#57Een paar karaffen op voet van geslepen rood glas.
#221Emporio ArmaniEen handtas van slangenleder.
Un sac à main en cuir de serpent.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#216Een witgelakt bureau in Lodewijk XV-stijl met drie laden en verchroomd bronzen monturen.
#345Een grote antieke houten plafondlijst.
Partie de lambris ancienne en bois mouluré.No longer availableDim. b: 287 cmEstimate: € 180 / 200 -
#413“Putto met karretje”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt en een sierjardinière van meerkleurig porselein in de vorm van vier spelende kindjes.
”Putto et charrette”. Un groupe en porcelaine polychrome. Marque en dessous. Jardinière en porcelaine polychrome représentant quatre enfants qui jouent.No longer availableDim. h. 22 1 24 c;Estimate: € 30 / 50 -
#723Een houten Pounoumasker. Kameroen.
#537Twee porseleinen bordjes, waarbij het kleine Chinees, met een blauw-wit landschapsdecor, het andere Japans, met een floraal decor. Het eerste met een haarscheur. Beide XIXe eeuw.
#74“Boom in een landschap”. Pastel op papier. Gesigneerd. Glas gebroken.
”Arbre dans un paysage”. Pastel sur papier. Signé. Verre cassé.No longer availableDim. 33 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
Carafe et six verres colorés en cristal taillé de différentes couleurs. Sur miroir de présentation.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 120 / 180