Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een tafellamp met een beeld in zamac en een glas in lood lampenkapje uit de tweede helft van de vorige eeuw.
Een tafellamp met een beeld in zamac en een glas in lood lampenkapje uit de tweede helft van de vorige eeuw.
Een tafellamp met een beeld in zamac en een glas in lood lampenkapje uit de tweede helft van de vorige eeuw.
Een tafellamp met een beeld in zamac en een glas in lood lampenkapje uit de tweede helft van de vorige eeuw.

Een tafellamp met een beeld van zamac en een glas in lood lampenkapje uit de tweede helft van de vorige eeuw.

A table lamp with a zinc alloy sculpture and a stained glass lampshade from the second half of the previous century.
Dim. h 68 cm
SKU: 2609230023.
Category: Zamak.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #23
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #127
    Internationale Camera Actiengesellschaft

    Een antieke slide projector type “Skioptikon” gemerkt ICA Dresden uit hout en metaal.

    An antique slide projector type "Skioptikon" marked ICA Dresden, made of wood and metal.
    No longer available
    Dim. 57 x 90 x 34cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #338

    Een brons-look beeld van een zeer jong koppeltje met 3 bloemvormige glazen blakers. Draagt stempel.

    A bronze-look sculpture of a very young couple with 3 flower-shaped glass candle holders. Stamped.
    No longer available
    Dim. h 87 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #128
    Val Saint Lambert

    Een lamp in groen en kleurloos kristal uit de jaren 60 van de vorige eeuw, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert en genummerd.

    A lamp in green and colorless crystal from the 1960s, signed Val Saint Lambert and numbered at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 26 x Ø 18 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #537

    Een koffie-en theeservies van veelkleurig en verguld porselein, alle stukken individueel prachtig gedecoreerd met Chinese personages. Koffiepot, theepot (dekselknop ontbreekt), suiker-en melkpot. Bowl, twaalf koppen(1 haarscheur) en twaalf schoteltjes. Parijs, tijdperk Louis-Philippe.

    A coffee and tea set of multicolored and gilt porcelain, each piece beautifully decorated with Chinese figures. Coffee pot, tea pot (minus lid knob), sugar and milk pot. Bowl, twelve cups (one hairline crack) and twelve saucers. Paris, Louis-Philippe era.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #365

    Een eikenhouten hoekkastje, Eéndeurs en met lade.

    An oak corner cabinet, one door and with a drawer.
    No longer available
    Dim. 112 x 66 x 36cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #387
    Cassin

    Een paar rode porseleinen beeldjes van kwartels. Onderaan gemerkt.

    A pair of red porcelain quail figurines. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 15cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #244
    Sidney Pike

    ‘Schots landschap met runderen’, waterverf op papier, gesigneerd Sidney Pike.

    'Scottish landscape with cattle', watercolor on paper, signed Sidney Pike.
    No longer available
    Dim. h 19 x b 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #452

    “Gestileerd naakt.” Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.

    "Stylized nude." Oil on canvas. Unclearly signed.
    No longer available
    Dim. 40 x 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #158
    Emile Laporte

    Een beeldengroep in gepatineerd brons ‘Pro Patria’, gesigneerd Emille Laporte met gieterijstempel ‘Siot Decauville’.

    A sculptural group in patinated bronze 'Pro Patria', signed by Emille Laporte with foundry mark 'Siot Decauville'.
    No longer available
    Dim. h 42.5 cm
    Estimate: € 700 / 900
  • #690

    Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.

    Five different Chinese jade figurines as pendants with woven cords.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #126

    Een Engelse staande ‘moon-face’ klok met opschrift Barnett London.

    An English standing 'moon-face' clock inscribed Barnett London.
    No longer available
    Dim. 214 x 50 x 25 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #221

    Een lot van een kazuifel met borduursels, een stola, een kelkdoekje met kant in foedraal en een goudgeborduurd doekje.

    A set consisting of a chasuble with embroideries, a stole, a corporal with lace in a case, and a gold-embroidered cloth.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #37

    Een set van 2 bronzen engelenhoofdjes met vleugels.

    A set of 2 bronze angel heads with wings.
    No longer available
    Dim. h 11 x b 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #556
    Bidjar

    Een handgeknoopt Oosters dozar karpet van wol.

    A hand-knotted Oriental dozar rug made of wool.
    No longer available
    Dim. 235 x 134 cm
    Estimate: € 100 / 140
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More