Similar lots by type
-
#555Een ovale jardinière van brons met een reliëfdecor van een vogel in een bloemenstruik en met twee handvatten in de vorm van vogelkoppen.
Jardinière ovale en bronze à décor en relief d’un oiseau dans un arbuste fleuri. Deux anses en forme de têtes d’oiseau.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 140 -
#213“Waadvogel.” Bronzen beeld.
“Oiseau d’eau” Sculpture en bronze.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#600Marcel DebutPeriod: 1865 - 1933“Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le travail”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#525“Drie gezichten”. Een moderne groep van donkergepatineerd brons.
“Trois visages”. Groupe moderne en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#214“Gallisch krijger met jongeling”. Een groep van donkergepatineerd brons naar een werk van Emile Laporte.
“Guerrier gaulois avec garçon”. Groupe en bronze à patine foncée d’après un oeuvre par Emile Laporte.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 400 / 500 -
#436Een wandlamp van verguld brons met twee bloemenvormige lichtpunten, gedragen door een engeltje. Omstreeks 1900.
Applique en bronze doré à deux lumières portées par un angelots. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#201Een bronzen beeld van een zittende olifant op marmeren sokkel.
Sculpture en bronze représentant un éléphant assis sur un socle en marbre.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 450 / 500 -
#505“Zittend naakt”. Een modern beeldje van brons met donker patina.
“Nu assis”. Statuette moderne en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#305Een gebogen commode van gefineerd hout in Empirestijl met twee deuren, koperen monturen en een roze marmeren blad.
Commode galbée en bois de placage de style Empire ouvrant à deux portes aux montures en cuivre et à tablette en marbre rose.No longer availableDim. b: 124 cmEstimate: € 200 / 240 -
#218“De lange denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.
“Le squelette penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 160 / 200 -
#585Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906“En récréation”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“En récréation”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 380 / 420 -
#790Een bureaustel van groen marmer, bestaande uit een inktstel met twee inktpotten, een losse inktpot met bronzen deksel, een vloeiblok, een kommetje en een brievenhouder.
Garniture de bureau en marbre vert comprenant un encrier à deux récipients, un encrier séparé au couvercle en bronze, un buvard, un bol et un porte-lettre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#217“Naakt op paard.” Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van Botero.
“Nu à cheval”. Groupe en bronze sur socle en marbre d’après un oeuvre de Botero.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 150 / 180 -
#621Een bronzen beeld van een zittende Boeddha.
Sculpture en bronze représentant un Bouddha assis.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 160 / 180 -
#212“Ruiter te paard”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Cavalier à cheval”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 400 / 450 -
#211Een bronzen beeld van een sluipende jaguar.
Sculpture en bronze représentant un jaguar attaquant.No longer availableDim. L 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#223“Les amis du Zoute - Petit Parcours 1960”. Een zilveren golfbeker op zwart marmeren sokkel. 835 ‰.
“Les amis du Zoute - Petit Parcours 1960”. Coupe de golfe en argent 835‰ sur socle en marbre noir.No longer availableDim. 372 g zilverEstimate: € 100 / 140 -
#188“Herderskoppel”. Twee beelden van bruingepatineerd brons op een roodmarmeren sokkel.
“Couple de bergers”. Deux sculptures en bronze à patine brune sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200 / 400 -
#810Een paar haardschermen van verguld brons en ajour messing op een voet in de vorm van een acanthusblad . Vouwen open als een pauwenstaart. XIXe eeuw.
Paire de pare-feu en bronze doré et laiton ajouré sur vase en forme d’une feuille d’acanthe. S’ouvrent en queue de paon. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#595Lalouette“Koppel met bloemen”. Twee beeldjes van donkergepatineerd brons. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Couple aux fleurs”. Deux statuettes en bronze à patine foncée. Signées. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 650 / 700 -
#590Emile Joseph CarlierPeriod: 1849- 1927“Boer met houweel en spade”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.
“Paysan aux pelle et pioche”. Statuette en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 260 / 280 -
#806Een paar gietijzeren vuurbokken en twee paar classicistische meubelmonturen van verguld brons.
Paire de chenets en fonte et deux paires de décorations de meubles classiques en bronze doré.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#570Jean GarnierPeriod: 1853 - 1910“Spittende boer”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Met gietersmerk.
“Paysan creusant”. Sculpture en bronze à patine foncée. Avec cachet de fonderie.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 380 / 440 -
#601Een paar cloisonné koro’s in de vorm van tempelleeuwen.
Paire de koro en cloisonné en forme de lions de temple.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 2000 / 2200
Other lots in this auction
-
#507Een Guanyin op draak van verzilverd metaal. Chinees werk.
Guanyin sur dragon en métal argenté. Travail chinois.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 90 / 120 -
#647Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Medio XXe eeuw.
Paire de vases balustres en faïence de Satsuma. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#843Een lot van drie verschillende mahoniehouten armstoelen in Regencystijl.
Lot de trois différents fauteuils de style Regency.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#343Een lot koper en brons, bestaande uit een vaasje met een druivendecor, een art nouveau fotokader, een kandelaar, een rocaille, twee schelpjes, een vogelnestje en een beeldje in de vorm van een reiger.
Lot de cuivres et de bronzes dont un vase à décor de raisins, un cadre à photographies art nouveau, un candélabre, une rocaille, deux coquilles, un nid d’oiseau et une statuette en forme d’un héron.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#794Een lot van drie messingen wandversieringen, waarbij twee grote schildvormige die een paar vormen en een derde kleinere met een kandelaar.
Lot de trois décorations de meubles en laiton dont deux grandes en forme d’écussons, formant une paire et une troisième plus petite avec bougeoir.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#467Houten masker met pijp versierd met schelpen en riet. Dan.
Masque en bois avec une pipe décoré de coquilles et de paille. Dan.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#62Marie SegersPeriod: 1922 - 1979“Damesportret”. Aquatint en droge naald. Toegeschreven aan.
“Portrait de dame”. Aquatinte et pointe sèche. Attribué à.No longer availableDim. 35 x 25,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#813Een lot van zes keukenstoelen met rieten zit, waarbij telkens twee stuks rood, geel en groen gepatineerd.
Lot de six chaises de cuisine aux sièges en osier. Deux peintes rouge, deux jaune et deux verte.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#517Twee oude bajonetten, waarvan één van Carl Eickhorn. Slijtage.
Deux anciennes baïonnettes dont une de Carl Eickhorn. Usures.No longer availableEstimate: € 280 / 120 -
#639“Le sommeil”. Een litho naar een werk van Paul Delvaux, uitgegeven bij “Le bateau lavoir” 1972.
“Le Sommeil”. Litho d’après une oeuvre de Paul Delvaux. Ed. Le Bateau Lavoir 1972.No longer availableDim. 16 x 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#49Ferdinand JorwitzPeriod: 1897 - 1979“Cour de ferme”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Cour de ferme”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#521Een Chinese wijze met reiger en perzik van gesculpteerd hardhout en versierd met ingelegd zilverdraad.
Sage chinois aux héron et pêche en bois dur sculpté. Rehaussé de fil d’argent.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 30 / 40

