Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een tijdperk Napoleon III aanmaakhoutbakje met fraaie decors versierd.
Een tijdperk Napoleon III aanmaakhoutbakje met fraaie decors versierd.
Een tijdperk Napoleon III aanmaakhoutbakje met fraaie decors versierd.

Een tijdperk Napoleon III aanmaakhoutbakje met fraaie decors versierd.

Un petit bac à bois d'époque Napoléon III avec de belles décorations.
Dim. 40 x 45 cm
SKU: 9903210263.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #263
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #36

    Een hoornvaas van Vieux-Bruxelles met vergulde versieringen van strikken en koorden in hoogreliëf en met handgeschilderd bloemendecor. Eind XIXe eeuw.

    Vase cornet en porcelaine dite Vieux-Bruxelles à bibelots et cordons dorés en haut relief et décor floral peint à la main. Fin XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #538

    Een verguld bronzen Thaise Boeddha.

    Un Bouddha thaï en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #534

    Tchokwe beeld van een moeder met een kind, een voorraadpot op het hoofd. De pot gedragen door vier personages en met een vrouwenhoofd als dekselknop.

    Statue Tchokwe d'une mère avec un enfant, un pot de provisions sur la tête. Le pot porté par quatre personnages et avec une tête de femme comme fretel.
    No longer available
    Dim. H.90 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #442
    Utagawa Kokunimasa
    Period: 1874 - 1944

    “Keizerlijke zilveren bruiloftsceremonie”. Een Japans triptiek. Gesigneerd. Tijdperk Meji.

    Cérémonie de mariage impérial en argent . Un triptyque japonais. Signé. Epoque Meji.
    No longer available
    Dim. 37 x 24 cm x3
    Estimate: € 200 / 260
  • #256

    Een mahoniehouten Engelse commode met drie grote en twee kleine laden in gebogen front.

    Commode anglaise en acajou avec trois grands et deux petits tiroirs à façade incurvée.
    No longer available
    Dim. 98 x 84 x 47 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #156

    Een reeks van tien stoelen in Lodewijk XV-stijl. In zeer goede staat.

    Suite de dix chaises de style Louis XV. Très bon état.
    No longer available
    Dim. H. 105 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #677

    Een lot van drie kostuumhelmen, bestaande uit een ridderhelm en een Duitse pinhelm van polyester + papier maché en een metalen Spaanse helm.

    Un lot de trois casques de costume, composé d'un casque de chevalier et d'un casque allemand en polyester et papier mâché et d'un casque espagnol en métal.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #283

    “XVIIIe eeuws koppel”. Een paar beelden van meerkleurig biscuit.

    Couple du XVIIIe siècle . Une paire de statues en biscuit multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #679

    Een lot van vijf antropomorfe whiskykruikjes van meerkleurig Engels aardewerk. Eén gemerkt Hereford.

    Un lot de cinq pichets à whisky anthropomorphes en poterie anglaise multicolore. Un marqué Hereford.
    No longer available
    Dim. ca 19 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #61

    Een Chinese viool met strijkstook in koffer.

    Un violon chinois avec un archet dans son coffre
    No longer available
    Dim. l:75 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #681

    Een geglazuurd aardewerken kreeft. Chinees werk. Gerestaureerd.

    Un homard en faïence émaillée. Travail chinois. Restauré.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #49

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op doek achter glas. Zonder signatuur.

    Nature morte aux roses . Huile sur toile sous verre. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 47 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More