A bronze-look sculpture of a very young couple with 3 flower-shaped glass candle holders. Stamped.No longer availableDim. h 87 cmEstimate: € 40 / 60
#52Karel BiddelooEen lot van 3 striptekeningen op papier met Rode Ridder thema, waarvan de grootste 39 x 27cm. Gesigneerd.
A lot of 3 comic drawings on paper with Reode Ridder theme, the largest being 39 x 27cm. Signed.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#631Een lot van 6 biscuit wijwatervaten met verschillende uitwerkingen. Meeste gemerkt en genummerd achteraan.
#487Een Chinees blauw witte porseleinen vaas. Op sokkel.
#286Een paar houten, groen gepatineerde armstoelen met gesculpteerde details en gestoffeerde zitting. In Louis XVI stijl.
A pair of wooden, green-patinated armchairs with sculpted details and upholstered seats. In Louis XVI style.No longer availableDim. 95 x 63 x 57cmEstimate: € 80 / 120 -
#125Edmond Verstraeten“Bosrand bij herfst.” Olieverf op doek. Draagt monogram E.V. gedateerd 1930.
#692YastikEen handgeknoopt Oosters loper van wol met een geometrisch motief.
A hand-knotted oriental carpet made of wool with a geometric motif.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 35 / 45 -
#108“Moeder met kroost”. Een uit pijpaarden gesculpteerde reliëf plaque. Inscriptie achterzijde “1630”.
"Mother with offspring." A relief plaque sculpted from pipe clay. Inscription on the back reads "1630."No longer availableDim. Ø13cmEstimate: € 70 / 80 -
#690Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
#88Etabl. J.Schuybroek. S.A. Hoboken-AnversEen groot halfcilindervormig koffieblik, met opschrift “Café Biggelaar”. Rood, zwart en goud kleuren. Vervaardigd door “Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers”.
A large semi-cylindrical coffee tin, with inscription "Café Biggelaar". Red, black, and gold colors. Manufactured by "Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers".No longer availableDim. 49 x 36cmEstimate: € 100 / 150 -
#663HamadanEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
A hand-knotted Oriental carpet made of wool.No longer availableDim. 180 x 80 cmEstimate: € 60 / 80