#399
Een wandspiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#785
Een spiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl.
#225
Een trumeau van verguld hout in Louis-Philippestijl.
#280
Een trumeauspiegel van verguld hout, versierd met acanthusbladeren.
#9
Twee olieverfschilderijtjes en een zwartgelakte houten spiegel.
#682
Een tinnen spiegeltje op twee leeuwenpootjes.
#616
Een mahoniehouten garderobe met twee gevitreerde deuren.
Een mahoniehouten armstoel in Louis-Philippestijl.
#708
Staande Guanyin van brons. Op lotusvoetstuk.
#573
Een lot van drie decoratieve paarden van leder.
Lot de trois chevaux décoratifs en cuir.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#750
Violontafeltje van wortelhout met vier klauwpoten. Queen Ann-stijl.
#209Jos TrotteynPeriod: 1910-2002
“Boeren aan het bolspel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysans jouant aux boules”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#572
“Compositie”. Aquarel op papier. Met inscriptie “Tal Coat”.
#776
Een rechthoekig en een octogonaal eikenhouten bijzettafeltje.
#734
Een paar zuilen van gebeeldhouwd hout, versierd met druivenranken in reliëf.
Paire de colonnes en bois sculpté décoré de vignes en relief.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#259Joseph Julius HeffnerPeriod: 1877 - 1951
“Duits rivierlandschap in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage rupestre allemand en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 85 cmEstimate: € 250/350 -
#137
Glazen plaquette met gems. Gesigneerd.
Plaquette en verre décorée d’un chamois gravé. Signée.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#725Cili Mapuche Pillon Indianen
Deux colliers et différentes broches, ainsi qu’une épingle de poncho sertis de lapis lazuli.No longer availableEstimate: € 50/100