Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een theeserviesje gemaakt uit Weens porselein, bestaande uit elf kopjes en schoteltjes (één met een klein letseltje).

Een theeserviesje gemaakt uit Weens porselein, bestaande uit elf kopjes en schoteltjes (één met een klein letseltje).

Un service à thé en porcelaine viennoise, comprenant onze tasses et soucoupes ( dont une endommagée).
SKU: 1505180002.
Auction day: 15 May 2018 19:00
Catalogue #2
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #57

    Een paar karaffen op voet van geslepen rood glas.

    Paire de carafes sur pied en verre taillé rouge.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #221
    Emporio Armani

    Een handtas van slangenleder.

    Un sac à main en cuir de serpent.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #216

    Een witgelakt bureau in Lodewijk XV-stijl met drie laden en verchroomd bronzen monturen.

    Bureau laqué blanc ouvrant à trois tiroirs en ceinture et aux montures chromées. Style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 80 x 140 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #638

    Een Vlaamse kroon van messing tien lichtarmen en bovenaan getooid met een Habsburgse adelaar.

    Lustre dite couronne flamande en laiton à dix bras de lumière et surmonté d’un aigle autrichien.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #345

    Een grote antieke houten plafondlijst.

    Partie de lambris ancienne en bois mouluré.
    No longer available
    Dim. b: 287 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #413

    “Putto met karretje”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt en een sierjardinière van meerkleurig porselein in de vorm van vier spelende kindjes.

    ”Putto et charrette”. Un groupe en porcelaine polychrome. Marque en dessous. Jardinière en porcelaine polychrome représentant quatre enfants qui jouent.
    No longer available
    Dim. h. 22 1 24 c;
    Estimate: € 30 / 50
  • #723

    Een houten Pounoumasker. Kameroen.

    Un masque Pounou, Cameroun.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #327

    Een toverlantaarn met een set lichtbeelden. We voegen er het boek ‘ camera obscura’ van Hidebrand aan toe.

    Une lanterne magique et des images. Nous ajoutons le livre: “Camera Obscura” par Hidebrand.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #537

    Twee porseleinen bordjes, waarbij het kleine Chinees, met een blauw-wit landschapsdecor, het andere Japans, met een floraal decor. Het eerste met een haarscheur. Beide XIXe eeuw.

    Deux assiettes en porcelaine, dont une petite chinoise, avec un décor de paysage bleu et blanc, l’autre assiette est japonaise, avec un décor floral. L’assiette chinoise comporte un cheveu.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 & 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #74

    “Boom in een landschap”. Pastel op papier. Gesigneerd. Glas gebroken.

    ”Arbre dans un paysage”. Pastel sur papier. Signé. Verre cassé.
    No longer available
    Dim. 33 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #592
    Dordevic Miodrag
    Period: °1936

    “Compositie”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.

    “Composition”. Huile sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 98 x 70 cm
    Estimate: € 420 / 500
  • #607

    Een karaf en zes gekleurde glazen van geslepen kristal in verschillende kleuren. Op presentatiespiegel.

    Carafe et six verres colorés en cristal taillé de différentes couleurs. Sur miroir de présentation.
    No longer available
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 15 & 16 mei 2018

De veiling is volledig - 805 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls beschikbaar op de downloads pagina.

15 May 2018 19:00
16 May 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 May 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More