#108Edmond LevêquePeriod: 1814-1864“Le Pêcheur” gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van visser met vismand, gesigneerd onderaan op voet “Lévêque”.
“Le Pêcheur” patinated bronze sculpture depicting a fisherman with a fishing basket, signed at the bottom of the foot “Lévêque”.No longer availableDim. 26cmEstimate: € 200 / 300 -
#181Samuel MartiPeriod: 1922 -Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.
A gilded bronze clock in Rococo style. Decorated all around with seed beads and acanthus. Dial of enamel on copper. France, circa 1900. Marked on the movement. With key and pendulum.No longer availableDim. h:42 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#30Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
A pair of 18 karat yellow gold earrings set with diamonds with a combined weight of +- 0.60 ct.No longer availableDim. 1,34 gEstimate: € 650 / 750 -
#71Een tweeloops geweer - A Marseille.
#151Een aardewerken vaas gedecoreerd met saters en blauw glazuur. Gemerkt onderaan: E. Aubry.
#240Een 18 karaatswit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. en een parel.
An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.44 ct and a pearl.No longer availableDim. 8,35 g p:1 cmEstimate: € 700 / 800 -
A set of six silver English spoons. In case. 19th century.No longer availableDim. 72,28 gEstimate: € 50 / 80