#300Herdenkingsmunt Boudewijn I 60-40, 1990. “10 ecu”. Centraal geel goud (31,83 g - 900‰) met een zilveren rand (5,3 g - 833‰). In etui.
Commemorative coin Boudewijn I 60-40, 1990. “10 ECU”. Central yellow gold (31.83 g - 900‰) with a silver rim (5.3 g - 833‰). In case.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#307Latreille-Hugot, SombernonEen comtoiseklok met gedreven geelkoperen omlijsting met voorstelling van de oogst. Geelkoperen slinger met spijlen. Gemerkt op de witgeëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Compleet en in werkende staat.
A Comtoise clock with a driven brass frame depicting the harvest. Yellow copper pendulum with bars. Marked on the white enamel dial with Roman numerals. Complete and in working condition.No longer availableDim. H: 140 cmEstimate: € 40 / 60 -
#497Een handgeknoopt zijden bidkleedje.
#285Hergé“De Geheimzinnige ster.”. Hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54’’’’). Redelijk goede staat, cover vervaagd.
#269Franz Van Genesen“Begijnhof.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Beguinage.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 30 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#151Een aardewerken vaas gedecoreerd met saters en blauw glazuur. Gemerkt onderaan: E. Aubry.
#235Een korte pijp met kleine porseleinen kop versierd met een jonge vrouw. Mooie gedraaid en gebeeldhouwd en gedraaid houten steel. Hoornen mondstuk, zilveren of verzilverd metalen deksel.
A short pipe with a small porcelain cup decorated with a young woman. Beautiful turned and sculpted and turned wooden handle. Horn mouthpiece, silver or silver-plated metal cover.No longer availableDim. L:23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#607Een Chinees porseleinen theepot met diverse figuren afgebeeld.
#219J.M.C.“Vissersfamilies op het strand bij een woelige zee”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1868.
"Fishing families on the beach in a turbulent sea". Oil on panel. Monogrammed and dated 1868.No longer availableDim. 15 x 20,5 cmEstimate: € 150 / 250