Similar lots by type
-
#203Een schouwpendule, gedragen door een voorstelling van Chronos van donkergepatineerd brons op een voetstuk van groen marmer en arduin op bronzen voetjes. Begin XIXe eeuw. Met slinger en sleutel.
Une pendule de cheminée, portée par Chronos en bronze patiné brun, sur un socle en marbre vert et pierre de taille sur pieds en bronze. Début XIXième siècle.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#116Een staande klok van notenhoutfineer met zwartgelakte details. XIXe eeuw. Werkende staat. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule en placage de noyer aux détails noircis. XIXe siècle. En état de marche, avec balancier et poids.No longer availableDim. 220 x 50 cmEstimate: € 180 / 240 -
#598Een schouwpendule van zwart marmer met gegraveerde versieringen en details van groen marmer. We voegen er twee gelijkaardig gedecoreerde cassolettes aan toe. Eind XIXe eeuw. Met slinger, maar zonder sleutel.
Pendule de cheminée en marbre noir aux décoration gravées eet aux détails en marbre vert. Nous ajoutons deux cassolettes assorties. Fin du XIXe siècle. Avec balancier mais sans clé.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#599J. Warnon à NamurEen staande klok in eikenhouten kast. De wijzerplaat van gedreven. Zonder gewichten.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre repoussé. Sans poids.No longer availableDim. h: 223 cmEstimate: € 180 / 240 -
#141Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met tweekleurig inlegwerk. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne décorée d’incrustations bicolores. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 229 cmEstimate: € 200 / 300 -
#588Een serie van zes netsukés met voorstelling van diverse beroepen. Japans werk omstreeks 1900.
Une série de six netsukés représentant divers métiers. Travail japonais, vers 1900.No longer availableDim. H. 3,5 à 4,5 cmEstimate: € 450 / 600 -
#526Hilaire à StenayEen eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200 / 400 -
#579Een staande klok in gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met leeuwenkoppen. Het werk met messingen wijzerplaat.
Horloge de vestibule en chêne sculpté, ornée de têtes de lion. Cadran en laiton.No longer availableDim. h; 226 cmEstimate: € 200 / 260 -
#365Een recente kopie van een Friese staartklok. Compleet.
Une copie récente d’une pendule murale frisonne. Complet.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 120 / 200 -
#311Een kolompendule van zwartgelakt hout met verguld bronsbeslag. XIXe eeuw.
Une pendule colonne en bois laqué noir et montures en bronze doré. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#686Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.
Une pendule en chêne sculpté aux motifs Louis XV.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 200 / 300 -
#219Een staande klok in eikenhout kast met een wijzerplaat van tin en koper en gedateerd 1761.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en étain et cuivre daté 1761.No longer availableDim. H. 223 cmEstimate: € 200 / 300 -
#546William Brownlie, HamiltonEen Engelse staande klok van mahoniehout met een gedreven messingen wijzerplaat, de kast bovenaan versierd met twee gecanneleerde zuiltjes.
Une horloge de vestibule en acajou et cadran en laiton repoussé, décoration de deux colonnes cannées par dessus.No longer availableDim. h: 216 cmEstimate: € 200 / 300 -
#71J. Joseph Hancet, JodoigneEen staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 247 cmEstimate: € 300 / 400
Other lots in this auction
-
#239Een paar bronzen plaquettes met art nouveau vrouwenprofielen in reliëf naar ontwerpen van Alphonse Mucha.
Une paire de plaquettes en bronze aux profils de femmes en relief d’après Alphonse Mucha.No longer availableDim. 23,5 x 9 cmEstimate: € 200 / 280 -
#460Een kleine vide-poche van grijs marmer, versierd met een voorstelling van een jongetje op een gans van bruingepatineerd brons. Enkele schilfers.
Petit vide-poche en marbre gris surmonté d’un petit garçon assis sur une oie en bronze à patine brune. Quelques éclats.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 50 / 80 -
#303“Trick dog” & “Leap-frog bank”. Twee spaarpotten van gepolychromeerd gietijzer.
”Trick dog” & “Leap-frog bank”. Deux tirelires en fonte polychrome.No longer availableDim. h: 18 & 12 cmEstimate: € 60 / 100 -
#38Een lot van zes albums met chromo’s.
Un lot de six albums de chromos.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#195Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,38 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ±0,38 ct.No longer availableDim. 6,70 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#296Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een centraal motief.
Une carpette persane en laine nouée main avec un motif central.No longer availableDim. 207 x 148 cmEstimate: € 200 / 300 -
#221Emporio ArmaniEen handtas van slangenleder.
Un sac à main en cuir de serpent.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#177Een aluminium schaalmodel van een racewagen uit de jaren ‘20. Met elektromotortje.
Une voiture de sport miniature des années ‘20 avec petit moteur électrique.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 400 / 450 -
#399WiskemannEen bestek van verzilverd metaal, bestaande uit 2 keer zeven grote messen, zeven vismessen, zeven grote vorken, veertien kleine vorken, zeven grote lepels, zeven kleine lepels, elf koffielepels, vijf ijslepels, twaalf dessertvorkjes en een pollepel. We voegen er een serveerbestek met benen handvatten aan toe.
Un service à couverts en métal argenté, comprenant 2 fois sept grands couteaux, sept couteaux à poisson, sept grandes fourchettes, quatorze petites fourchettes, sept grandes cuillères, sept petites cuillères, onze cuillères à café, cinq cuillères à glace, douze fourchettes à dessert et une louche. Nous ajoutons un couvert de service aux manches en os.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#661Een bladvormig schaaltje met handvat van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en planten. Tijdperk Daoguang.
Petit plat en forme de feuille avec anse. Porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et de plantes. Epoque Daoguang.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#613Val St. LambertEen vaas van geslepen kleurloos kristal met een rood ruitmotief. Onderaan gemerkt en met etiket.
Un vase en cristal taillé incolore et motif de losanges rouges. Marque sous la base et étiquette.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#690GoumEen handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde.
Une carpette persane en soie faite main.No longer availableDim. 110 x 66 cmEstimate: € 400 / 600


