noorden gericht. In de Noordzee 5 gedateerde zeeslagen. Van 2 platen gedrukt. Scheurtje in papierrand buiten het kaartbeeld.
"Carte des terres des 17 Niederländischen Provincien mitt theils angräntzenden Ländern (...)". Une carte de "Theatri Europaei oder Beschreibung der Denckwürdigsten Geschichten in Europa vom Jahr 1672 bis 1679". Vers 1680. L'ouest fait face au nord. En mer du Nord 5 batailles navales datées. Imprimé à partir de 2 planches. Déchirure dans le bord du papier à l'extérieur de l'image de la carte.No longer availableDim. 28 x 53 cmEstimate: € 100/150 -
#157Jean-François EtchetoPeriod: 1853-1889
“François Villon, de minnestreel”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd en met gieterijmerk van Thiébault Frères, Paris.
« François Villon, l'amant ». Une statue en bronze patiné. Signée et avec la marque de fondeur de Thiébault Frères, Paris.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 500/700 -
#494
“Marina.” Aquarel op papier. Gedateerd JD’62.
"Marina." Aquarelle sur papier. Daté JD'62.No longer availableDim. 26 x 42 cmEstimate: € 50/60 -
#575
Een vaas van rood Chinees porselein.
Vase en porcelaine de Chine rouge.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120/140 -
#587
Een paar bronzen olifantjes met aapjes op de rug.
Une paire d'éléphants en bronze avec des singes sur le dos.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/60