Similar lots by type
-
#301
Twee XIXe eeuwse houten hoeden/pruikenstaanders.
Deux porte-chapeaux ou porte-perruques antiques en bois. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#698
Een porseleinen tête-à-tête met Chinees decor op dienblaadje (klein letsel). Tsjechoslovakije.
Tête-à-tête en porcelaine à décor chinois sur présentoir (petit dégât). Tchécoslovaquie.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#723
“Guan Yin op hert”. Een groep van monochroom wit porselein in de geest vanhet Blanc-de-Chine.
”Guanyin sur cerf”. Groupe en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit des Blancs-de-Chine.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 65/75 -
#743
Een tête-à-tête op dienblaadje met meerkleurige en vergulde decors op kobaltblauwe fond.
Tête-à-tête sur présentoir en porcelaine à décor polychrome et doré sur fond bleu cobalt.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30/40 -
#198
“La conquête du cosmos”. Een reeks van zes borden, getekend ‘S. Dali’. De verso gecertifieerd.
”La conquête du cosmos”. Une série de six assiettes, signées ‘S. Dali’. Certification au verso.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 320/360 -
#707
Een lot van zes hoornvazen van Brussels porselein, waarbij twee paar en twee enkele. Eind XIXe eeuw. De grootste met kleine schilfer.
Une série de six cornets en porcelaine de Bruxelles, dont deux paires et deux seuls. Fin XIXème siècle. Le plus grand avec un éclat.No longer availableDim. h: 14 - 20 cmEstimate: € 60/80 -
#513
Een oude wijze van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc-de-Chine. Achteraan gemerkt.
Un vieux sage en porcelaine blanche monochrome dans l’esprit du Blanc-de-Chine. Marque au dos.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 65/80 -
#538
Een paar vaasjes van celadonporselein met een decor van bloesems in reliëf.
Une paire de vases en porcelaine Céladon, décor de floraisons en relief.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120/140 -
#256
Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120/200 -
#758
Twee Frans porseleinen soepterrines, waarvan één met een verguld decor en met pollepel en een ander met een floraal decor. De eerste gemerkt van Lunéville.
Deux soupières en porcelaine française dont une à décor doré et à la louche à la marque de Lunéville, l’autre à décor floral.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 30/40 -
#497
Een magere man van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Un homme maigre en porcelaine blanche d’après le Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 65/80 -
#771
Een theepot, koffiekan en schenkkan van monochroom wit en verguld porselein. Tijdperk Louis-Philippe.
Une théière, une cafetière et une verseuse en porcelaine blanche monochrome et dorures. Période Louis-Philippe.No longer availableDim. h: 23 - 26 cmEstimate: € 30/50 -
#687
Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van langlevenstekens en plantenmotieven.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de symboles de longévité et de motifs végétaux.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#229
Een verlengbare eikenhouten tafel met balustervormige poten.
Table à rallonges en chêne. Pieds balustres.No longer availableDim. 80 x 107 x 76 cmEstimate: € 50/80 -
#710Pierre Balmain Paris
Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
Montre en acier inoxydable dans la boîte d’origine. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#631
Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.
Lampe de sanctuaire en bronze et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100/120 -
#321
Een porseleinen dekseldoos met zilverglazuur. het deksel getooid met een roos.
Une boîte à couvercle en porcelaine et glaçure argentée. Le couvercle à décoration d’une rose.No longer availableDim. b: 20 cmEstimate: € 30/40 -
#722
Een koffie-en theeservies in Louis-Philippestijl met suikerpot, acht kopjes en twaalf ondertasjes. Omstreeks 1900. Eén dekselknop gerestaureerd.
Un service à thé et café, style Louis-Philippe, comprenant un sucrier, huit tasses et douze sous-tasses. +- 1900. Un couvercle restauré.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#498
Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages in een tuin.
Un vase en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 85/100 -
#283De Fuiseaux, Baudour
Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#673
Een dekselvaas van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor van vogels en bloemen en het deksel getooid met een Fo-hond.
Vase couvert en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux et de fleurs. Couvercle surmonté d’un chien de Phô.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 85/90 -
#786
Een eikenhouten koffertje met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Petit coffre en chêne avec un tiroir vers le bas. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 64 cmEstimate: € 30/40 -
#659
Een antiek houten kinderstoeltje.
Une petite chaise pour enfant antique en bois.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40/50 -
#593
Een grote bolle dekselvaas van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor van karpers.
Grand vase couvert en porcelaine de Chine décoré en bleu eet blanc de carpes.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 360/380
Other lots in this auction
-
#94Staf
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
”Nature morte”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘63.No longer availableDim. 70 x 61 cmEstimate: € 60/100 -
#554Louis Van Overloop
“Piëta”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Piéta”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 47 x 39 cmEstimate: € 50/80 -
#171
Een meisje met brief en vogel. Bronzen beeld naar Moreau.
Une jeune fille avec une lettre et un oiseau. Une statue en bronze d’après Moreau.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 200/300 -
#238
Een paar gebeeldhouwde stoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Une paire de fauteuils sculptés style Louis XVI.No longer availableDim. H: 95 cmEstimate: € 80/120 -
#787Limoges
Kleine terrine met onderschaal van polychroom porselein.
Petite terrine et présentoir en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/60 -
#425Longchamp
Een bruin lederen aktetas.
Mallette en cuir brun.No longer availableDim. 31 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#265Mulberry
“Hiver”. Een sjaal van merino wol.
“Hiver”. Châle en laine mérino.No longer availableDim. 130 x 90 cmEstimate: € 70/130 -
#617
Een grote partij verzilverd metalen bestekken met verschillende decors.
Grand lot de couverts en métal argenté à différents décors.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#208
Een hanglamp in Louis XV - stijl met glazen pendeloques.
Une lampe à suspension style Louis XV et pendeloques en verre.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 600/650 -
#252
Een butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
Miroir de valet en bois doré.No longer availableDim. Ø: 56 cmEstimate: € 100/120 -
#128
Een bronzen kandelaar met vijf lichtarmen in de vorm van bloemenranken.
Un lustre à cinq bras sous forme de fleurs.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40/60 -
#632
Een grijs gebeitste armstoel in Régencestijl.
Un fauteuil Régence, lavis en gris.No longer availableEstimate: € 80/100