Similar lots by type
-
#600Een grote bronzen voorstelling van Boeddha.
Une grande représentation de Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#618Een geborsteld stalen moderne tafellamp.
Une lampe moderne en acier brossé.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30 / 40 -
#208“Mercurius”. Een bronzen beeld naar een werk van Jean de Bologne. Op het marmeren voetstuk een bronzen fries met putti die kunsten bedrijven in reliëf.
”Mercure”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Jean de Boulogne. Sur socle en marbre représentant des putti oeuvrant l’art, en relief.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 320 / 360 -
#416Een slagtand in messingen montuur in barokke stijl en gemonteerd als lamp. XIXe eeuw.
Une défense dans une monture en laiton, style Baroque et montée en lampe. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#267Een paar verstelbare metalen wandlampen.
Une paire de lampes murales en métal réglable.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 50 / 70 -
#389Val Saint- LambertEen lampenvoet van blauw kristal.
Un pied de lampe en cristal bleu.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 25 / 40 -
#207“Pierrot met poedel”. Een bronzen beeld naar een werk van Barye.
”Pierrot et son caniche”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Barye.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 190 / 210 -
#601Een groot kubistische bronzen beeld.
Une grande statue en bronze cubique.No longer availableDim. h: 66,5 cmEstimate: € 1900 / 2200 -
#537Een bronzen wierookbrander. Onderaan gemerkt.
Encensoir en bronze. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 11,5 cmEstimate: € 90 / 110 -
#197“Personages op een slee, getrokken door drie paarden.”. Een bronzen groep. Russisch werk.
”Personnages sur un traîneau tiré par trois chevaux”. Un groupe en bronze. Travail russe.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#800Een Venetiaanse luchter met tien lichtpunten en kristallen pendeloques.
Un lustre vénitien à dix points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#226Een grote Venetiaanse luchter
Un grand lustre vénitien.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 200 / 220 -
#629Een paar zeshoekige Chinese lantaarns van hout en glas, waarbij één met een decor van personages en één met vogels op bloeiende takken.
Paire de lanternes chinoise en bois et verre, l’une à décor de geisha, l’autre aux oiseaux sur des branches fleuries.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120 / 160 -
#213Een bronzen krokodil.
Un crocodile en bronze”.No longer availableDim. l: 73 cmEstimate: € 260 / 280 -
#217Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
Un lustre en bronze à six points lumineux.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 600 / 650 -
#795“Man met mand”. Een bronzen beeldje. Japans werk. Onderaan gemerkt.
”Homme et panier”. Une statue en bronze. Travail japonais. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#598“Japans echtpaar”. Twee bronzen beelden.
”Couple japonais”. Deux statues en bronze.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 2000 / 2400 -
#603Een paar vazen van cloisonné op brons, versierd met een bloemendecor.
Deux vases en cloisonné sur bronze, décoration fleurie.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 2500 / 2600 -
#591“Man en vrouw”. Een groep van zwartgepatineerd brons in art decostijl naar een werk van Boris Lovet-Lorski.
”Homme et femme”. Une statue en bronze à patine noir style Art Déco, d’après une oeuvre par Boris Lovet-Lorski.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#450Een art nouveau inktstel van brons en marmer.
Un encrier Art Nouveau en bronze et marbre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#203Een paar cassolettes van wit marmer, versierd met bronzen monturen in de vorm van ramskoppen en bloemenguirlandes.
Une paire de cassolettes en marbre blanc, décoration de montures en bronze en forme de têtes de bélier et guirlandes fleuries.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 580 / 650 -
#568Een bronzen wierookbrander op drie pootjes. Onderaan gemerkt.
Un encensoir en bronze sur trois pieds.No longer availableDim. Ø: 11,5 cmEstimate: € 160 / 180 -
#237Een verguld koperen halllantaarn met gesatineerd glazen kap, versierd met guirlandes.
Lanterne de vestibule en cuivre doré à abat-jour en verre satiné décoré” de guirlandes.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#581“Zittende Bodhisattva op eend”. Een verguld bronzen beeld.
”Bodhisattva assis sur un canard”. Une statue en bronze doré.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 260 / 280
Other lots in this auction
-
#316Een eikenhouten koffer met gesculptuurde paneeltjes met personages.
Un coffre en chêne aux panneaux sculptés.No longer availableDim. 60 x 101 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#152Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Stoomschip in de haven van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateau à vapeur au port d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 110 cmEstimate: € 150 / 200 -
#43Twee karaffen, een schenkkan en vier borreltjes van kleurloos kristal en glas.
”Deux carafes, une verseuse et quatre verres à goutte en cristal incolore et verre.No longer availableDim. h: 34 cm cmEstimate: € 80 / 100 -
#564“Vrouw in een interieur”. Olieverf op doek. Kleine herstellingen.
”Femme dans un intérieur”. Huile sur toile. Petits dégâts.No longer availableDim. 68 x 49 cmEstimate: € 120 / 180 -
#709Roel Slabbinck“Ink is the link.” Ets, genummerd en gesigneerd buiten de plaat.
”Ink is the link”. Une eau-forte, numérotée et signée hors planche.No longer availableDim. 14 x 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#302Louis Melis“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40,5 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#463Een paar vrouwenfiguren van geglazuurd aardewerk in de stijl van de T’ang.
Une paire de figures féminins en faïence à glaçure polychrome, style T’ang.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#340Een grote kussenkast van gefineerd hout, versierd met gebeeldhouwde Corinthische kapitelen en op bolpoten. XVIIIe eeuw.
Une grande armoire à coussins en bois de placage, décorée de chapiteaux et au pieds en boule.No longer availableDim. 226 x 211 x 86 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#776Een lot van vijf metalen constateurs voor de duivensport, waarvan drie van Le Castel/La Lédoise en twee van BTR.
Lot de cinq constateurs en métal pour la course aux pigeon dont trois Le Castel/La Lédoise et deux BTR.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#698Een flesvaas van Muranoglas in blauw, groen en rood.
Un vase bouteille en verre Murano bleu, vert et rouge.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60 / 70 -
#337Een paar engeltjes van goudgepatineerd hout.
Deux petits anges en bois doré.No longer availableDim. l: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#318“Le Portefeuille des Arts Décoratifs.” ‘Quatrième Série’. Ed. Labor et Artes, Paris. Bestaande uit 96 Phototypieën.
”Le Portefeuille des Art Décoratifs”. Edition ‘Quatrième année. 96 Phototypes.’No longer availableEstimate: € 60 / 80

