Similar lots by type
-
#338Delheid
Een zestiendelig zilveren verzorgingsset in art-decostijl. Gemerkt.
Garniture de toilette seize pièces en argent de style art déco. Avec marque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#159Tane
Een aperitiefschotel van sterling zilver met gedeeltelijk vermeil. Mexicaans werk. Gemerkt.
Plat à friandises en argent sterling partiellement en vermeil. Travail mexicain avec poinçon.No longer availableDim. +/- 2438 gEstimate: € 1000/1200 -
#179
Een lot van acht zilveren schotels, versierd met druivenranken in reliëf op de vleugel.
Lot de huit plats en argent massif décorés de vignes en relief sur l’aile.No longer availableDim. +/- 2433 gEstimate: € 1000/1400 -
#661
Een verzamelmap met de officiële uitgaven van de eerste postzegels in vermeil.
Portefeuille contenant des représentations des premières timbres postales en vermeil.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#153
Een zilveren miskelk met binnen vermeil.
Calice d’église en argent. Intérieur en vermeil.No longer availableDim. 406,27 gEstimate: € 40/60 -
#117
Een hoorn met zilveren mondstuk en monturen. Engels werk, XIXe eeuw.
Corne aux montures en argent. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 100/120 -
#93
Een avondtasje met een zilveren montuur. 800‰.
Sac de soir à monture en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#251Mappin & Webb
Een zilveren coupe op hoge voet met opengewerkte rand en basis. Londense keuren en gemerkt.
Coupe en argent sur haut pied ajouré au bord et à la base. Poinçons de Londres.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#139
Een zilveren dienblad in Régencestijl. Duitse keuren, 835 ‰.
Présentoir en argent de style Régence. Poinçons allemands pour 835‰.No longer availableDim. +/- 1285 gEstimate: € 550/600 -
#129
“Lima colonial - Palacio de Torre Tagle”. Een sterling zilveren schotel uitgereikt door de minister van transport en communicatie. 29/05/1972.
“Lima colonial - Palacio de Torr Tagle”. Plat en argent sterling dédicacé au ministre de transport et de communication daté le 29/05/1972.No longer availableDim. +/- 713 gEstimate: € 320/380 -
#209
Een lot van twaalf onderschotels van vermeil. 925 ‰. Mexicaans werk. Met stofhoezen.
Lot de douez sous-plats en vermeil. Poinçons mexicains pour 925‰. Avec sacs protecteurs.No longer availableDim. +/- 10092 gEstimate: € 4500/5500 -
#219
Een bonbonnière van 800 ‰ zilver in Georgian stijl.
Bonbonnière en argent 800‰ de style Georgian.No longer availableDim. +/- 530 gEstimate: € 220/280 -
#199
Een lot van twaalf onderschotels van vermeil. 925 ‰. Mexicaans werk. Met stofhoezen.
Lot de douze sous-plats en vermeil. Poinçons mexicains pour 925‰. Avec sacs protecteurs.No longer availableDim. +/- 9876 gEstimate: € 4500/5500 -
#99
Een sober dienblad van sterling zilver. Zuid-Amerikaans werk. Gemerkt.
Présentoir en argent sterling. Travail sud-américain. Avec marque.No longer availableDim. 1275,17 gEstimate: € 550/650 -
#191
Twee zilveren kandelaars. Medio XXe eeuw. 830‰. +/- 720g.
Deux candélabres en argent. Milieu du XXe siècle. 830‰. ± 720 g.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 300/400 -
#229Tiffany & Co.
Een juwelenhouder van sterling zilver in de vorm van een handje. Gemerkt.
Porte-bijoux en argent sterling en forme d’une main. Avec marque.No longer availableDim. 64, 48 gEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#665
Twee kleine zilveren niello gegraveerde zakhorloges remontoirs dubbele kast. 800 ‰. Genummerd.
Deux remontoirs en argent niellé à double boîtier. Numéroté. 800‰.No longer availableEstimate: € 60/120 -
#155
Een 18 karaats wit gouden trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Alliance en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 800/1000 -
#223
Een smeedijzeren slagzwaard. Decoratief exemplaar.
Glaive décorative en fer forgé.No longer availableDim. L. 163 cmEstimate: € 100/120 -
#157
Avondtasje met maliën. Zilverkeur voor 800‰
Sac de soir à maillons. Argent au poinçon de 800‰.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 100/120 -
#558
Een Chinese snuffbottle met een geëmailleerd decor van bloemen op koper. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Flacon à parfum chinois à décor émaillé de fleurs sur cuivre. Début du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#447Bentley
Twee champagnekoelers, vier champagnefluiten en toebehoren. In lederen reiskoffer. Champagnefluiten niet origineel.
Deux seaux à champagne, quatre flûtes et accessoires. Dans un coffret de voyage en cuir. Les flûtes ont été rapportées.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#348Val St. Lambert
Een grote coupe van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt.
Grande coupe en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 30,5 cmEstimate: € 80/120 -
#91
Een paar siervazen van Brussels porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.
Paire de vases en porcelaine dite Vieux Bruxelles décorés de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60/100 -
#66
Een salontafel van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XV-stijl.
Table de salon en chêne sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. L 87 cmEstimate: € 20/30 -
#427Longwy
Een penseelkoker van meerkleurig aardewerk met een floraal decor op blauwe fond. Gemerkt.
Etui à pinceaux en faïence polychrome au décor de fleurs sur fond bleu. Avec marque.No longer availableDim. H 16 cmEstimate: € 50/60 -
#634Jozef MousPeriod: 1896 - 1986
“Havenzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 36 x 56 cmEstimate: € 80/120 -
#385
Een verlengbare tafel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl.
Table à rallonges en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableEstimate: € 120/200