#504Salvador Dali“Bloemen”. Twee rasterdrukken. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
#674Een ronde wandklok met handgeschilderde wijzerplaat op glas en met messingen boord.
A round wall clock with a hand-painted dial on glass and a brass border.No longer availableDim. 28x35cmEstimate: € 40 / 60 -
#171Een set vermeille zilveren koffielepels met suikertang met Franse keuren en makersmerk. In ebbenhouten etui, 19de eeuws.
A set of vermeille silver coffee spoons with sugar tongs with French hallmarks and maker's mark. In ebony case, 19th century.No longer availableDim. 229,75 gEstimate: € 150 / 200 -
#350Een grote messingen salontafel met glazen blad.
#681Val Saint-LambertEen vierkante coupe van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa.
A square coupe of cut crystal, partly coloured blue in the mass.No longer availableDim. 19 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#241Een bronzen beeldje in de vorm van een kinderhoofd.
#264Marcel Henneghien“Hoevezicht bij Itterbeek.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#644Maurits Bilcke“Lino C”. Een linosnede, gesigneerd en gedateerd 1935.
#391lot luciferaanstrijkers, diverse formaten.
A lot of matchstick ignitors, various sizes.No longer availableDim. H: 7-10 cmEstimate: € 90 / 110 -
#606Handgeknoopt Afghaans tapijt.
#8Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.
A three-part silver-plated metal table set with blue glass receptacles. Added two silver-plated metal roosters.No longer availableDim. H: 7-10 cmEstimate: € 20 / 30