Similar lots by type
-
#375Royal Boch“Fast affection bear”. Een beertje van wit geglazuurd aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue. Gemerkt.
"Ours d'affection rapide". Un ours en faïence émaillée blanche dessiné par Rik Delrue. Marqué.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#238Paul SertstéPeriod: 1910 - 2000“Au revoir”. Een gepatineerd beeld van terracotta. Gemonogrammeerd.
"Au revoir". Une statue en terre cuite patinée. Monogrammé.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#653Een schaal van geglazuurd terracotta met bladerdecor. Onderaan gesigneerd.
Un bol en terre cuite vernissée à décor de feuilles. Signé en bas.No longer availableDim. 8 x 28 x 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#308Een reeks van vier XIXe eeuwse aardewerken maatbekers met tinnen klep. Drie deksels los.
Un ensemble de quatre mesures en faïence du XIXe siècle avec couvercles en étain. Trois couvercles détachés.No longer availableDim. h: 17 - 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#223Ram, ArnhemEen grote aardewerken schotel met blauw op wit decor van bloemen en een vogel. Achteraan gemerkt.
Un grand plat en faïence à décor bleu sur blanc de fleurs et d'un oiseau. Marqué au dos.No longer availableDim. Ø 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#105Een paar schotels van Delfts aardewerk met meerkleurige decor van bloemen en vogels bij een vijver.
Une paire de plats en faïence de Delft à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux au bord d'un étang.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 220 / 360 -
#502Boch Frères Keramis - La LouvièreEen uitgebreid aardewerken eetservies met decor ‘Dordrecht’, bestaande uit 17 diepe borden, 12 grote borden, 12 kleine borden, 12 kopjes en onderbordjes, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje, een diepe schaal, drie schotels in verschikkende groottes, een fruitschaal, een sauskom en een grote en een kleine terrine. Onderaan gemerkt.
Un vaste service de table en faïence à décor "Dordrecht", composé de 17 assiettes creuses, 12 grandes assiettes, 12 petites assiettes, 12 tasses et soucoupes, une théière, un sucrier, un pot à lait, un bol profond, trois soucoupes de différentes tailles , un bol à fruits , un bol à sauce et une grande et une petite terrine. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#207Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een papegaai en vlinders bij een bloeiende tak. Achteraan gemerkt ‘B.D.’. Omstreeks 1800.
Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un perroquet et de papillons près d'une branche fleurie. Marqué 'BD' au dos. Vers 1800.No longer availableDim. Ø: 43 cmEstimate: € 180 / 220 -
#83Een arend van gepatineerd terracotta op zwart marmeren voetstuk.
Un aigle en terre cuite patinée sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#618KeramisEen art deco aardewerken vaas met bloemendecor. Vormnummer 626.
Un vase art déco en faïence à décor floral. Forme numéro 626.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 75 / 90 -
#611Een paar sierkannen van Torhouts aardewerk, versierd met rozen en vogels in reliëf. Enkele beschadigingen, één voet niet origineel.
Une paire de pots décoratifs en poterie de Torhout, décorés de roses et d'oiseaux en relief. Quelques dommages, une base non d'origine.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#298Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
Lot de trois bougeoirs en majolique à décors dorés.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#349Een Duits theeserviesje met blauw decor en zilver. Compleet voor zes personen.
Un service à thé allemand avec décoration bleue et de l'argent. Complet pour six personnes.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#311Een antieke geglazuurd aardewerken tegel met een leeuw in het decor.
Un carreau ancien en faïence vernissée avec un lion dans le décor.No longer availableDim. 14 x 14 cmEstimate: € 30 / 35 -
#48Een grote sierschotel van Delfts aardewerk met blauw op wit decor. Naar XVIIe eeuws voorbeeld.
Un grand plat décoratif en faïence de Delft à décor bleu sur blanc. Après l'exemple du 17ème siècle.No longer availableDim. Ø: 42 cmEstimate: € 35 / 45 -
#658Agnes Van HeeEen op een Afrikaanse zaadlob geïnspireerd modern aardewerken kunstwerk.
Un cotylédon africain a inspiré une œuvre d'art moderne en faïence.No longer availableDim. l: 56 cmEstimate: € 40 / 50 -
#361Een paar kandelaars van meerkleurig Frans aardewerk.
Une paire de bougeoirs multicolores en faïence française.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#28Art nouveau vaas van aardewerk met libellen.
Vase en poterie Art Nouveau aux libellules.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 35 / 40 -
#509Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.No longer availableDim. Ø: 45 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#98Een paar diepe aardewerken schotels met een blauw op wit decor van bloemenvazen. Gemerkt van de Klaauw. XVIIIe eeuw.
Paire de plats creux en faïence à décor bleu sur blanc de vases fleuris. Marqué de la Griffe. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 240 / 300 -
#47Een aardewerken vaas en diepe schotel met celadonkleurig glazuur en de laatste met blauwgrijs decor.
Vase et plat creux en faïence à glaçure céladon et ce dernier à décor bleu-gris.No longer availableDim. h: 32 cm & Ø 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#368José AlvaroEen meerkleurig Portugees aardwerken sierbord met kreeft en mosselen in hoogreliëf. Achteraan gemerkt.
Assiette décorative en faïence portugaise multicolore avec homard et moules en haut relief. Marqué au dos.No longer availableDim. Ø: 31cmEstimate: € 40 / 50 -
#281Een paar blauw en witte borden van Delfts porselein met gele rand. XVIIIde eeuw. Gemerkt van De Porceleyne Byl.
Paire d'assiettes en porcelaine de Delft bleu et blanc à bord jaune. XVIIIème siècle. Marqué par De Porceleyne Byl.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 75 / 100 -
#385Royal Boch“Fast affection bear”. Een beertje van wit geglazuurd aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue. Gemerkt.
"Ours d'affection rapide". Un ours en faïence émaillée blanche dessiné par Rik Delrue. Marqué.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 45 / 55
Other lots in this auction
-
#581Een lampenvoet van brons en Japans porselein. Het porselein met decor van vogels en bloemen, de voet versierd met bloemen in hoogreliëf.
Un pied de lampe en bronze et porcelaine japonaise. La porcelaine à décor d'oiseaux et de fleurs, le pied décoré de fleurs en haut relief.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 60 / 100 -
#518“Gordon”. 10 albums van de uitgeverij “Nooitgedacht” te Hilversum. De nummers 4 tot 9 (nr 9 tweemaal) en 11 tot 13. We voegen er een exemplaar van Zwarte Valk Classics aan toe: De Monstervallei.
Gordon. 10 albums de l'éditeur « Nooitgedacht » à Hilversum. Les numéros 4 à 9 (n° 9 deux fois) et 11 à 13. Nous ajoutons une copie de Zwarte Valk Classics : De Monstervallei.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#477Jasba KeramikEen vaas en een kannetje van geglazuurd Duits steengoed. De grootste gemerkt.
Vase et pichet en grès émaillé allemand. Le grand marqué.No longer availableDim. h: 35 & 19 cmEstimate: € 35 / 45 -
#5Andreas DirksPeriod: 1865 - 1922“Schepen voor de haven van Venetië”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1911.
"Navires devant le port de Venise". Huile sur carton. Signé et daté 1911.No longer availableDim. 12 x 25 cmEstimate: € 300 / 400 -
#50Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,02 gEstimate: € 370 / 450 -
#244Bernard De Bruyn“Antiek interieur met brandende haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur ancien avec foyer brûlant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#405Een opengewerkt en gesculpteerd Chinees wandreliëf van rood en verguld hout met personages, bloemen en vogels.
Un bas-relief mural chinois ajouré et sculpté en bois rouge et doré représentant des personnages, des fleurs et des oiseaux.No longer availableDim. 62 x 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#263Een Duitse bronzen plaquette uit de eerste wereldoorlog. Gesigneerd C.M. Schwerdtner.
Une plaque de bronze allemande de la Première Guerre mondiale. Signé CM Schwerdtner.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 55 / 65 -
#67Een opwindklokje, gedragen door een vrouw van zamak. Op houten voetstuk.
Une pendule à remontoir, portée par une femme en zamak. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#122Albert SteelPeriod: 1917 - 1984“Avondlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
"Paysage du soir". Huile sur toile. Signée et datée '44.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#165Een rendiergewei.
Un bois de renne.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 35 / 45 -
#366FeraghanEen handgeknoopt Indisch wollen kleedje.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 145 x 69 cmEstimate: € 40 / 60


