Other lots in this auction
-
#739Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 100 / 120 -
#422“De rede van Amsterdam.” Gravure. Klein gaatje.
“La rade d’Amsterdam”. Gravure. Petit trou.No longer availableDim. 33 x 185 cmEstimate: € 50 / 80 -
#232Vergulde koperen luchter met glazen roosjes. Lodewijk XV-stijl.
Lustre en cuivre doré aux roses en verre. Style Louis XV.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 200 / 280 -
#524“Strandscène”. Olieverf op board.
“Scène de plage”. Huile sur carton.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#195Een 18 karaats geel gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Broche en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 10,13 gEstimate: € 350 / 450 -
#220Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,26 ct.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,26 ct.No longer availableDim. 9,60 gEstimate: € 750 / 850 -
#154Gaby WalshPeriod: 1887-1945“Hoeve in de lente”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme au printemps”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 28 x 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#671Geneviève Vastrade“La femme oiseau”. Een modern kunstwerk van grijs graniet.
“La femme oiseau”. Sculpture moderne en granite gris.No longer availableDim. h: 90 cm (zonder sokkel)Estimate: € 400 / 500 -
#689Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970“Kapelletje met bloemen”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1938.
”Chapelle et fleurs”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1938.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#266Een massieve eikenhouten vitrinekast in twee delen, onderaan twee paneeldeuren en sledepoten, bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk. Vroeg XIXde eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne massif, le dessus à deux portes pleines et sur pieds patins, le dessus à deux portes vitrées avec lattes. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 129 x 54 cmEstimate: € 300 / 400 -
#585Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.
Un meuble de vestibule. Années ‘50.No longer availableDim. 177 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#236Een groot klapbureau in Lodewijk XV-stijl. Klapblad en drie laden, rijkelijk versierd met gebeeldhouwde rocailles. Voluutpoten. Binnenin talrijke kleine laden. Vroeg XIXd eeuw.
Grand bureau à abattant de style Louis XV. Abattant et trois tiroirs richement sculptés et décorés de rocailles. Pieds volutes. L’abattant cache nombreux petits tiroirs. Début XIXe siècle.No longer availableDim. H. 122 x 130 x 64 cmEstimate: € 300 / 400

