#608
Gietijzeren kindje met vlinder.
Enfant au papillon en fonte.No longer availableEstimate: € 600 / 650 -
#449Goebel
“Land in sight”. Een groepje van meerkleurig porselein naar ontwerp van M. I. Hummel, uitgegeven naar aanleiding van de 500ste verjaardag van de ontdekking van Amerika door Columbus. Gemerkt en genummerd 23649/30000 en met medaille. 1992.
Terre en vue . Un groupe de porcelaine multicolore conçu par MI Hummel, publié à l'occasion du 500e anniversaire de la découverte de l'Amérique par Columbus. Marqué et numéroté 23649/30000 et avec médaille 1992.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#307
Lot de neuf cannes différentes, certaines avec os et corne.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#120
#224
Spiegel met vergulde lijst in Lodewijk XIV-stijl. Grote uitgewerkte kroonlijst
#596
Een eikenhouten kofferbank in Mechelse renaissancestijl, versierd met gesculpteerde leeuwen en volkse taferelen.
Banc-coffre en chêne de style Renaissance malinoise, décoré de lions sculptés et de scènes folkloriques.No longer availableDim. 122 x 138 x 46 cmEstimate: € 120 / 180 -
#622Delvaux
Een zijden foulard.
Foulard en soie.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#589
Gietijzeren tuintafel.
Table de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 140 / 180 -
#207
Een paar bronzen kandelaars.
#705
#472
“Aan het hof der Moguls”. Schildering op textiel. Indisch werk.
#330