#122Frans Bakker“Man op kruiwagen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.
#416ShirazEen wollen karpet. Handgeknoopt.
A wool rug. Hand-knotted.No longer availableDim. 220 x 130 cmEstimate: € 50 / 60 -
#28Een apothekersweegschaal in haar vitrine.
A pharmacy scale in her display case.No longer availableDim. 37 x 35 x 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#100Een 18 karaats geelgouden kruis bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 karat yellow gold cross set with brilliants with a combined weight of approx. 0.40 ct.No longer availableDim. 31,75 gEstimate: € 2300 / 2400 -
#695Een gedeelte glazenservies van geslepen kristal. 5 bourgogneglazen, 8 bordeauxglazen, 6 punchkopjes, 15 kleurloze en 8 deels groengekleurde wittewijnglazen.
#178Hergé“Raket naar de maan”. Hard cover. Ed. Casterman 1953 (A53). Redelijke staat, rug te herstellen, eerste druk.
"Rocket to the Moon". hardcover. Ed. Casterman 1953 (A53). Reasonable condition, spine to restore, first edition.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#377Een ontbijtbestek met benen heften, bestaande uit twaalf grote messen, 16 botermesjes met zilveren lemmets, 16 dessertvorkjes.
Breakfast cutlery with bone handles, consisting of twelve large knives, 16 butter knives with silver blades, 16 dessert forks.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#60Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een centrale diamant van +- 0,34 ct. en twee kleine briljantjes van 0,02 ct. EVVS1.
An 18 carat geel gold ring set with a central diamond of +- 0.34 ct and two small diamonds of 0.02 ct EVVS1.No longer availableDim. 3,05 gEstimate: € 600 / 700 -
#295Drie protectiedekens uit W.O. II. “Against sprayed blister gases”. Gedateerd 5 december 1944.
Three protection blankets from WWII. “Against sprayed blister gases”. Dated December 5, 1944.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#335Een etui met een messingen goudweegschaaltje, Compleet met kleine gewichten.
A case with a brass gold scale, complete with small weights.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
“The street ballerinas”. Lithograph. Signed and 74/99 outside the plate.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 100 / 120