Similar lots by type
-
#376
Een groengepatineerde smeedijzeren staande kandelaar met vijf lichtpunten, gemonteerd op elektriciteit.
Un candélabre en fer forgé à patine verte à cinq points lumineux, monté à l'électricité.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40/60 -
#628
Een halluchtertje met drie lichtpunten en een albasten coupe.
Petite lanterne de vesibule à trois lumières et avec une coupe en albâtre.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40/50 -
#631
Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.
Lampe de sanctuaire en bronze et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100/120 -
#204
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500/600 -
#548
Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#228
Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
Un lustre vénitien en verre à douze bras.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/240 -
#568
Een art deco halluchtertje van koper met drie lichtarmen met glazen kappen.
Petit lustre de vestibule art déco en cuivre à trois lumières aux abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/50 -
#173
Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220/280 -
#194
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460/500 -
#161
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 100/120 -
#138
Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles à six bras, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 190/220 -
#133
Een bronzen girandole met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques.
Une girandole à cinq points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 50/80 -
#212
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420/460 -
#177
Een paar kandelaars van deels verguld brons in de vorm van een door een putto gedragen bloem.
Une paire de candélabres partiellement en bronze sous forme de fleur portée par un putti.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 260/280 -
#169
Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Double candélabre en fer forgé monté en lampe.No longer availableDim. 175 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#643
Twee verschillende massieve messingen luchtertjes met telkens vier lichtpunten.
Deux différents petits lustres en laiton massif, chaque fois à quatre lumières.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60/80 -
#518
Een bronzen lampenvoet met een Chinees personage.
Un pied de lampe en bronze, personnage chinois.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50/80 -
#128
Een bronzen kandelaar met vijf lichtarmen in de vorm van bloemenranken.
Un lustre à cinq bras sous forme de fleurs.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40/60 -
#668
Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#567
Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.
Une bibliothèque en chêne à deux corps , style Renaissance.No longer availableDim. 235 x 120 x 58 cmEstimate: € 120/200 -
#784Jan Burssens
“Surrealistisch portret.” Litho, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 33/60.
”Portrait surréaliste”. Litho, signée hors planche et numérotée 33/60.No longer availableDim. 45 x 33 cmEstimate: € 50/80 -
#284
Een antieke waaier met zilverbrokaat en met een handgeschilderd decor.
Eventail ancien à brocart d’argent et à décor peint à la main.No longer availableDim. 46 x 26 cmEstimate: € 80/100 -
#292Carl Berckmans
“Stilleven met fruit en noten”. Olieverf op doek. Gesigneerd .
“Nature morte aux fruits et noix”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 52 cmEstimate: € 80/120 -
#690Vincenti
Een halssnoer bezet met half edelstenen.
Collier serti de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#634Felix De Boeck
“Madeliefje”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1978.
”Marguerite”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1978.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 850/850 -
#362
“Koninklijke scène bij het avondmaal”. Een lithografie naar een werk van Auguste Loustaunau door Legras.
”Scène Royale au souper”. Une lithographie d’après une oeuvre de Auguste Loustaunau par Legras.No longer availableDim. 48 x 72 cmEstimate: € 80/100 -
#773
Een tête-à-tête van porselein met vergulde details. XIXe eeuw.
Tête-à-tête en porcelaine aux détails dorés. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40/60 -
#285Pazuki London
“Landscape”. Een wintersjaal van wol en zijde.
“Landscape”. châle d’hiver en laine et soie.No longer availableDim. 170 x 30 cmEstimate: € 80/150 -
#282
Een houten reliëf met een voorstelling van Bacchus, ondersteund door twee saters.
Relief en bois représentant Bacchus soutenu par deux satyres.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#716Lilihan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
”Carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 215 x 140 cmEstimate: € 50/80 -
#531
Kat van steengoed.
Un chat en faïence.No longer availableDim. L. 51, H. 26 cmEstimate: € 80/120