Similar lots by type
-
#372
Een antieke Japanse houtsnede. Gesigneerd. Perforatie.
Une gravure sur bois japonaise ancienne. Signée. Perforation.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#623
Twee XVIIIe eeuwse Frans aardewerken borden en een inktstel met losse potjes.
Deux assiettes en faïence française du XVIIIe siècle et un encrier avec des pots amovibles.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 75 / 90 -
#375
Twee ruitvormige Chinees porseleinen schaaltjes met meerkleurige bloemendecors. Het kleinste met kleine randschade.
Deux plats en porcelaine de Chine de forme losange à décors floraux multicolores. Le plus petit avec des dommages mineurs aux bords.No longer availableDim. 13 x 19 & 18 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#214
“Damesportret”. Pastel op papier. XIXe eeuws.
"Portrait de dames". Pastels sur papier. XIXème siècle.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#526
Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#1
Een antieke papegaai van meerkleurig Saksisch porselein. Gemerkt met gekroonde N. Een blaadje beschadigd.
Perroquet ancien en porcelaine saxonne multicolore. Marqué du N couronné. Un feuillet est abîmé.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#487Doulton, Lambeth
Een vierdelig tafelstelletje van meerkleurig geglazuurd steengoed met verzilverde monturen. Onderaan gemerkt en gedateerd 1882. In verzilverd metalen houder van Mapin & Webb
Garniture de table de quatre pièces en grès émaillé multicolore avec cadres argentés. Marqué et daté en bas 1882. Dans un étui en métal argenté par Mapin & Webb.No longer availableDim. H:17cmEstimate: € 50 / 80 -
#343
Een lot van twaalf borden van o.a. Frans en Nederlands aardewerk. Grotendeels XIXe eeuws. Enkele met haarscheuren, restauraties, randschade.
Lot de douze assiettes, dont des poteries françaises et hollandaises. Majoritairement XIXe siècle. Certains avec des cheveux, des restaurations, des dommages aux bords.No longer availableDim. Ø: 22 - 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#275
Een lot aardewerk, bestaande uit drie borden van Nevers en een hartvormig inktstel met bloemendecor, onderdaan gemonogrameerd. XVIIIe en XIXe eeuw.
Lot de poterie, composé de trois assiettes de Nevers et d'un encrier en forme de coeur à décor floral, monogrammé sous la base. XVIIIème et XIXème siècles.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#356
Een laag eikenhouten tafeltje met een lade. XIXe eeuw.
Une table basse en chêne avec un tiroir. XIXème siècle.No longer availableDim. 62 x 82 x 55 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#262Gino MilaniPeriod: °1921
“Montmartre - Moulin de la Galette”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1977.
Montmartre - Moulin de la Galette. Huile sur toile. Signée et datée 1977.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 50 / 70 -
#106
Een lampenvoet van geaderd rood marmer met lampenkap.
Pied de lampe en marbre veiné rouge avec abat-jour.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 400 / 600 -
#52
“Koe in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vache dans le pré. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#565
Een zwarte satijnen sjaal met kanten panden bezet met geborduurde bloemen.
Une écharpe en satin noir avec empiècements en dentelle sertis de fleurs brodées.No longer availableDim. 280 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#499G. Hauman
“Het circus”. Olieverf op doek”. Gesigneerd en gedateerd 1977.
"Le cirque". Huile sur toile". Signée et datée 1977.No longer availableDim. 102 x 82 cmEstimate: € 200 / 300 -
#421
Een Chinees houten schilderskabinetje met vier schuifjes achter twee deurtjes.
Meuble de peintre chinois en bois à quatre tiroirs derrière deux portes.No longer availableDim. 36 x 39 x 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#84J. Bruynseels
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vued ‘une rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#158
Collectie FDC's in albums.- België 1973-1975- België 1976-1978- België 1976-1985 (incl. briefkaarten/velletjes)- België 1985-1988- België 1988-1994- België 1995-1999- United Nations Endangered Species 1993.
Collection FDC en albums. - Belgique 1973-1975 - Belgique 1976-1978 - Belgique 1976-1985 (y compris cartes postales/feuilles) - Belgique 1985-1988 - Belgique 1988-1994 - Belgique 1995-1999 - Nations Unies Espèces menacées 1993.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#532
Een eikenhouten meubel met twee gemoulureerde deuren.
Un meuble en chêne à deux portes moulurées.No longer availableDim. 100x55x195cmEstimate: € 40 / 60 -
#488
Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad. Duitse keuren, 835‰. Dekselscharniertjes los.
Un service à café et à thé de quatre pièces sur un plateau. Poinçons allemands, 835‰. Charnières du couvercle desserrées.No longer availableDim. h: 11 - 25 cm 2910 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#345
Een zeshoekig gebeeldhouwd theetafeltje.
Une table à thé hexagonale sculptée.No longer availableDim. 18 x 18 x 66 cmEstimate: € 50 / 80 -
#408
Een lot Imariporselein, bestaande uit twee kraagvaasjes, een dekselvaasje (zonder deksel) en een sierschotel.
Lot en porcelaine d'Imari, composé de deux vases à col, d'une potiche (sans couvercle) et d'un plat décoratif.No longer availableDim. h : 16 - 26 cm Ø 34 cmEstimate: € 40 / 50