#145Een Reservistenpijp met pijpenkop van porselein met opschrift “Grüss aus Troppau”. Porseleinen vochtsluis versierd met bloemen. Gebeeldhouwde houten steel, halverwege met een porseleinen tussenstuk versierd met een ruiter. Naar boven toe twee schuiven hertshoorn en hoger een blauw en geel metalen vaandel. Hoornen mondstuk, flexibel gedeelte te herstellen. Metalen deksel.
A Reservist pipe with a porcelain bowl with the inscription "Grüss aus Troppau". Porcelain moisture lock decorated with flowers. Carved wooden handle, halfway with a porcelain spacer decorated with a rider. To the top two slides of stag horn and above a blue and yellow metal banner. Horn mouthpiece, flexible part to restore. Metal lid.No longer availableDim. L: 100 cmEstimate: € 200 / 260 -
#669Een neorenaissance kapstok van notenhout met zes koperen haakjes.
#392“Bloemenmarkt te Parijs.” Olieverf op doek.
A brown-glazed earthenware jug, green inside. Marked at the bottom W. Germany Bay.No longer availableDim. H.26 cmEstimate: € 35 / 40 -
#40Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een diamanten in verschillende slijpvormen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with diamonds in different cuts with a combined weight of +- 0.55 ct. and sapphires with a combined weight of +- 0.45 ct.No longer availableDim. 5,42 gEstimate: € 750 / 850 -
#379“Boszicht in drie kleuren.” Aquarel op papier. Met schet in potlood. Kleine kras in de verf midden onderaan.
“Forest view in three colours.” Watercolour on paper. With sketch in pencil. Small scratch in the paint at the bottom centre.No longer availableDim. 48 x 74 cmEstimate: € 380 / 480 -
#422Een klein bronzen kanon met houten vervoer met twee wielen. Draagt datum ‘1651’ en restanten van een wapenschild.
#265Bestek gemerkt International Sterling Pat’d: 12 grote en 6 kleine vorken, verder losse messen, lepeltjes en vorkjes. Evenals Christofle, Paris: 12 oestervorkjes (in doosje), een slabestek en een sauslepel. Verder twee reeksen kreeftenhaken.
Cutlery marked International Sterling Pat'd: 12 large and 6 small forks, further loose knives, spoons and forks. As well as Christofle, Paris: 12 oyster forks (in a box), a salad cutlery and a sauce ladle. Furthermore, two sets of lobster hooks.No longer availableEstimate: € 220 / 360 -
#475Een set van drie afsluitbare plexiglazen design vitrines op zwarte staanders. Telkens met 2 niveaus.
A set of three lockable plexiglass design showcases on black uprights. Each with 2 levels.No longer availableDim. h 190 & 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#414Mau PutjanTwee diverse tekeningen.
Two different drawings.No longer availableDim. 20x15 cm en Ø 10 cm.Estimate: € 35 / 40