Other lots in this auction
-
#409
“’s Lands glorie. Vulgarisatie van de Geschiedenis van België door het Beeld”. Ed. Maatschappij Historia n.v. Brussel.”. Twee chromo-albums.
“’s Lands Glorie”. Vulgarisation de l’Histoire de la Belgique en images. Ed. Maatschappij Historia n.v. Bruxelles. Deux albums aux chromos.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#644Louis Van KuyckPeriod: 1821-1871
“Wasvrouw voor een hoeve”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd en gedateerd 1860.
”Lessiveuse, fermette”. Huile sur panneau. Monogramme et daté 1860.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 500 / 800 -
#757
Een theepot van Chinees porselein.
Théière en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#432
Een lot van 9 boeken met betrekking tot architectuur en tuinarchitectuur.
Un lot de neuf livres en relation avec l’architecture et jardins.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#351Keramis
Een aardewerken vaas met een gestileerd decor van tulpen op een beige achtergrond. Onderaan gemerkt. Decor 2524, model 1291.
Vase en faïence décoré de tulipes stylisées sur fond beige. Marque sous la base, décor 2524, modèle 1291.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#25
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een camee.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’un camée.No longer availableDim. 3,80 g h: 3 cmEstimate: € 200 / 300 -
#5
Drie paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met pareltjes.
Trois paires de boucles d’oreilles en or jaune serties de petites perles.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 100 / 150 -
#191Louis Vuitton
Een lederen handtas met monogrammotief, model ‘Viva Cité’. Met datacode binnenin. In originele draagtas.
Sac à main en cuir au motif LV, modèle “Viva Cité”. Avec code date à l’intérieur et avec sac protecteur d’origine.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#120
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct.No longer availableDim. 3,33 gEstimate: € 100 / 150 -
#682
“Prospect von Gand”. Twee zichten op Gent. Ingekleurde XVIIIe eeuwse gravures.
”Prospect von Gand”. Deux vues de Gand. Deux gravures en couleurs du XVIIIème siècle.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 240 / 260 -
#253
Drie boeken. “Moeurs, usages et Costumes au Moyen Age...”, “Les arts au Moyen Age” en “Vie Militaire et religieuse au Moyen Age”. In-folio. Ed. Firmin Didot, Paris 1869, 1871, 1873.
Trois livres. “Moeurs, usages et Costumes au Moyen Age...”, “Les arts au Moyen Age” et “Vie Militaire et religieuse au Moyen Age”. In-folio. Ed. Firmin Didot, Paris 1869, 1871, 1873.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#553Yves Rhayé
“Zittend figuur”. Een beeld van aardewerk. Gesigneerd en genummerd 63/100.
“Personnage assis”. Sculpture en faïence. Signée et numérotée 63/100.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 130 / 150