#17“Dame met hoed”. Een beeldje van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met gekruiste degens.
#26Een armstoel met gecapitonneerde roodlederen bekleding in Lodewijk XV-stijl.
#118P.J. Mène“Jachthond”. Een bronzen beeld op voetstuk van roze marmer.
#508Goebel, Germany“Das Nesthäckchen”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. Gemerkt en gesigneerd door de kunstenaar onderaan. 1994. No. 574.
"Das Nesthäckchen". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. Marqué et signé par l'artiste en bas. 1994. 574.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 200 / 250 -
#589N. Vanhoutte“Vissende jongens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘66.
#522Val Saint LambertEen driehoekige schaal van blauw kristal. Gemerkt met label.
#476KasamarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#590Mont BlancEen zilveren armband in originele doos. 925‰. Gemerkt.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de guerriers. Monté comme pied de lampe avec des cadres en laiton. Fond du vase percé.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 100 / 120