Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een tafellampje van geel koper en glas in de vorm van een vlinder.

Een tafellampje van geel koper en glas in de vorm van een vlinder.

Lampadaire en cuivre jaune et verre en forme de papillon.
Dim. h: 21,5 cm
SKU: 0702170067.
Category: Verlichting.
Auction day: 7 February 2017 19:00
Catalogue #67
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #642

    Koperen luchter met vijf armen. Omstreeks 1900.

    Lustre en cuivre à cinq bras de lumière. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. H. 91 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #237

    Een paar bronzen wandlichten, versierd met glazen wasvangen met pendeloques en centraal een plaquette van Wedgwood.

    Paire d’appliques en bronze décorées de bobèches aux pendeloques et d’une plaquette de Wedgwood.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #407
    de Vianne

    Een paar glazen lampenvoeten met een geëtst bloemendecor. Gesigneerd. Kappen manco en beschadigd bovenaan.

    Paire de pieds de lampes en verre à décor de fleurs à l’eau forte. Signés. Abat-jour manquent et accident vers le haut.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #371

    Een paar kandelaars van verguld brons in de vorm van een reiger op een schildpad.

    Paire de candélabres en bronze doré en forme de héron sur une tortue.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #341
    Val Saint-Lambert

    Een moderne driearmige kandelaar van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Candélabre moderne à trois lumières en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #751

    Een paar verguld bronzen wandlampen in empirestijl.

    Paire d’appliques en bronze doré de style Empire.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #91

    “Het gevonden nestje”. Een groep van groen en bruin gepatineerd zamak, gemonteerd als lamp met twee lichtpunten, versierd met bladeren en twee kapjes van gekleurd glas. Naar een werk van Moreau.

    “Le nid trouvé”. Groupe en zamac vert et brun monté en lampe à deux lumières et orné de feuilles et à deux abat-jour en verre coloré. D’après Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #427

    Een paar tafellampjes van bruingepatineerd zamak met glazen kapjes in de geest van Tiffany’s.

    Paire de lampes de table en régule à patine brune aux abat-jour en verre dans l’esprit de Tiffany.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #338

    Een paar kandelaars van verguld brons in Lodewijk XV-stijl met twee lichtpunten.

    Paire de candélabres en bronze doré de style Louis XV à deux lumières.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #161

    Een paar wandlichten van geel koper met twee lichtpunten achter een driedelig glazen scherm.

    Paire d’appliques en cuivre jaune avec deux lumières derrière un abat-jour à trois ventaux en verre.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #436

    Een wandlamp van verguld brons met twee bloemenvormige lichtpunten, gedragen door een engeltje. Omstreeks 1900.

    Applique en bronze doré à deux lumières portées par un angelots. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #351

    Een coupe op voet, in de vorm van een nautilusschelp, van gedeeltelijk gesatineerd glas. Onderaan gegraveerd: “R. Lalique, France”.

    Coupe sur piédouche en forme de coquille nautilus en verre partiellement satiné. Gravure sous la base: “R. Lalique, France”.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #771

    Kolompendule van zwart hout en verguld koper. Tijdperk Napoléon III. Met slinger en sleutel.

    Pendule à colonnes en bois noirci et cuivre doré. Epoque Napoléon III. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. H. 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #571

    Een staande Guanyin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.

    Guanyin debout en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #57

    Een flesje van meerkleurig aardewerk met een decor van een vrouw met fruit.

    Petit flacon en faïence polychrome à décor d’une femme portant des fruits.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #458

    Houten paard als schrijfgereihouder. Rajasthan.

    Cheval en bois servant comme écritoire. Rajasthan.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #300

    Een 18 karaats wit en geel gouden art deco broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.

    Broche art déco en or jaune et blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,50 ct.
    No longer available
    Dim. 6,90 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #103

    Een dekselvaas van majolica, versierd met een bloemendecor.

    Vase couvert en faïence décoré de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #168

    Paar hoornvazen van Brussels porselein met vergulde bloemen onder stolp.

    Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles décorés de fleurs dorées. Sous globes en verre.
    No longer available
    Dim. H 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #562

    “Interieur met open haard”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Bernard De Hoog.

    “Intérieur à l’âtre”. Huile sur panneau. Porte une signature: Bernard de Hoog.
    No longer available
    Dim. 54 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #513

    Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Medio XXe eeuw.

    Paire de vases balustres en faïence de Satsuma. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #727

    Een schaaltje van albast met vijf eieren van diverse mineralen.

    Petit plat en albâtre contenant cinq oeufs en pierres dures différentes.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #199
    Frans Smeers
    Period: 1873 - 1960

    “Staand naakt”. Potloodstudie op papier. Gesigneerd.

    “Nu debout”. Etude en crayon sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 35 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #596

    Een paar Art Deco nachtkastjes met twee laden en dambordmotief.

    Paire de tables de chevet art déco ouvrant à deux tiroirs à motif en échiquier.
    No longer available
    Dim. h 83 cm
    Estimate: € 400 / 420
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More