#124Grote ovale spiegel met ornament bovenaan, verguld.
Large oval mirror, ornament on top, gilded.No longer availableDim. h 132 x b 32 cmEstimate: € 175 / 200 -
#40Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een diamanten in verschillende slijpvormen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with diamonds in different cuts with a combined weight of +- 0.55 ct. and sapphires with a combined weight of +- 0.45 ct.No longer availableDim. 5,42 gEstimate: € 750 / 850 -
#546Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#541Een set van art deco zetels, een tweezit en een fauteuil. Tweezit recent herbekleed.
A set of art deco seats, a two-seater and an armchair. Two-seater recently reupholstered.No longer availableDim. 129 x 78 & 72 x 78 cmEstimate: € 150 / 250 -
#422Een klein bronzen kanon met houten vervoer met twee wielen. Draagt datum ‘1651’ en restanten van een wapenschild.
#370Een halsketting met schakels van zilver bezet met marcassiet.
#79Twee ronde chromolitho’s met voorstellingen van de Presentatie van Christus naar de barok. Lijsten in gotische stijl.
Two round chromolithographs depicting the Presentation of Christ after the Baroque. Gothic style frames.No longer availableDim. Ø 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#93Grote Franse aardewerken schotel, model Louis XVI, vermoedelijk Montpellier of Marseille, 1760-1770.
Large French earthenware dish, model Louis XVI, presumably Montpellier or Marseille, 1760-1770.No longer availableDim. b47cmEstimate: € 120 / 160 -
Lady Godiva. Lithograph. Signed and 71/250 outside the plate.No longer availableDim. 40 x 25Estimate: € 200 / 220