Other lots in this auction
-
#694Octaaf RotsaertPeriod: 1885 - 1964
“Kerk te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’église de Lissewege”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#111
“Moeder Gods met kind”. Een handgeschilderd Russisch icoon. Beschadiging. Omstreeks 1800.
“Mère de Dieux à l’Enfant”. Icône russe, vers 1800. Dégâts.No longer availableDim. 36 x 28 cmEstimate: € 120/200 -
#127Hermès Paris
Een zijden foulard in originele doos.
Foulard en soie dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 88 x 86 cmEstimate: € 150/200 -
#221Staffordshire
“Flight to Egypt” en “Return from Egypt”. Twee groepjes van polychroom aardewerk. Achteraan gemerkt: Walton. Eerste helft XIXde eeuw. Kleine letseltjes.
“Flight to Egypt” et “Return from Egypt”. Deux groupes en faïence polychrome. Marque au verso: Walton. Première moitié du XIXe siècle. Petits dégâts.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 400/500 -
#35
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de deux diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,48 gEstimate: € 150/200 -
#59Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Schepen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#777
Een schotel van meerkleurig Japans porselein in messingen montuur. XIXe eeuw. Kleine restauratie.
Plat en porcelaine polychrome du Japon à monture en laiton. XIXe siècle. Petite restauration.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 80/100 -
#485
Een 18 karaats wit en geel gouden ring in de vorm van een hand bezet met fantasiestenen.
Bague en or blanc et jaune 18 ct en forme d’une main sertie de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 2,54 gEstimate: € 150/200 -
#143
“Het doopsel”. Een gipsen voorontwerp voor een houten beeldhouwwerk. Antwerpen, XIXe eeuw. Gebruikt als gevelversiering. Kleien manco’s.
“Le baptême”. Croquis en plâtre pour une sculpture en bois, utilisé comme décoration de façade d’une maison. Anvers, XIXe siècle. Petits manquants.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100/150 -
#313
Een citruspersje van verzilverd metaal. Omstreeks 1900.
Petite presse à citron en métal argenté. Vers 1900.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/75 -
#429
Een paar stoelen van stoomgebogen berkenhout met gecanneerde zit in de stijl van Thonet.
Une paire de chaises en hêtre plié à la vapeur, assises cannées, style Thonet.No longer availableDim. H. 94 cmEstimate: € 30/40 -
#557Kutani
Een paar vazen van Japans porselein met decor van krijgers op roestrode en witte fond. Oren in de vorm van fabeldieren. Onderaan Kutani gemerkt, omstreeks 1930. Met houten sokkeltjes.
Paire de vases en porcelaine du Japon à décor de guerriers sur fond rouille et fond blanc. Anses en forme d’animaux fabuleux. Marque Kutani sous la base. Vers 1930. Avec socles en bois.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 100/120