#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#101Waaier in vergulde presentatielijst. XIXde eeuw. Gesigneerd.
#561NotephoneEen grammofoon met interne klankkast.
#241Een bronzen beeldje in de vorm van een kinderhoofd.
#114René ClarotPeriod: 1882-1972“Marinezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine view.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 180 / 220 -
#161GuérinEen aardewerken bolle vaas met bruin en blauw glazuur.
#533Een wollen tapijt in Chinese stijl met bloesems in het decor.
A Chinese style wool carpet with blossoms in the decor.No longer availableDim. 185 x 122 cmEstimate: € 80 / 120 -
#43Val Saint LambertEen vaas van groen kristal met getorst ribbenmotief. Gemerkt.
#113Een barokke engel van gebeeldhouwd eikenhout.
A baroque angel made of carved oak.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 200 / 250 -
#69P. Mossay“Dreef in herfst.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘52.
“Green lane in fall.” Oil on canvas. Signed. Dated '52.No longer availableDim. 54 x 64 cmEstimate: € 60 / 80 -
#684Een lot van zeven apothekerspotten met deksel. Met verschillende opschriften. Sommige met schilfers aan de deksels.
A lot of seven apothecary jars with lids. With different inscriptions. Some with flakes on the lids.No longer availableDim. h +- 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#432Frank MortelmansPeriod: 1898-1986“Portret van man met hoed”, pastel op papier, afgebeeld portret van man met hoed en kostuum, gesigneerd onderaan “F Mortelmans, augustus 1941” bijschrift “als blijk van genegenheid en oorlogsjaren Krijgsgasthuis”.
"Portrait of man with hat", pastel on paper, depicted portrait of man with hat and suit, signed at the bottom "F Mortelmans, August 1941" caption "as a token of affection and war years War Hospital".No longer availableDim. 53 x 41cmEstimate: € 100 / 200