Similar lots by type
-
#778
Een regulateurklok met slinger en sleutel.
Régulateur en bois à balancier et clé.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 30/50 -
#203
Een bronzen pendule gedragen door een olifant en getooid met een Chinees met een parasol.
Pendule en bronze portée par un éléphant et surmontée d’un Chinois à l’ombrelle.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 2200/2600 -
#208
Een schouwklok van gesculpteerd eikenhout in eclectische stijl met een orgeltje binnenin en een vogeltje bovenaan. De wijzerplaat van messing met geëtst decor. We voegen er een eikenhouten wandconsole aan toe.
Pendule en chêne sculpté de style éclectique avec un orgue à l‘intérieur et surmontée d’un petit oiseau. Cadran en laiton à décor à l’eau forte. Nous ajoutons une console en chêne.No longer availableDim. h: 70 + 60 cmEstimate: € 200/240 -
#768
Een regulateur in sobere houten kast.
Régulateur sobre dans une gaine en bois.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 40/60 -
#387Jn. Raymond à Villejésus
Een comtoiseklok van gedreven messing met rondom de geëmailleerde wijzerplaat een decor met herder en vee. Met vouwslinger en twee gewichten. In werkende staat.
Comtoise en laiton repoussé à cadran émaillé surmonté d’un berger et son troupeau. Balancier pliant et deux poids. En état de marche.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#28
Een tafelklokje van grijs marmer en brons met een geëmailleerde en handgeschilderde wijzerplaat. Sleuteltje manco. Brussels werk.
Pendulette de table en marbre gris et bronze à cadran émaillé et peint à la main. Clé manque. Travail bruxellois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80/100 -
#73
Een perpetuümklokje van geel koper onder glazen stolp.
Petite pendule perpétuelle en cuivre jaune sous globe en verre.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#363Klein de Walsche
Een schouwpendule van zwart marmer met een sober gegraveerd decor en een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers.
Pendule en marbre noir à décor sobrement gravé, cadran émaillé aux chiffres romains.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50/100
Other lots in this auction
-
#668
“De boodschappenjongen” Een groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt ‘Capodimonte’ & “Zusjes”. Een groep van deels lichtgrijs gepatineerd biscuit. Gesigneerd ‘Barbetta’ en genummerd 334/1000.
“Faire des courses”. Groupe en biscuit polychrome. Marque de Capodimonte. Et “Soeurs”. Groupe en biscuit à patine grise signé Barbetta et numéroté 334/1000.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#192Louis Verboeckhoven
“Vissersboot op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateau de pêche en pleine mer”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 27 cmEstimate: € 600/800 -
#131
Een oude jagersdolk met gegraveerd lemmer.
Dague de chasseur ancienne à la lame gravé.No longer availableDim. L 57 cmEstimate: € 140/180 -
#16
Een mahoniehouten D-end table met twee klapbladen.
Table D-end en acajou à deux abattants.No longer availableDim. 160 x 122 cmEstimate: € 200/240 -
#803
Een zeer gevarieerd lot bestaande uit o.a. een tinnen klepkan, een koperen kruisbeeld, petrischaaltjes, een zilveren servetring, enz.
Ensemble très varié comprenant une verseuse couverte en étain, un crucifix en cuivre, des plat pétri, un rond de serviette en argent etc.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#413
Een lot bestaande uit zes diverse tasjes uit de XIXde en het begin van de XXste eeuw, een miniatuur spiegeltje met gedreven bloemenmotief, een handvat van gedreven koper met parelmoer, een te herstellen armband. Verzilverd metaal, koper, zijde en haakwerk.
Lot comprenant six sacs à main divers du XIXe siècle et début XXe siècle, un miroir miniature au motif de fleurs repoussées, une manche en cuivre repoussé et nacre, un bracelet à réparer. Métal argenté, cuivre, soie et broderie.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#411
Een lot bestaande uit een zakhorloge met geniëlleerde kast (ter herstellen), een geniëlleerd zakmesje, een potloodhoudertje, een wandelstokhandvat en een pennendop. Alles van massief zilver.
Lot comprenant une montre de poche au boîtier niellé (à réparer), un couteau de poche niellé, une porte-mine, une manche de canne et un bout de porte-plume. Toutes les pièces en argent massif.No longer availableDim. 159 gEstimate: € 50/80 -
#586
Een tafel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl, gedragen door zeven zuiltjes op poten in H-verbinding en met een marmeren blad.
Table en chêne sculpté de style renaissance portée par sept colonnettes à entretoise en H. Tablette en marbre.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#400
Een armstoel van stoomgebogen beukenhout.
Fauteuil en hêtre courbé au vapeur.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#690
Lot van 9 stuks grafisch werk: “Preekstoel nr 1”. Kopergravure van Georg Hertel naar F. X. Haberman, genummerd 166. Medio XVIIIde eeuw (23 x 36 cm). “Kirche Skt Martin zu Worms”. 3 kopergravures van Wilhelm Bayrer naar E. Gladbach, Darmstadt 1866 (56 x 37 cm). 5 vellen met potloodschetsen voor plafond-en wandversieringen (50 x 34 cm).
Lot de gravure 9 pièces: “Chaire d’église n° 1”. Gravure sur cuivre par Georg Hertel d’après F.X. Haberman, numérotée 166. Milieu du XVIIIe siècle (23 x 36 cm). “Kirche Skt Martin zu Worms”. 3 gravures sur cuivre par Wilhelm Bayrer d’après E. Gladbach, Darmstadt 1866 (56 x 37 cm). 5 pages aux croquis en crayon pour des décorations murales et de plafond.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#209Jan MaesPeriod: 1876 - 1974
“Terugkeer naar de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Retour à l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 85 cmEstimate: € 260/300 -
#626
Een mahoniehouten bibliotheekkast met twee gevitreerde deuren bovenaan en twee deuren en twee laden onderaan.
Bibliothèque en acajou ouvrant à deux portes vitrées. Le bas à deux tiroirs.No longer availableDim. 231 x 130 cmEstimate: € 240/300