#506HerekeEen handgeknoopt bidkleed met zes mirhabs.
A hand-knotted prayer rug with six mirhabs.No longer availableDim. 243 x 183 cmEstimate: € 200 / 240 -
#581Een beeldje uit speksteen met afgebeeld Guanyin.
#42L. Maes“Zicht op het belfort.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“View of the belfry.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#151Een aardewerken vaas gedecoreerd met saters en blauw glazuur. Gemerkt onderaan: E. Aubry.
#629“De maaier”. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
"The Reaper". Lithograph. Signed and EA outside the plate.No longer availableDim. 45 x 54 cmEstimate: € 200 / 220 -
#255Een notenhouten langwerpige bijzettafel.
A walnut elongated side table.No longer availableDim. 50 x 44 x 124 cmEstimate: € 40 / 50 -
#147Hergé“De Zwarte Rotsen”. Hard cover, houthoudend papier, oude spelling. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, rug te herstellen, blok vrij los, zeldzaam.
“The Black Rocks”. Hard cover, wood-containing paper, old spelling. Ed. Casterman 1946 (A46). Reasonable condition, spine to restore, block quite loose, rare.No longer availableEstimate: € 180 / 200 -
#111Christofle, ParisEen uitgebreid bestek bestaande uit: 12 grote, 12 kleine en 12 vismessen, 14 grote, 12 kleine , 12 dessert en 12 visvorken, 12 grote lepels, 12 dessertlepels en 11 koffielepels. Met een Lodewijk XVI-motief. Zeer goede staat, gemerkt.
Extensive cutlery consisting of: 12 large, 12 small and 12 fish knives, 14 large, 12 small, 12 dessert and 12 fish forks, 12 large spoons, 12 dessert spoons and 11 coffee spoons. With a Louis XVI motif. Very good condition, marked.No longer availableEstimate: € 1000 / 1500 -
“Garden view.” Watercolour on paper. Signed. Dated '54.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 25 / 35