Other lots in this auction
-
#352Vier handgeschilderde miniaturen met vrouwenportretten, mogelijk op ivoor, in ivoren kadertjes.
Quatre miniatures peintes à la main avec des portraits de femmes, éventuellement sur ivoire, dans des cadres en ivoire.No longer availableDim. 4 x 3 & 5 x 4 cmEstimate: € 120 / 200 -
#805Indo-TabrizEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt met Anguri (druiven)-motief.
Tapis indien en laine. Noué main. Motif Anguri.No longer availableDim. 244 x 349 cmEstimate: € 100 / 180 -
#270Een paar 9 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met een diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en druppelvormige robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 9 carats serties de diamants d'un poids combiné de ± 1 ct. Et de rubis en forme de larme d'un poids combiné de ± 1 ct.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 600 / 700 -
#818MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis pakistanais en laine. Noué main.No longer availableDim. 285 x 188 cmEstimate: € 80 / 100 -
#373Vier art nouveau voorwerpen. Twee theeglazen met verzilverde houders en geslepen glas, gemerkt WMF, een horlogehoudertje van brons, een schaaltje met personage.
Quatre objets Art Nouveau. Deux verres à thé avec supports en métal argenté et verre taillé, marqués WMF, un support de montre en bronze, un bol au personnage.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#807Mori BokharaEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis Mori en laine. Noué main.No longer availableDim. 370 x 275 cmEstimate: € 100 / 180 -
#215Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,46 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de ± 0,46 ct.No longer availableDim. 7,60 gEstimate: € 800 / 900 -
#276Een gebeitst houten buffet met twee paneeldeuren en drie laden. Bovenblad sletig.
Un buffet en bois teinté avec deux portes à panneaux et trois tiroirs. Tablette usée.No longer availableDim. 120 x 160 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#87Sindizell, Dresden“Dobbelend koppel met hondje”. Een groep van meerkleurig Saksisch porselein. Beschadiging aan het kantwerk achteraan.
Couple jouant aux dés et un chien . Un groupe de porcelaine saxonne multicolore. Dommages à la dentelle à l'arrière.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 50 / 60 -
#428Een kleurloos kristallen lampenvoet.
Un pied de lampe en cristal incolore.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#314Jozef Tilleux“Rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage fluvial . Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#171Een glazen tafellamp, versierd met vergulde randen en handgeschilderde motieven met centraal een tulpenvaas, geflankeerd door twee lichtarmen met geslepen roze kelken en versierd met geslepen kristallen pegels. Enkele schilfers.
Lampe de table en verre, décorée de bords dorés et de motifs peints à la main avec un vase central en tulipe, flanquée de deux bras légers à calices roses taillés et décorée de glaçons en cristal moussé. Quelques éclats.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100 / 120



