#433Een serie van vijf porseleinen borden met een blauw en wit bladmotief in reliëf. Chinees werk, onderaan gemerkt.
#301H. Bequet QuaregnonEen set van vier polychroom aardewerken stukken, waaronder twee schalen, een kruik en een doosje in de vorm van een gitaar. Met vergulde rand. Jaren 50. Minieme slijtage, grote schaal met schilfer aan de rand.
#267Lot postzegels uit België, Burundi, Duitsland. Eerstedaguitgaven Zwitserland (2 albums), België (1 album, jaren ‘70 en ‘90). 4 lege albums en een zakje met af te weken zegels.
Lot stamps from Belgium, Burundi, Germany. First day releases Switzerland (2 albums), Belgium (1 album, 1970s and 1990s). 4 empty albums and a bag with stamps to be soaked.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#290Herdenkingsmunt Boudewijn I 60-40, 1990. “20 ecu”. Centraal geel goud (3,55 g - 900‰) met een zilveren rand (19,5 g - 833‰). In etui.
Commemorative coin Boudewijn I 60-40, 1990. “20 ECU”. Central yellow gold (3.55 g - 900‰) with a silver rim (19.5 g - 833‰). In case.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#669Een neorenaissance kapstok van notenhout met zes koperen haakjes.
#111Christofle, ParisEen uitgebreid bestek bestaande uit: 12 grote, 12 kleine en 12 vismessen, 14 grote, 12 kleine , 12 dessert en 12 visvorken, 12 grote lepels, 12 dessertlepels en 11 koffielepels. Met een Lodewijk XVI-motief. Zeer goede staat, gemerkt.
Extensive cutlery consisting of: 12 large, 12 small and 12 fish knives, 14 large, 12 small, 12 dessert and 12 fish forks, 12 large spoons, 12 dessert spoons and 11 coffee spoons. With a Louis XVI motif. Very good condition, marked.No longer availableEstimate: € 1000 / 1500 -
#243HergéDe Avonturen van Jo, Suus en Jokko. “Stratokruiser H.22, 1e en 2e Episode”, “Het Mysterie van Straal V, 1e en 2e Episode”. De vier albums, hard cover, Ed. Casterman 1952 en 1953. Goed gelezen tot goede staat.
The Adventures of Jo, Suus and Jokko. “Stratocruiser H.22, 1st and 2nd Episodes”, “The Mystery of Ray V, 1st and 2nd Episodes”. The four albums, hard cover, Ed. Casterman 1952 and 1953. Well read to good condition.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
Six pipes of brick red terracotta. One of them shorter and slightly edited. Two others with legs and with a wooden handle.No longer availableDim. L: 15-26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#70Een 18 karaats geelgouden rivière schakelarmband bezet met 28 diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
An 18 karat yellow gold rivière link bracelet set with 28 diamonds with a combined weight of +- 2 ct.No longer availableDim. 28,85 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#532Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
#374“Strandzicht met parasols.” Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Beach view with umbrellas.” Oil on canvas. Bears signature.No longer availableDim. 48 x 68,5 cmEstimate: € 280 / 380