Similar lots by type
-
#314
Een paar lampvoeten van groengeglazuurd aardewerk.
Deux pieds de lampes en faïence verte.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/120 -
#303
Een schaal van keramiek uit de jaren ‘70.
Un plat en céramique, années '70.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 35/40 -
#354Gouda
Een vaas van polychroom plateelwerk. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 20/30 -
#451
Een achthoekige flesvaas en een vierkant vaasje van van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Un vase bouteille octogonal et un vase carré en faïence de Delft bleue. Marque sous la base. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 29 & 9 cmEstimate: € 40/60 -
#117
Een Naamse koffiepot op pootjes met zilveren montuur. XVIIe eeuw. Barst aan de bovenkant.
Une cafetière de Namur sur pieds et monture en argent. XVIIième siècle. Il y a une craquelure au dessus.No longer availableDim. 31 cmEstimate: € 180/240 -
#308Franz Mehlem
Een reeks van vier borden van meerkleurig aardewerk met Vlaamse spreuken. Onderaan gemerkt.
Une série de quatre assiettes en faïence polychrome avec des citations flamandes. Marques sous la base.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 80/100 -
#37
Een paar achthoekige kandelaars van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Eén met schade aan de rand.
Deux chandeliers octogonaux en faïence blanche et bleu, Delft. Marque sous la base. XIXième siècle. Un chandelier avec dégâts au rebord.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#51
Een klepkan van blauw en wit aardewerk met een tinnen klep en een decor van personages in een landschap. Gemerkt van De Roos. Eind XVIIIe eeuw.
Une verseuse en faïence blanche et bleue avec un clapet en étain, décor de personnages dans un paysage. Marque De Roos. Fin XVIIIième siècle.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 120/200 -
#313La Tronche, Grenoble.
Een milieu-de-table van meerkleurig Frans aardewerk. Omstreeks 1780.
Un milieu-de-table en faïence française. +- 1780.No longer availableDim. b: 26 cmEstimate: € 160/180 -
#530
Een paar kokervazen van Nanking-aardewerk met een reliëfdecor van draken. Onderaan gemerkt. Begin XXe eeuw.
Deux vases tubulaires en faïence de Nankin, décor en relief de dragons. Marque sous la base. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/60 -
#778Staffordshire
“Victoria en Albert”. Twee beelden van meerkleurig aardewerk.
"Victoria" et "Albert". Deux statues en faïence polychrome.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100/120 -
#368
Een kleine console van meerkleurig aardewerk uit Rouen. Onderaan gemerkt.
Une petite console en faïence polychrome de Rouen. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30/40 -
#61Gien
Een inktstel van blauw en wit aardewerk met drie inktpotjes, versierd met een bloemendecor en met leeuwenkopjes. Onderaan gemerkt.
Un ensemble à encre en faïence blanche et bleue comprenant trois encriers avec un décor de têtes de lions et de fleurs. Marque à la base.No longer availableDim. b: 35 cmEstimate: € 80/100 -
#343Boch La Louvière
Een vaas van meerkleurig aardewerk met een decor van tulpen in een ronde uitsparing. Model No. D2809. Gemonteerd als lampvoet.
Un vase en faïence polychrome avec un décor en relief de fleurs. Modèle N° D2809. Monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/120 -
#490
Een lot Nanking-aardewerk, bestaande uit vier balustervazen, waarbij twee een paar vormen en een gemberpot op houten sokkel.
Un lot d'objets en faïence Nankin, comprenant quatre vases balustre dont deux forment une paire et un pot à gingembre sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 6 - 35 cmEstimate: € 50/80 -
#608
Een driedelig kaststel van Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas, versierd met een decor van krijgers, met draakvormige handvatten en de dekselvaas getooid met een Fo-hond. Beschadigingen en restauraties. Twee stukken gemerkt. Verschillende letsels.
Garniture de cabinet trois pièces en faïence de Satsuma comprenant deux base balustres et un vase couvert décorés de guerriers. Anses en forme de dragons et couvercle surmonté d’un chien de pho. Dégâts et restaurations. Deux pièces avec marque sous la base. Plusieurs dégats.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/300 -
#71
Een dubbele inktpot van meerkleurig aardewerk. Aan de zijkanten versierd met een vrouwenhoofd. De recipiënten en het montuur rond de voet van tin. Onderaan gemerkt H. V. Mogelijk Gien, XIXe eeuw.
Un double encrier en faïence polychrome. les cotés sont décorés de têtes de femme. Les récipients et montures sont en étain. Marque H.V. à la base. Possiblement Gien, XIXe siècle.No longer availableDim. b: 24 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#723
Een achthoekige schotel van Imariporselein.
Un plat octogonal en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 30/40 -
#348Val. St. Lambert
Een vaasje op voet en een grote vaas van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.
Petit vase sur piédouche et grand vase en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Les deux avec marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#347
Vijf verschillende hangklokjes in de vorm van huisjes, met gewichten.
Cinq pendules à suspendre différentes en forme de maisons. Avec poids.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 50/80 -
#738
Een serie van zes borden van blauw en wit porselein met floraal decor. Onderaan gemerkt met arthemisiablad. China, tijdperk Kangxi.
Une série de six assiettes en porcelaine blanche et bleue avec décor floral. Marque en dessous avec une feuille d'armoise. Chine, époque Kangxi.No longer availableDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 220/300 -
#413Val St. Lambert
Een asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 20/25 -
#442
“Abtracte compositie”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Adami (?). Met herstelling.
"Composition abstraite". Huile sur panneau. Porte une signature: Adami (?). Avec réparation.No longer availableDim. 38,5 x 29 cmEstimate: € 80/100 -
#321
Een koetslamp van koper en plaatijzer.
Une lampe de chariot en cuivre et fer.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 20/30 -
#541
Een polychrome netsuké van gebeeldhouwd ivoor met voorstelling van een keizer op zijn troon. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Un netsuké en ivoire sculpté polychrome, représentant un empereur sur son trône. Travail japonais, début XXième siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 100/120 -
#292Jan Claessens
“Kanaal en brug te Willebroek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Canal et pont à Willebroek". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80/100 -
#569
Een wandkapstok met één lade en een ovale spiegel, versierd met een gesculpteerd decor van strikken en bloemen. Begin XXe eeuw.
Porte manteaux de vestibule ouvrant à un tiroir central en dessous d’un miroir ovale décoré de noeuds et de fleurs. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 208 cmEstimate: € 100/120 -
#45
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et de baguettes de saphir ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 180/250 -
#634
Verguld bronzen zuiltje met gotische motieven. Binnenin een messingen huls met een uitvouwbaar papieren waaiertje, bovenaan te monteren. XIXde eeuw (slijtage aan papier).
Une colonnette en bronze doré, motifs gothiques. A l'intérieur se trouve un manchon en laiton, et un éventail en papier dépliant à monter vers le haut. XIXième siècle (dégâts au papier).No longer availableDim. L. 23,5 cmEstimate: € 100/120