Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een tafellamp met een beeld in zamac en een glas in lood lampenkapje uit de tweede helft van de vorige eeuw.
Een tafellamp met een beeld in zamac en een glas in lood lampenkapje uit de tweede helft van de vorige eeuw.
Een tafellamp met een beeld in zamac en een glas in lood lampenkapje uit de tweede helft van de vorige eeuw.
Een tafellamp met een beeld in zamac en een glas in lood lampenkapje uit de tweede helft van de vorige eeuw.

Een tafellamp met een beeld van zamac en een glas in lood lampenkapje uit de tweede helft van de vorige eeuw.

A table lamp with a zinc alloy sculpture and a stained glass lampshade from the second half of the previous century.
Dim. h 68 cm
SKU: 2609230023.
Category: Zamak.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #23
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #127
    Internationale Camera Actiengesellschaft

    Een antieke slide projector type “Skioptikon” gemerkt ICA Dresden uit hout en metaal.

    An antique slide projector type "Skioptikon" marked ICA Dresden, made of wood and metal.
    No longer available
    Dim. 57 x 90 x 34cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #338

    Een brons-look beeld van een zeer jong koppeltje met 3 bloemvormige glazen blakers. Draagt stempel.

    A bronze-look sculpture of a very young couple with 3 flower-shaped glass candle holders. Stamped.
    No longer available
    Dim. h 87 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #180

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met drie briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    An 18 karat white gold ring set with three brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.
    No longer available
    Dim. 3,20 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #337

    Een lot van drie boeken met telkens een gebundelde jaargang van ‘De Stad Antwerpen’, deel 1 van maart 1929 tot maart 1930, deel 2 van maart 1930 tot maart 1931 en deel 3 van maart 1931 tot maart 1932.

    A lot of three books, each containing a bundled year of 'De Stad Antwerpen', part 1 from March 1929 to March 1930, part 2 from March 1930 to March 1931, and part 3 from March 1931 to March 1932.
    No longer available
    Dim. h 38 x b 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #433

    Een set van 2 Chinese porseleinen beelden, een lachende dame en een oude wijze man.

    A set of 2 Chinese porcelain figurines, a laughing lady and an old wise man.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #626

    Een eikenhouten commode met 3 laden.

    An oak chest of drawers with 3 drawers.
    No longer available
    Dim. 91 x 113 x 50cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #673

    Een lot van 2 verchroomde kandelaars/tafellampen uit de tweede helft van de vorige eeuw.

    A pair of chrome candlesticks/table lamps from the second half of the previous century.
    No longer available
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #348
    Capo di Monte

    Een lot van 4 Capodimonte beeldjes op een verguld voetje bestaande uit een jonge heer met fazant, een engeltje, ee, jongen met een gans en een meisje met bloemen. Hierbij toegevoegd een porseleinen kussentje met een geslepen kristallen bol. Kleine schade aan het beeldje met het bloemenmeisje.

    A set of 4 Capodimonte figurines on a gilded base, including a young man with a pheasant, an angel, a boy with a goose, and a girl with flowers. Also included is a porcelain cushion with a cut crystal ball. Small damage to the figurine of the flower girl.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #434

    “Dageraad.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1987.

    "Dawn." Oil on canvas. Illegibly signed. Dated 1987.
    No longer available
    Dim. 48 x 68 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #587
    Eschenbach Bavaria Germany

    Een porseleinen servies met verguld randdecor. Onderaan gemerkt.

    A porcelain tableware set with gilded rim decoration. Marked on the bottom.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #401

    Een beeldje van een torenvalk zittend op een tak, onderaan gemerkt Goebel Germany CV 110, 1969.

    A figurine of a Eurasian kestrel sitting on a branch, marked Goebel Germany CV 110, 1969.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #214

    Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.

    An icon on a panel with 4 images of religious scenes.
    No longer available
    Dim. 40 x 32cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #247

    Een houten gesculpteerd beeld van een Zuid-Amerikaanse man. Vroeg 20ste eeuw.

    A wooden sculpted statue of a South American man. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #543

    Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen aan de panelen.

    A large oak wardrobe, 2 doors with sculpted elements on the panels.
    No longer available
    Dim. 232 x 179 x 59cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More