Other lots in this auction
-
#539Salvador Dali“Bloem”. Litho. Gesigneerd en genummerd III/XX buiten de plaat.
"Flower". Lithograph. Signed and numbered III/XX outside the plate.No longer availableDim. 58 x 42 cmEstimate: € 200 / 220 -
#297A.M. De Jong en George van Raemdonck. “De Wereldreis van Bulletje en Boonestaak”. Nummers 1, 6, 8, 21, 22, 23, 24, 25, 29 en 32. Ed. Boumaar, Zutphen, 2001-2006. Als nieuw.
AM De Jong and George van Raemdonck. “De Wereldreis van Bulletje en Boonestaak”. Numbers 1, 6, 8, 21, 22, 23, 24, 25, 29 and 32. Ed. Boumaar, Zutphen, 2001-2006. Like New.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#440Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.
An 18 karat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.18 ct.No longer availableDim. 10,60 gEstimate: € 1250 / 1350 -
#20Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
An 18 karat yellow gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.36 ct.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 480 / 550 -
#157Halfdan HerzbergPeriod: 1857-1890“Le Siffleur” gepatineerd bronzen sculptuur van fluitende jongeman, gesigneerd “Herzberg” aan voet, 1889.
"Le Siffleur" patinated bronze sculpture of a young man whistling, signed "Herzberg" on the foot, 1889.No longer availableDim. 50cmEstimate: € 400 / 600 -
#636Twee handgeknoopte wollen tapijtjes, waarbij een Beloutch en een Pakistaans.
Deux tapis en laine noués à la main, un Beloutch et un Pakistanais.No longer availableDim. 158 x 105 & 198 x 124 cmEstimate: € 50 / 70 -
#647Vaas in groen glas en schaal in oker glas. Gemerkt onderaan ‘Fait en Belgique.’
Vase in green glass and bowl in ocher glass. Marked at the bottom 'Fait en Belgique.'No longer availableDim. H 21 cm B 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#299Ben ViegersPeriod: 1886 - 1947Schilderij olie op paneel, straatbeeld, gesigneerd.
Painting oil on panel, street scene, signed.No longer availableDim. 27cm x 35cmEstimate: € 80 / 120 -
#643Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken en potjes, vermoedelijk 16e eeuws bodemvondsten.
Lot of 4 glazed earthenware jugs and pots, presumably 16th century archaeological finds.No longer availableDim. 13cm x Ø8cmEstimate: € 100 / 150 -
#52Remi Geens“Dorpszicht”. Aquarel op papier. Herkomst: atelier van de kunstenaar.
"Village view". Watercolor on paper. Provenance: studio of the artist.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 25 / 35 -
#534Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
A butler mirror, convex in gilded frame.No longer availableDim. Ø63Estimate: € 175 / 225 -
#354Een tafelschuier en blik en een schaaltje in Lodewijk XV-stijl. Verzilverd metaal.
A table slider and tin and a dish in Louis XV style. Silver plated metal.No longer availableEstimate: € 25 / 35

