#203Een luchter met 6 lichtpunten en een paar vergulde wandlampen, telkens met 2 lichtpunten, bloem en blad vormen.
#391lot luciferaanstrijkers, diverse formaten.
A lot of matchstick ignitors, various sizes.No longer availableDim. H: 7-10 cmEstimate: € 90 / 110 -
#533Een wollen tapijt in Chinese stijl met bloesems in het decor.
A Chinese style wool carpet with blossoms in the decor.No longer availableDim. 185 x 122 cmEstimate: € 80 / 120 -
#537Een gazelle-gewei op muurplaat.
#529Salvador Dali“Paarden”. Litho. Gesigneerd en genummerd 1/250 buiten de plaat.
"Horses". Lithograph. Signed and numbered 1/250 outside the plate.No longer availableDim. 37 x 30 cmEstimate: € 200 / 220 -
#81Een paar zilveren presenteerschaaltjes op vier poten. 800‰.
#165Een korte pijp met pijpenkop van meerschuim in de vorm van een musketierskop, amberen steel .
A short pipe with meerschaum pipe in the shape of a musketeers head, amber stem.No longer availableDim. L: 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#620DelvauxEen cognackleurige lederen portefeuille met stofzak.
#274Ernest Kockaert“Hoevezicht bij vijver.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#259“Bloemen in vaas”. olie op paneel, ongesigneerd.
“Flowers in vase”. Oil on panel, unsigned.No longer availableDim. 53 x 43cmEstimate: € 150 / 200