Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een theetafeltje met vier vitrinedeurtjes, aan twee poten gerestaureerd. Laat 19e-, vroeg 20ste eeuws.

Een theetafeltje met vier vitrinedeurtjes, aan twee poten gerestaureerd. Laat 19e-, vroeg 20ste eeuws.

A tea table with four glazed doors, restored at two legs. Late 19th, early 20th century.
Dim. h 75 x Ø 61 cm
SKU: 1604240676.
Categories: Glas, Hout, Meubel.
Auction day: 17 April 2024 19:00
Catalogue #676
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #749

    Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.

    An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top.
    No longer available
    Dim. h 164 x b 110 x d 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #216

    Een rijkelijk gesculpteerd polychroom salon in Lodewijk XVI-stijl bestaande uit een driezit en twee fauteuils, gestreepte stof met gele- en blauwe bloemen.

    A richly sculpted polychrome Louis XVI-style salon set consisting of a three-seater and two armchairs, striped fabric with yellow and blue flowers.
    No longer available
    Dim. 99 x 197 x 93 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #735

    Een houten wandkastje met 2 deurtjes.

    A wooden wall cabinet with 2 doors.
    No longer available
    Dim. 122 x 63,5 x 21,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #710

    Een ééndeurs vitrinekast, Louis XVI geïnspireerd, gefineerd hout. Het glas aan de linkerzijde is gebarsten.

    A single-door display cabinet, inspired by Louis XVI, veneered wood. The glass on the left side is cracked.
    No longer available
    Dim. 163 x 78 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #720

    Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.

    An Art Deco floor clock with leaded glass in an oak cabinet.
    No longer available
    Dim. h 202 x b 70 x d 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #534

    Een gesculpteerd eikenhouten kast met centrale spiegel, 4-deurs en 2 laden.

    A sculpted oak cabinet with center mirror, 4 doors, and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 240 x 120 x 55 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #555
    Le Corbusier Cassina, Italia
    Period: 1887-1965

    “LC10”. Een rechthoekig vintage design salontafel met mat zwart frame, gechromeerd metalen poten en glazen blad. Ontwerp door Le Corbusier, Pierre Jeanneret and Charlotte Perriand voor Cassina. Onderaan gemerkt, gesigneerd en genummerd.

    "LC10". A rectangular vintage design coffee table with matte black frame, chromed metal legs, and glass top. Designed by Le Corbusier, Pierre Jeanneret and Charlotte Perriand for Cassina. Marked, signed, and numbered at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 120 x 80 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #740

    Een eikenhouten gatelegtafeltje met 6 poten.

    An oak gateleg table with 6 legs.
    No longer available
    Dim. 70x97x91 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #538

    Een gesculpteerd eikenhouten kast met centrale spiegel, 4-deurs en 2 laden.

    A sculpted oak cabinet with central mirror, 4 doors, and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 240 x 120 x 55 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #175

    Een grote design eet-vergadertafel.

    A large design dining-conference table.
    No longer available
    Dim. 74 x 240 x 100 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #610

    Een houten commode in Lodewijk XV stijl. Gebogen front in wortelhout fineer, versierd met bronzen monturen, 2 laden en marmeren blad.

    A wooden chest of drawers in Louis XV style. Curved front in burlwood veneer, decorated with bronze mounts, 2 drawers, and marble top.
    No longer available
    Dim. 89 x 113 x 56 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #575
    Dal Negro

    Een houten, ingelegde marqueterie speeltafel met uitschuifbaar deel en keerbaar blad. Inclusief schaakbord, backgammon, vilt kaartblad en roulette spel. Door Dal Negro, Treviso Italië.

    A wooden marquetry inlaid game table with extendable part and reversible top. Includes chessboard, backgammon, felt card top, and roulette game. By Dal Negro, Treviso Italy.
    No longer available
    Dim. 75 x 77 x 77 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #744
    Claudio Dondoli and Marco Pocci Pedrali

    “Grace 411”. Een lot van 6 stapelbare zwarte conferentiestoelen uit kunststof en gechromeerd metalen frame met sledepoten. Ontwerp door Claudio Dondoli and Marco Pocci voor Pedrali.

    "Grace 411": A lot of 6 stackable black conference chairs made of plastic and chrome-plated metal frame with sled legs. Designed by Claudio Dondoli and Marco Pocci for Pedrali.
    No longer available
    Dim. 77 x 55 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #620
    VTWonen

    “Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.

    "Bank Cube". A pair of Charcoal upholstered armchairs with cold foam, topped with a duvet layer filled with silicone and polyether sticks, on metal legs. Marked VTWonen.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #745
    Claudio Dondoli and Marco Pocci Pedrali

    “Grace 411”. Een lot van 6 stapelbare zwarte conferentiestoelen uit kunststof en gechromeerd metalen frame met sledepoten. Ontwerp door Claudio Dondoli and Marco Pocci voor Pedrali.

    "Grace 411". A lot of 6 stackable black conference chairs made of plastic and chromed metal frame with sled base. Designed by Claudio Dondoli and Marco Pocci for Pedrali.
    No longer available
    Dim. 77 x 55 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #185
    Sir Norman Foster Tecno S.p.A
    Period: 1935-

    “Nomos”. Een rechthoekige vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A, 1986.

    "Nomos." A rectangular vintage design glass dining-conference table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A, 1986.
    No longer available
    Dim. 74 x 275 x 100 cm
    Estimate: € 1200 / 1800
  • #650
    Eero Saarinen

    Een vintage replica set van 2 ‘Tulip-chairs’, naar het ontwerp van Eero Saarinen. 1 van de stoelen is ooit herspoten geweest.

    A vintage replica set of 2 'Tulip chairs', designed by Eero Saarinen. One of the chairs has been repainted.
    No longer available
    Dim. 80 x 49 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #186
    Sir Norman Foster Tecno S.p.A
    Period: 1935-

    “Nomos”. Een rechthoekig vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A.

    "Nomos". A rectangular vintage design glass dining-meeting table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A.
    No longer available
    Dim. 74 x 240 x 100
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #195

    Een zwartgelakt houten marqueterie bureau met verguld bronzen ornamenten en 5 laden. Replica Mazarin stijl, André-Charles Boulle. 2 barsten in de lak aan achterzijde.

    A black lacquered wooden marquetry desk with gilded bronze ornaments and 5 drawers. Replica Mazarin style, André-Charles Boulle. 2 cracks in the lacquer on the back.
    No longer available
    Dim. 86 x 200 x 105 cm
    Estimate: € 1800 / 2200
  • #660
    Maurice Burke Arkana

    Een Engelse vintage design salontafel uit chroom, hout en formica. Zeldzaam ontwerp door Maurice Burke voor Arkana, Medio ‘60.

    An English vintage design coffee table made of chrome, wood, and formica. Rare design by Maurice Burke for Arkana, mid '60s.
    No longer available
    Dim. 38 x 63 x 60cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #565

    Een tweedeurs vitrinekast in Empirestijl. Bronzen details en leeuwenpoten.

    A two-door Empire style display cabinet with bronze details and lion feet.
    No longer available
    Dim. 183 x 115 x 48 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #746
    Claudio Dondoli and Marco Pocci Pedrali

    “Grace 411”. Een lot van 6 stapelbare zwarte conferentiestoelen uit kunststof en gechromeerd metalen frame met sledepoten. Ontwerp door Claudio Dondoli and Marco Pocci voor Pedrali.

    "Grace 411": A lot of 6 stackable black conference chairs made of plastic and chromed metal frame with sled legs. Designed by Claudio Dondoli and Marco Pocci for Pedrali.
    No longer available
    Dim. 77 x 55 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #730

    Een Engels bureautje met groen lederen blad in houtfineer. Negen laden. Met kleine fineerschade.

    An English desk with a green leather top in wood veneer. Nine drawers. With minor veneer damage.
    No longer available
    Dim. 77 x 122 x 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #196
    Sir Norman Foster Tecno S.p.A
    Period: 1935-

    “Nomos”. Een ronde vintage design glazen tafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A, 1987.

    "Nomos". A round vintage design glass table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A, 1987.
    No longer available
    Dim. 74 x Ø 140 cm
    Estimate: € 500 / 750

Other lots in this auction

  • #498

    “Thaise Singha’s”. Een paar fijn gegoten, brons gepatineerd Boeddhistische tempelleeuwen.

    "Thai Singha". A pair of finely cast, bronze patinated Buddhist temple lion statues.
    No longer available
    Dim. 60 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #229

    “Zicht op het Begijnhof te Lier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "View of the Beguinage in Lier." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 69 x 59 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #209

    Een midcentury tafellamp met voet in messing en chroom in de stijl van Willy Rizzo met bijbehorende ecru stoffen kap.

    A midcentury table lamp with base in brass and chrome in the style of Willy Rizzo, with matching ecru fabric shade.
    No longer available
    Dim. h 53 cm (voet)
    Estimate: € 200 / 300
  • #205

    Een paar wit gebeitste Lodewijk XVI armstoelen. Tapse gerainureerde poten, armleuningen eindigend in kolven.

    A pair of white-stained Louis XVI armchairs. Tapered fluted legs, armrests ending in butts.
    No longer available
    Dim. H. 91 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #458

    Een 19e eeuwse vergulde bronzen Birmaanse leeuw.

    A 19th century gilt bronze Burmese lion.
    No longer available
    Dim. h 12.5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #374

    Een spiegel met gebeeldhouwde kader in notelaar met weelderige kuif.

    A mirror in a carved walnut frame with a lush crest.
    No longer available
    Dim. h 79 x b 69 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #738

    Een lot van 3 stuks kwikglas, ook wel poor man’s silver genoemd. Bestaande uit een vaas en twee kandelaars.

    A lot of 3 pieces of mercury glass, also known as poor man’s silver. Consisting of a vase and two candlesticks.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #93
    Luxval Val Saint Lambert

    “Romeo”. Een Art Deco design vaas, ontwerp door Charles Graffart en René Delvenne voor VSL.

    "Romeo". An Art Deco design vase, designed by Charles Graffart and René Delvenne for VSL.
    No longer available
    Dim. 22,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #293
    Sonia by Cortese Capodimonte

    “De Cellospeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Gelabeld Sonia by Cortese voor Capodimonte, onderaan gesigneerd.

    "The Cello Player". A multi-colored porcelain figurine. Labeled Sonia by Cortese for Capodimonte, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #617

    Een Delfts aardewerken tabakspot blauw-wit met opschrift en rokende Indiaan in het decor. Leeuwenhoofden aan de zijkant en onderaan gemerkt “De Porceleyne Clauw”.

    A Delft aardewerk tobacco jar in blue and white with inscription and smoking Indian in the design. Lion heads on the side and marked "De Porceleyne Clauw" at the bottom.
    No longer available
    Dim. 38 x Ø 21 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #331

    Een vaas van geslepen Boheems kristal, blauw gekleurd in de massa.

    A vase made of cut Bohemian crystal, colored blue throughout.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #337

    Twee diverse tabakspotten van Vlaams aardewerk. Eén met opschrift JNP en “Laat ze maar rooken”.

    Two diverse tobacco jars made of Flemish earthenware. One with the inscription JNP and "Let them smoke."
    No longer available
    Dim. H. 23 & 17 cm
    Estimate: € 25 / 30
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More