Similar lots by type
-
#115Een paar porseleinen balustervazen met meerkleurige Japanse decors.
Paire de vases balustres en porcelaine à décors japonisants multicolores.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#169Een hoge gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin. Dekselknop manco.
Un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore de longues élises dans un jardin. Manque le bouton du couvercle.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#205“Wijze met scroll”. een gesculpteerd Chinees hardhouten beeld.
No longer availableOnline onlyDim. h: 51 cmEstimate: € 30 / 40 -
#62Een lot van vier porseleinen borden, waarbij één blauw-wit en twee van Goldimari gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
#68Drie verschillende Japanse geishapopjes op houten voetstukken. Japanse volkskunst.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14,5 - 23,5 cmEstimate: € 25 / 40 -
#186“Guan Yin met lotus”. Een beeldje van monochroom wit porselein.
No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#193Een klein balustervaasje van Nankin-aardewerk. Reparatie aan de rand. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#162Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#140Een zeshoekig vaasje van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.
Un vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 25,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#167Een Quan Yin van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.
Un Guan Yin en pierre ollaire sculptée. Travail chinois.No longer availableOnline onlyDim. h: 21,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#48Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 15 / 25 -
#12Een geisha van meerkleurig porselein. Gebarsten in het midden.
No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 10 / 15 -
#65Twee zittende Boeddha’s van meerkleurig Japans porselein. Onderaan gemerkt. We voegen er een kleine Japanse balustervaasje aan toe.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11, 19 & 15 cmEstimate: € 25 / 30 -
#258Een reeks van vijf bordjes van Japans porselein met landschapsdecors. Enkele kleine schilfers. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje aan toe met een kip en een kalkoen in het decor.
Suite de cinq assiettes en porcelaine du Japon à décors de paysages. Quelques petits éclats. Marqué en bas. On ajoute un petit bol avec un poulet et une dinde dans le décor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 9 cmEstimate: € 35 / 45 -
#280Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 140 -
#8Een balustervaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van pioenen en vogels. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 37,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#252Een paar handgemaakte traditionele Javaanse Wajang theaterpoppen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#217Een ovaal schaaltje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 30 x 21,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#187“Krijger”. Een beeld van meerkleurig en deels verguld Chinees porselein.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#200Een rijkelijk uitgewerkt Chinees tafereel van verguld en roodgelakt hout.
No longer availableOnline onlyDim. 43 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#80Een Chinees porseleinen gemberpot met bloemendecor. Op houten sokkel. Deksel manco
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#118Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.
Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 & 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#109Een kleine vaas van Nankin-aardewerk. Hals bijgewerkt. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 30
Other lots in this auction
-
#222Een witgepatineerd kinderstoeltje.
Une chaise d'enfant patinée blanche.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#265Myott, Staffordhire, EnglandTwee platte en een diep bord, versierd met meerkleurig bloemendecor. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 15 -
#51Een lot aardewerk, bestaande uit vier borden van Regout, twee vanCreil & Montereau (één met barst) en één Engels, alsook een theepot. Enkele randschilfers.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 22 cm h: 23,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#21Een paar messingen kandelaars.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 25 / 30 -
#53Een glazen bierpul met verguld decor met wapenschild “Labore Nobilis” en vier kleine kristallen glaasjes met gekleurde kelkjes.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 & 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#33Original OdhnerEen oude Zweedse rekenmachine.
No longer availableOnline onlyDim. 11 x 30 x 14 cmEstimate: € 35 / 45 -
#39Goebel, West-GermanyEen eendje van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#158Twee glazen kommetjes met vergulde ranD en een bierpul van Kulmbacher.
Deux bols en verre avec un bord doré et une chope à bière Kulmbacher.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 cmEstimate: € 15 / 20 -
#227CamdenEen reeks van 17 borden van zachte pasta met blauw-wit decor en geaccoleerde rand.
Un ensemble de 17 assiettes à pâtes molles à décor bleu et blanc et bords festonnés.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#28Twee theekoppen van Brussels porselein met meerkleurige en vergulde decors. XIXe eeuw.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 & 11,5 cmEstimate: € 10 / 15 -
#37Een vierarmige kandelaar van messing en onyx.
No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 15 / 25 -
#36Een paardenkoets van meerkleurig porselein.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19,5 cmEstimate: € 25 / 35



