Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een tafellamp van cloisonné op brons on de vorm van een Korinthische zuil op een voetstuk van albast.

Een tafellamp van cloisonné op brons on de vorm van een Korinthische zuil op een voetstuk van albast.

Lampe de table en bronze cloisonné en forme de colonne corinthienne à bassement en albâtre.
SKU: 2308160485.
Categories: Brons, Verlichting.
Auction day: 24 August 2016 19:00
Catalogue #485
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #595
    Jozef Cantré

    Een houtsnede met personages. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    Gravure sur bois aux personnages. Signée et numérotée hors planche.
    No longer available
    Dim. 23 x 16,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #408

    Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.

    Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #747

    Een bronzen tuinvaas, versierd met sfinksen en leeuwenkoppen.

    Jardinière en bronze décoré de sphinx et de têtes de lion.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #414

    Een paar luchters met een kap van glas in lood.

    Paire de lustres aux abat-jour en vitrail.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #412

    Een luchter van glas in lood met een decor van bloemen.

    Lustre en vitrail à décor de fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #784

    Een halllantaarn van brons en glas in barokke stijl.

    Lanterne de vestibule en bronze et verre de style baroque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #773

    Een staande lamp van gesculpteerd hout in de vorm van een gecanneleerde zuil.

    Lampadaire en bois sculpté en forme d’une colonne cannelée.
    No longer available
    Dim. h: 178 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #620

    Een indrukwekkende bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met achttien lichtpunten en kristallen pendeloques.

    Lustre impressionnant en bronze de style Louis XV. 18 lumières et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 650 / 700
  • #214

    Een porseleinen plaquette met een handgeschilderd bloemendecor in een verguld bronzen kader. Achteraan gemerkt KPM-Berlin.

    Plaquette en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main dans un cadre en bronze doré. Marque KPM-Berlin au verso.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #207

    “De lange denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.

    “Le long penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #411

    Een geelkoperen luchtertje met zes lichtpunten.

    Petit lustre en cuivre jaune à six lumières.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #409

    Een grote bolle designluchter met een kap van blauw Muranoglas.

    Lustre design sphérique à abat-jour en verre bleu de Murano.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #410

    Een luchter van kristal en koper, versierd met gekleurde glazen pendeloques en druiventrosjes.

    Lustre en cristal et cuivre décoré de pendeloques et de grappes de raisins en verre de couleur.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #402

    Een bronzen hanglampje met twee lichtpunten met bloemvormige kapjes, gedragen door twee putti.

    Lampe de vestibule en bronze à deux lumières et aux abat-jour en forme de fleurs portées par deux putti.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #430

    Een paar olielampen van meerkleurig en verguld aardewerk, tin en brons, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en met tulpvormige glazen kappen. Omstreeks 1900.

    Paire de lampes à huile en faïence polychrome et doré, étain et bronze, décorées de fleurs peintes à la main. Abat-jour de forme tulipe en verre. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #609

    “De belaagde olifant”. Een groep van bruingepatineerd brons.

    “L’éléphant assailli”. Groupe en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #779

    Een luchter van koper met zes lichtpunten en kristallen pendeloques.

    Lustre en cuivre à six lumières et aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #771

    Een koperen luchter met zes lichtpunten met glazen kappen. Eén kap beschadigd.

    Lustre en cuivre à six lumières aux abat-jour en verre. Un abat-jour abîmé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #416

    Een luchter van koper met glazen kralen in drie niveaus met onderaan een hangende glazen coupe met druppelvormige pendeloques van kristal.

    Lustre en cuivre aux perles en verre sur trois niveaux. Vers le bas une coupe en verre aux pendeloques de cristal en forme de larmes.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #770

    Een bronzen luchter in barokke stijl.

    Lustre en bronze de style Baroque.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #204

    “Struisvogel”. Een beeld van bruingepatineerd brons op arduinen voetstuk. Naar een werk van E. Frémiet.

    “Autruche”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après une oeuvre de E. Frémiet.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #427

    Een verguld koperen luchter met vijf lichtpunten in de vorm van plantenranken en met bloemvormige kapjes van roze glas.

    Lustre en cuivre doré à cinq lumières en forme de plantes et aux abat-jour en verre rose.
    No longer available
    Dim. h: 111 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #407

    “De denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Naar een werk van Rodin.

    “Le Penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée. D’après Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 1200 / 1300
  • #422

    Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.

    Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #734

    Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.

    Miroir en bois doré de style baroque.
    No longer available
    Dim. H 75 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #473

    Een brasero van rood koper met deksel, versierd met wapenschilden.

    Brasero en cuivre rouge et son couvercle. Décoré d’armories.
    No longer available
    Dim. Ø: 49 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #672

    Vijf grafische werken: twee tekeningen door Andor Komives (1993 en 1994), een dubbelzijdige aquarel door A. Cogun, een zeefdruk en een exemplaar van “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”.

    Cinq oeuvres graphiques: deux dessins par Andor Komives (1993 et 1994); une double aquarelle par A. Cogun, une sérigraphie et un exemplaire du “Bonheur de ce Monde, Sonnet”.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #790

    Een paar wit marmeren tuinvazen.

    Une paire de vases de jardin en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. H. 75 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #41
    Val St. Lambert

    Een lange siercoupe van roze kristal. Onderaan gemerkt.

    Coupe décorative allongée en cristal rose. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #333
    Val St. Lambert

    Een grote design lampenvoet van kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.

    Grand pied de lampe design en cristal, coloré vert dan la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #433

    Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit twee Japanse dekselpotjes, vier verschillende borden met een blauw en wit decor (waarvan één Delfts), een kommetje en een zittende Boeddha met zotjes. Meerdere restauraties.

    Lot de porcelaines et de faïences comprenant deux pots couverts du Japon, quatre assiettes différentes à décor bleu et blanc (dont une de Delft), un petit bol et un Bouddha assis aux petits garçons. Plusieurs restaurations.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #423

    Lot diverse beeldjes en voorwerpen uit Zuid-Amerika.

    Lot de statuettes et objets divers. Amérique du Sud.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #351

    Zeven sierborden van meerkleurig en verguld porselein met een handgeschilderd bloemendecor. We voegen er een sierbordje met kobaltblauwe vleugel, verguldsel en eveneens een handgeschilderd bloemendecor aan toe.

    Sept assiettes décoratives en porcelaine polychrome et dorée à décor de fleurs peintes à la main. Nous ajoutons un assiette à aile en bleu cobalt, aux dorures et fleurs peintes à la main.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #401

    Een monteerbare bel, getooid met een gepolychromeerde koe van gietijzer.

    Cloche décorée d’une vache polychrome. Fonte.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #456

    Een gesculpteerd eikenhouten hallbank met een bergruimte onder de zitting.

    Banc de vestibule en chêne sculpté, le bas format coffre.
    No longer available
    Dim. 135 x 146 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #798

    Een paar natuurstenen honden.

    Une paire de statues de chiens en pierre.
    No longer available
    Estimate: € 1800 / 2000
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More