Other lots in this auction
-
#130Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een robijn van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct. et d'un rubis de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 1,84 gEstimate: € 400 / 500 -
#548Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux tapis orientaux en laine noués à la main.No longer availableDim. 198 x 113 & 168 x 109 cmEstimate: € 40 / 60 -
#28“Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Een meerkleurig aardewerken flesje in de vorm van Hans Hummel, de waterdrager uit Hamburg. Onderaan gemerkt.
“Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Bouteille en faïence polychrome en forme de Hans Hummel, le porteur d’eau d’Hambourg. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#478Een geribde vaas van beige Muranoglas.
Un vase nervuré en verre de Murano beige.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 85 / 100 -
#86Een eikenhouten tweedeurs garderobe met gemoulureerde deuren.
Une armoire en chêne à deux portes avec portes moulurées.No longer availableDim. 215 x 135 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#90Een 18 K witgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de 0,70 ct.No longer availableDim. 3,53 gEstimate: € 400 / 450 -
#53Goebel, GermanyEen porseleinen vaas met meerkleurig decor, getiteld “Three Graces”, naar ontwerp van Michael Parkes. Uit de reeks ‘Artis Orbis’. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine à décor multicolore, intitulé Three Graces, conçu par Michael Parkes. De la série 'Artis Orbis'. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#371Een albasten lampenvoet.
Un pied de lampe en albâtre.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#662Twee antieke borden van Chinees porselein, waarbij één meerkleurig en één blauw-wit. Beschadigingen.
Deux assiettes anciennes en porcelaine chinoise, une multicolore et une bleue et blanche. Dégâts.No longer availableDim. Ø:23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#626Twee handgeknoopte Perzische wollen bidkleedjes.
Deux tapis de prière en laine persane noués à la main.No longer availableDim. 147 x 87 & 140 x 92 cmEstimate: € 40 / 60 -
#271Een paar 800‰ zilveren zoutbakjes met glazen recipiënten. Oostenrijks- Hongaarse keuren. 1866 - 1922. Hongaarse importkeur.
Une paire de plats à sel en argent 800‰ avec récipients en verre. Poinçons austro-hongrois. 1866 - 1922. Poinçon d'importation hongrois.No longer availableDim. 53,40 g zonder glasEstimate: € 35 / 45 -
#646Twee verschillende handgeknoopte wollen kamelenzakken.
Deux sacs de chameau différents en laine noués à la main.No longer availableDim. 78 x 78 cmEstimate: € 60 / 80


