Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een theeserviesje van Satsuma-aardewerk, compleet voor vijf personen.

Een theeserviesje van Satsuma-aardewerk, compleet voor vijf personen.

Un service à thé en poterie Satsuma, complet pour cinq personnes.
Dim. H: 5-18cm
SKU: 2903220695.
Auction day: 30 March 2022 19:00
Catalogue #695
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #506

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 270 x 360 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #284

    Een naaitafeltje van mahoniehout met getorste poten. Klapblad en lade. XIXde eeuw.

    Table à coudre en acajou avec pieds torsadés. Dessus rabattable et tiroir. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 76 x 59 x 39,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #551

    Een groot Afrikaans houten beeld.

    Une grande statue africaine en bois.
    No longer available
    Dim. h: 135 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #344

    Twee hoornvormige soliflorevaasjes van geblazen en met de tang bewerkt glas. Het ene blauw, het andere kleurloos en versierd met goudlak. Langs de stam een kronkelende slang in reliëf. Omstreeks 1900.

    Deux vases soliflores en forme de corne en verre soufflé travaillé à la pince. L'un bleu, l'autre incolore et décoré de laque d'or. Le long du tronc un serpent sinueux en relief. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. H. 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #521

    Een ‘Porpianong’ neushoornvogelbeeld. Senufo, Ivoorkust. Jaren ‘50 - ‘60.

    Une statue de calao 'Porpianong'. Sénoufo, Côte d'Ivoire. Années 50 - 60.
    No longer available
    Dim. h: 225 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #169
    The Franklin Mint

    “The royal hunt”. Een wandtapijt van Marc Waymel. Gedateerd 1984.

    "La chasse royale". Une tapisserie de Marc Waymel. Daté de 1984.
    No longer available
    Dim. 90 cm x 117 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #140

    Een herdenkingsmunt van Brussel 1979. 900/1000. Bruto: 6,45 g. per munt Goudgewicht: 5,805 g. per munt. FDC.

    Une pièce commémorative de Bruxelles 1979. 900/1000. Brut : 6,45 g. par pièce Poids d'or : 5,805 g. par pièce. FDC.
    No longer available
    Dim. Ø 21 mm
    Estimate: € 300 / 330
  • #525

    Een grote volle messingen kandelaar met gegraveerd decor.

    Un grand bougeoir en laiton massif à décor gravé.
    No longer available
    Dim. h: 142 cm
    Estimate: € 140 / 220
  • #298

    Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.

    Lot de trois bougeoirs en majolique à décors dorés.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #565

    Een reeks van zes mahoniehouten stoelen met gesculpteerde versiering in de rug en met gerainureerde voorste poten.

    Suite de six chaises en acajou à dossier et pieds avant sculptés.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #387

    Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.

    Une paire de bougeoirs en métal argenté de style Adam.
    No longer available
    Dim. h: 32,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #482

    “Naakt & surrealistisch portret.” Twee gemengde technieken op papier. Draagt handtekening en data.

    "Portrait nu et surréaliste." Deux techniques mixtes sur papier. Porte une signature et dates
    No longer available
    Dim. 53 x 43 & 18 x 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More