#530Een smeedijzeren luchter met gekleurde glazen coupe. Gemerkt.
#370Een ijsberenpak. Carnavalskostuum.
#514Tchokwé beeld van een moeder met kind versierd met kleine schelpjes. DRC.
#284Een blauw glazen milieu-de-table op verzilverd metalen voet.
#144Henri Victor StiellemansPeriod: 1879 - 1959“Vrouw in de moestuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Femme dans son jardin potager”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#617Een albasten lampenvoet.
#380Een dierenpak. Carnavalskostuum.
#2Een zeer gevarieerd lot boeken, folders e.d. w.o. “La Wallonie, revue mensuelle de littérature et d’Art”. Tweewekelijks mengelwerk, eerste jaargangen, einde XIXde eeuw. En vele andere.
#499Zittende Luba moeder met zogende tweeling. Houten beeld. DRC.
#541Een Chinees warmhoudschaaltje van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages en een Fo-hond. Onderaan gemerkt.
#529Kifwebe. Een Luba helmmasker, volledig bekleed met schelpen, koper, haar, kraaltjes enz. DRC.
Kifwebe. Un masque heaume Luba, entièrement recouvert de coquillages, cuivre, cheveux, perles, etc. RDC.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 200 / 280