Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een telefoon van meerkleurig kunststof met een voorstelling van Mickey Mouse.
The Walt Disney Company

Een telefoon van meerkleurig kunststof met een voorstelling van Mickey Mouse.

Téléphone en plastique polychrome représentant Mickey Mouse.
Dim. h: 38 cm
SKU: 1505180048.
Category: Kunststof.
Auction day: 15 May 2018 19:00
Catalogue #48
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #93

    Een vrouwenbuste van wit composiet.

    Un buste féminin en composite blanche.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #236

    Een bureau van zwartgelakt hout met imitatieschildpad en verguld bronsbeslag in de stijl van Boulle.

    Bureau en bois laqué noir et en imitation d’écaille dans le style de Boulle. Montures en bronze doré.
    No longer available
    Dim. 153 x 57 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #341

    Een koperen icoon van St. Michiel en de draak en een cilindervormige tabakspot uit citroenhout gedecoreerd met een messingen pijp.

    Une icône en cuivre de St. Michel ‘le tueur de dragons’ et un pot à tabac cylindrique en bois de citronnier décoré d’une pipe en laiton.
    No longer available
    Dim. 14 x 9 cm, 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #449
    Joseph Delfosse
    Period: 1888 - 1970

    “Landschap”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 8/25 buiten de plaat.

    “Paysage”. Une eau-forte. Signée et numérotée 8/25 hors planche.
    No longer available
    Dim. 26x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #800

    Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit wijnglazen, aperitiefglazen en borrelglaasjes in verschillende modellen. 21 stuks.

    Parite de service à verres comprenant des verres à vin, des verres à apéritif, des gouttes. Différents modèles, 21 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #346

    Een mahoniehouten D-end table. XIXe eeuw.

    Table D-end en acajou. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 120 x 93 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #654
    Wolles

    “Herenportret”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1923.

    “Portrait d’homme”. Pastel sur papier. Signé et daté 1923.
    No longer available
    Dim. 37 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #347
    Capodimonte

    Twee romantische groepjes van meerkleurig biscuit, waarbij één gemonteerd als lampenvoet. Beide gemerkt.

    Deux petits groupes romantiques en biscuit polychrome, dont un monté en pied de lampe. Tout deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #739

    Een glazenservies van rood kristal. Verschillende modellen, 32 stuks.

    Un service à verres en cristal rouge. Différents modèles, 32 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #195

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,38 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ±0,38 ct.
    No longer available
    Dim. 6,70 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #232

    “Ontbijt in de tuin”. Olieverf op doek. Naar Claude Monet. Achteraan gesigneerd Wan Guo en gedateerd 2007.

    “Petit déjeuner au jardin”. Huile sur toile. D’après Claude Monet. Signature au verso: Wan Guo et datée 2007.
    No longer available
    Dim. 118 x 118 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #207
    Hermès Paris

    Een zwart lederen handtas.

    Un sac à main en cuir noir.
    No longer available
    Estimate: € 550 / 650
  • #650

    Een Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout met een roze marmeren blad.

    Un socle chinois en bois dur sculpté, tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 15 & 16 mei 2018

De veiling is volledig - 805 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls beschikbaar op de downloads pagina.

15 May 2018 19:00
16 May 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 May 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More