#687
#176
Een gebeeldhouwd eikenhouten boekenkast met twee gevitreerde deuren.
Bibliothèque en chêne sculpté ouvrant à deux portes vitrées.No longer availableDim. 2232 x 141 x 53 cmEstimate: € 100/120 -
#27
Een lot van tien boeken, hoofdzakelijk met betrekking tot Antwerpen.
Lot de dix livres traitant généralement de la ville d’Anvers.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#491
Een paar Engelse kandelaars van verzilverd metaal.
Paire de candélabres anglais en métal argenté.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 40/60 -
#540
Een paar wit gouden oorbellen.
#188
Een broodmandje van gedreven en ajour zilver met een decor van drie engeltjes omgeven door bloemenmanden. Gemerkt 800‰ en een W.
Panier en argent repoussé et ajouré à décor repoussé d’angelots entourés de corbeilles de fleurs. Marque 800‰ et “W”.No longer availableDim. 27 x 23,5 cm, 323,89 gEstimate: € 40/50 -
#647
Visser met een vislijn en zijn zoontje. Beeld van gesneden en opengewerkt ivoor. Eerste kwart XXste eeuw.
Pêcheur à la ligne et son fils. Sculpture en ivoire sculpté et ajouré. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 23,5 cmEstimate: € 300/400 -
#588
Drie moderne houten kunstwerken op metalen voetstukken.
Trois objets d’art modernes en bois sur piétements en métal.No longer availableDim. h: 56 - 69 cmEstimate: € 200/300 -
#153Lancel
Een handtas van bruin leder. Met stofhoes.
#745
#778
Défense sculpté en ivoire africain en forme de crocodile et décorée de fleurs.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 100/120 -
#524
“Strandscène”. Olieverf op board.
“Scène de plage”. Huile sur carton.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 80/120