#479
Drie kleine messingen en bronzen Boeddhabeeldjes. Thais werk.
#321
Een lot postzegels, voornamelijk interbellum en Wereldoorlog II.
#747
Een paar kleine monochroom witte hoornvaasjes en twee met meerkleurig en verguld decor van Brussels porselein.
Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles monochrome et deux autres polychromes et doré.No longer availableDim. h: 8 & 12 cmEstimate: € 50 / 80 -
#594
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#787
Een notenhouten spiegel met twee zuiltjes. Met console.
#812
Een lot van vier koperen waterketels.
#535Ultra
Een oude radio in kunststof kast. Type EU4052. Omstreeks 1950.
#278Antoon AmorgastiPeriod: 1880-1942
“De steenkapper”. Een beeld van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd.
“Le tailleur de pierres”. Sculpture en terre cuite polychrome. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 300 / 400 -
#11
Twee soldaten van porselein.
#800
Een rood- en geelkoperen lantaarn met groene glazen. Circa 1880.
#283
Een gepolychromeerde houten Madonna met kind. Mogelijk Filipijns, begin XIXe eeuw.
“Vierge à l’Enfant” en bois polychrome. Philippines (?), début du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 240 -
#271
Maquette van een viermaster.
Maquette d’un quatre-mâts.No longer availableDim. 72 x 74 cmEstimate: € 60 / 100