#339Aubrée à NozayEen comtoise versierd met gedreven geel koper, de voorstelling getiteld “La Culture. Wit geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Einde XIXde eeuw. Met sleutel en op houten stoeltje.
A comtoise decorated with hammered yellow copper, the performance entitled “La Culture. White enamel dial with Roman numerals. End of XIXth century. With key and on wooden chair.No longer availableDim. H: 135 cmEstimate: € 40 / 60 -
#214Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#163Paul PhilippePeriod: 1870-1930“Russian Dancer”, Art Deco bronzen beeld van dansende dame op stenen voet, gesigneerd “P.Philippe”.
"Russian Dancer", Art Deco bronze sculpture of a dancing lady on a stone base, signed "P.Philippe".No longer availableDim. 54cmEstimate: € 400 / 600 -
#492Andreas VanpouckePeriod: °1959“Portretstudie van Vriend Eric Colpaert”. Olieverf op doek. Achteraan met gesigneerde opdracht d.d. Pulderbos 1986.
“Portrait Study of Friend Eric Colpaert”. Oil on canvas. At the back with signed dedication dated Pulderbos 1986.No longer availableDim. 33 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#161GuérinEen aardewerken bolle vaas met bruin en blauw glazuur.
#320Vijf langsteelpijpen van ongekleurde pijpaarde, waarvan één met label van De Bevere te Kortrijk en één van Goedewagen te Gouda. Eén niet gerookt.
Five long stem pipes of uncoloured pipe clay, one with a label from De Bevere in Kortrijk and one from Goedewagen in Gouda. One not smoked.No longer availableDim. 25 à 41 cmEstimate: € 50 / 60 -
#307Latreille-Hugot, SombernonEen comtoiseklok met gedreven geelkoperen omlijsting met voorstelling van de oogst. Geelkoperen slinger met spijlen. Gemerkt op de witgeëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Compleet en in werkende staat.
A Comtoise clock with a driven brass frame depicting the harvest. Yellow copper pendulum with bars. Marked on the white enamel dial with Roman numerals. Complete and in working condition.No longer availableDim. H: 140 cmEstimate: € 40 / 60 -
#645Een plaasteren zuiltje.
A plaster column.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 20 / 30 -
#297A.M. De Jong en George van Raemdonck. “De Wereldreis van Bulletje en Boonestaak”. Nummers 1, 6, 8, 21, 22, 23, 24, 25, 29 en 32. Ed. Boumaar, Zutphen, 2001-2006. Als nieuw.
AM De Jong and George van Raemdonck. “De Wereldreis van Bulletje en Boonestaak”. Numbers 1, 6, 8, 21, 22, 23, 24, 25, 29 and 32. Ed. Boumaar, Zutphen, 2001-2006. Like New.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#454Dees De BruynePeriod: 1940-1998“Eerste Liefde”, kunstmap “Paul de Wispelaere” “Vrienden Van De Zwarte Panter” met 6 litho’s en tekst.Telkens gemarkeerd 37/60 en gesigneerd “Dees De Bruyne”.
“First Love”, art folder “Paul de Wispelaere” “Friends Of The Black Panter” with 6 lithographs and text. Each marked 37/60 and signed "Dees De Bruyne".No longer availableDim. h 76 cm x 55,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#44Een map met etsen, houtsneden, tekeningen van diverse kunstenaars, waaronder Jozef Cornelis, Gerard Gaudaen, Van Giel, Jules van Ael, Gustaaf De Bruyne, Guido Mariman, Frank-Ivo Van Damme, Julien Severin, Leon Lommaert enz. Vaak met als thema Uilenspiegel.
A folder with etchings, woodcuts, drawings by various artists, including Jozef Cornelis, Gaudaen, Van Giel, Jules van Ael, Gustaaf De Bruyne, Guido Mariman, Frank-Ivo Van Damme, Julien Severin, Leon Lommaert, etc. Often with the theme of Ulenspiegel .No longer availableEstimate: € 100 / 120