#14Batardy“5000 Frank”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#641Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.
#216Een eikenhouten vitrinekast met vijf glazen leggers.
#171Een Perzische Kulah Khud helm met een gedamasceerd en geciseleerd decor op zwarte fond versierd. Boven op de bolle helm een vierhoekige punt en twee aigrettehouders en achteraan een maliënlap. XIXde eeuw.
Casque persan Kulah Khud à décor damassé et ciselé décoré sur fond noir. Sur le dessus du casque convexe une pointe quadrangulaire et deux porte-aigrettes et au dos une cotte de mailles. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 26 cm, Ø 21 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#616Een eikenhouten koffer in régencestijl.
#226Een naaitafeltje van notenhoutfineer met twee laden en een klapblad.
#162“Kinderen op een holle weg”. Olieverf op doek. Apocrief gesigneerd.
#620Een wasberenpak. Carnavalskostuum.
#6852 zilveren munten van 10 DEM “Olympiade”. Ag 625/1000. BRD 1972.
2 pièces en argent de 10 DEM Olympiade . Ag 625/1000. RFA 1972.No longer availableEstimate: € 15 / 20