#622Eller“Parijs straatzicht.” Acryl op doek. Gesigneerd.
#616Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#387Een achthoekige Aziatische houten voorraadmand, versierd met verguld bloemendecor.
An octagonal Asian wooden storage basket, with gilt floral decoration.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 35 / 45 -
A wooden carved and patinated Louis XVI type office chair. With cushion and wicker seat and backrest.No longer availableDim. h81 x l51 x b56cmEstimate: € 50 / 75 -
#171Een set vermeille zilveren koffielepels met suikertang met Franse keuren en makersmerk. In ebbenhouten etui, 19de eeuws.
A set of vermeille silver coffee spoons with sugar tongs with French hallmarks and maker's mark. In ebony case, 19th century.No longer availableDim. 229,75 gEstimate: € 150 / 200 -
#630Een parelhalssnoer met 18 karaats geelgouden slot.
#304Henri H.D.V.De Vooght“De Schoenmaker”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1917. Klein letsel.
#64Frans BoeyePeriod: 1888 - 1968“Heidelandschap.” Pastel op papier. Gesigneerd.
“Heathland.” Pastel on paper. Signed.No longer availableDim. 27,5 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#370Een halsketting met schakels van zilver bezet met marcassiet.
#402“Monochroom abstract in raster.” Een paar werken inkt, gemengde techniek op papier. Draagt monogram.
“Monochrome abstract in grid.” A few works ink, mixed media on paper. Wears monogram.No longer availableDim. 49 x 49 x 2Estimate: € 550 / 650