#272Jan Van Riet
“Stilleven met fruit”. een chromolitho getekend buiten de plaat Jan Van Riet en genummerd 76/110 en gedateerd 1983.
"Still life with fruit." A chromolithograph signed outside the plate by Jan Van Riet, numbered 76/110, and dated 1983. -
#567Louis Moreaux
"Glorification Du Travail". A zamak bust after Louis Moreaux. Some fingers are broken off. -
#73
Een marktkramer met konijnen en een vrouw met een gans. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#641
Een paar Nanking vazen met krijgerdecor.
A pair of Nanking vases with warrior decoration. -
#462Emile Durieux
“Zeezicht met zeilboten.” Olieverf op doek. Herdoekt. Gesigneerd.
“Seaview with sailing ships”. Oil on canvas. Relined. Signed -
#209Jef De PauwPeriod: 1888 - 1930
‘Landelijk zicht bij nacht’, olieverf op doek, getekend Jef De Pauw.
"Rural Night View," oil on canvas, signed by Jef De Pauw. -
#184Frans RosPeriod: 1883 - 1968
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd Fr. Ros. In vergulde kader.
"Church interior". Oil on canvas. Signed Fr. Ros. In a gilded frame. -
#296
Een houten secretaire met 1 lade in het midden.
A wooden secretary with 1 drawer in the middle. -
#164Frans RosPeriod: 1883 - 1968
"Church interior". Oil on canvas. Signed Fr. Ros. In gilt frame. -
#20
Een 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met twee kleine diamantjes.
An 18 kt white and yellow gold pendant set with two small diamonds. -
#459Jozef MousPeriod: 1896-1968
“Geabstraheerd landschap”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd. Onderaan gesigneerd.
"Abstract landscape." A painting, oil on canvas, marouflaged. Signed at the bottom. -
#523
"Jules Verne lamp". A futuristic wall lamp in aluminum and copper. Dutch design.