Similar lots by type
-
#198Feltman, Weiden, BavariaEen uitgebreid porseleinen eetservies met Chinees decor. Gemerkt.
Un vaste service de table en porcelaine à décor chinois. Marqué.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#634LimogesEen uitgebreid porseleinen servies, handgeschilderd gedecoreerd met bloemen. Voor 12 personen, 1 kopje gebarsten.
Un vaste service en porcelaine, peint à la main et décoré de fleurs. Pour 12 personnes, 1 tasse endommagé.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#340Swarovski LourdesEen paternoster van verguld metaal opgebouwd met Swarovski kristallen. In verguld metalen doosje.
Un chapelet en métal plaqué or construit avec des cristaux Swarovski. Dans une boîte en métal plaqué or.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#330Swarovski LourdesTwee verschillende paternosters van verguld metaal en opgebouwd met kristallen van Swarovski. In originele doosjes.
Deux chapelets différents en métal plaqué or et construits avec des cristaux Swarovski. Dans les boîtes d'origine.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#497Een paar gemberpotten van blauw en wit chinees porselein met een decor van bomen, bloemen en vogels.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor d'arbres, de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 160 / 180 -
#477Een paar cilindervormige cachepots van chinees wit en blauw porselein.
Une paire de cache-pots cylindriques en porcelaine de Chine blanche et bleue.No longer availableDim. h: 20 cm Ø 20 cmEstimate: € 160 / 180 -
#700LourdesVier verschillende paternosters opgebouwd met kristallen van Swarovski. Twee van zilver en twee van verzilverd metaal.
Quatre chapelets différents construits avec des cristaux Swarovski. Deux en argent et deux en métal argenté.No longer availableDim. -Estimate: € 80 / 120 -
#517Een meerkleurig Chinees porseleinen warmhoudschaal met deksel.
Un plat chauffant en porcelaine de Chine multicolore avec couvercle.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#501Een celadonkleurige vaas van Chinees porselein.
Vase en porcelaine de Chine couleur céladon.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 420 / 460 -
#537Een grote dekselvaas van Chinees wit en blauw porselein. Versierd met draken in het decor en een tempelleeuw op het deksel.
Un grand vase à couvercle en porcelaine de Chine blanche et bleue. Décoré de dragons dans le décor et d'un lion du temple sur le couvercle.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 480 / 520 -
#95Manufacture de Nast à ParisEen paar porseleinen vaasjes met handgeschilderde decors van veldslagen en landschappen in cartouches op een blauwe fond met vergulde motieven. De oren in de vorm van zwanenhalzen. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Paire de vases en porcelaine à décor peint à la main de batailles et de paysages dans des cartouches sur fond bleu à motifs dorés. Les oreilles en forme de cols de cygne. Marqué en bas. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#105Twee verschillende zilveren doosjes. 925‰. Eén ervan met Lourdes tafereel.
Deux boîtes en argent différentes. 925‰. L'une d'eux avec scène de Lourdes.No longer availableDim. 70,60 gEstimate: € 100 / 120 -
#642Een kom van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en planten. Op sokkel van rood marmer, versierd met twee 950‰ zilveren monturen met merkteken van Matelot te Luik.
Bol en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et végétaux. Sur un socle en marbre rouge, orné de deux montures en argent 950‰ avec la marque de Matelot à Liège.No longer availableDim. h: 20,5 Ø: 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#502“Een Chinese familie”. Aquarel op papier.
"Une famille chinoise". Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 107 cm x 79 cmEstimate: € 260 / 300 -
#410Een 18 K geelgouden met bloemen gegraveerde zakhorloge.
Une montre de poche gravée aux fleurs en or jaune 18 carats.No longer availableDim. bruto: 29,37 gEstimate: € 200 / 300 -
#690LourdesDrie verschillende vergulde paternosters opgebouwd met kristallen van Swarovski. In originele doosjes.
Trois chapelets plaqués or différents construits avec des cristaux Swarovski. Dans les boîtes d'origine.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#512Een grote balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 250 / 400 -
#280LourdesEen 18 K geelgouden paternoster met half edelstenen in origineel doosje.
Un chapelet en or jaune 18 kt avec des pierres semi-précieuses dans la boîte d'origine.No longer availableDim. bruto: 13,30 gEstimate: € 150 / 200 -
#680LourdesVier verschillende paternosters bezet met half edelstenen en vijf tientjes van parelmoer.
Quatre chapelets différents sertis de pierres semi-précieuses et cinq dizaines de nacre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#300Swarovski LourdesEen 18 K geelgouden paternoster opgebouwd met Swarovski kristallen en in origineel doosje.
Un chapelet en or jaune 18 kt construit avec des cristaux Swarovski et dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. bruto: 10,70 gEstimate: € 100 / 150 -
#527Een grote zalfpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems. Met houten sokkel.
Un grand pot à onguent en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs. Avec socle en bois.No longer availableDim. Ø: 27,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#491Twee porseleinen sierpotjes, gedragen door figuren, met opengewerkte messingen deksels. Beide in bronzen montuur met voet in Lodewijk XV-stijl en met dubbele kandelaar met bladermotieven en met porseleinen bloemetjes. Op elektriciteit.
Deux pots décoratifs en porcelaine, portés par des personnages, avec couvercles en laiton ajouré. Les deux dans une monture en bronze avec un pied de style Louis XV et avec un double bougeoir à motifs de feuilles et de fleurs en porcelaine. Sur l'électricité.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#670Een lot van acht vergulde schapulieren een klein kristallen kruisje en drie verschillende bronzen kruisjes.
Lot de huit scapulaires dorés, une petite croix en cristal et trois croix en bronze différentes.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#320Swarovski Lourdes“Ghirelli”. Een paternoster en twee tientjes opgebouwd met kristallen van Swarovski en tussenstukken van 925‰ zilver. In originele doosjes en met certificaat.
"Ghirelli". Un chapelet et deux dizaines composés de cristaux Swarovski et d'entretoises en argent 925‰. Dans les boîtes d'origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#108Val Saint LambertEen geslepen kleurloos kristallen karaf met kraantje. Gemerkt en genummerd P U 93/93.
Carafe en cristal incolore taillé avec robinet. Marqué et numéroté PU 93/93.No longer availableDim. h: 53,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#128“De denker als skelet”. Bronzen beeldje op een marmeren voetstuk naar het werk van Rodin.
« Le penseur comme squelette ». Statue en bronze sur socle en marbre d'après l'oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h:26 cmEstimate: € 150 / 180 -
#101Meissen“Aanbidding van Venus”. Een grote groep van meerkleurig porselein. Gemerkt met de gekruiste degens. Een staart van een hond bijgewerkt.
« Adoration de Vénus ». Un grand groupe de porcelaine multicolore. Marqué aux épées croisées. Réparation à la queue d'un chien.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 240 / 320 -
#78Een Russisch icoon met de Heilige Basilius en Glykeria afgebeeld met een engelbewaarder.
Une icône russe avec Saint Basile et Glykeria représentés avec un ange gardien.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#671Een lot Belgisch aardewerk bestaande uit twee kruikjes, drie vaasjes, en een tabakspot.
Lot de faïences belges composé de deux cruches, de trois vases et d'un pot à tabac.No longer availableDim. h: 9 - 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#405Een glazen designvaas versierd met eikenbladen.
Un vase en verre design à décor de feuilles de chêne.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#403Tharaud, Limoges, FranceEen bolle vaas van porselein met verguld decor van korenhalmen. Gemerkt.
Vase bombé en porcelaine à décor doré de tiges de maïs. marqué.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200 / 220 -
#139Robert MolsPeriod: 1848 - 1903“Marine met zeilboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd .
"Marine avec des voiliers". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 15 x 25 cmEstimate: € 380 / 400 -
#274Marechal“Stilleven met bloemen religieuze symbolen” en “Watermolen”. Twee olieverfschilderijen, een op doek en een op paneel. Gesigneerd. Een gedateerd 1940.
"Nature morte aux fleurs, symboles religieux" et "Moulin à eau". Deux peintures à l'huile, une sur toile et une sur panneau. Signés. L'un daté de 1940.No longer availableDim. 60 x 50 cm & 38,5 x 43,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#145Een 18 K witgouden trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une alliance en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 2,58 gEstimate: € 850 / 950 -
#16Een notenhouten muziekstaander op driepoot. XIXde eeuw.
Un pupitre en noyer sur trépied. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 112 cmEstimate: € 40 / 60 -
#12Louis ClessePeriod: 1889 - 1961“Straatzicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
"Vue sur la rue". Une gravure. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 40 / 50


