Similar lots by type
-
#197
“Mercurius”. Een bronzen beeld op een sokkel van roze marmer en brons, versierd met een reliëfdecor in een fries. Naar een werk van Jean de Bologne.
”Mercurius”. Une statue en bronze sur socle en marbre rose et bronze, décoration en relief dans une frise.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 440/480 -
#687
“Afghaanse windhand”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
”Lévrier afghan”. Une statue en bronze patiné brun.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 180/240 -
#677
Drie beelden van gesculpteerd hout, waarbij twee in de vorm van een leeuwin met een welp en één in de vorm van een liggende leeuw. Eén oortje beschadigd.
Trois statues en bois sculpté, dont deux représentant une lionne et son lionceau et une représentant une lionne couchée. Une oreille est manquante.No longer availableDim. h: 32 & 25 cmEstimate: € 100/140 -
#577
“Japanse krijger te paard”. Een bronzen groep. Wapen manco.
”Guerrier japonais à cheval”. Un groupe en bronze. L’arme est manquante.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 300/400 -
#204
Een Romeinse mannentorso van composiet op een arduinen sokkel.
Torse d’un guerrier romain en composite sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 1500/1700 -
#707
“Jachthond”. Een bronzen beeld.
”Chien de chasse”. Une statue en bronze.No longer availableDim. l: 29 cmEstimate: € 60/100 -
#475
Een paar olifanten van gesculpteerd jade op houten voetstukjes.
Une paire d’éléphants en jade sculpté sur socle en bois.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/100 -
#202
Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.
Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 1000/1200 -
#698
“Le Sire de Framboisy”. Een bronzen kandelaar. Op zwart marmeren voetstuk.
”Le Sire de Framboisy”. Un chandelier en bronze sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120/200 -
#111
“Huilend jongetje”. Een buste van terracotta.
”Petit garçon qui pleure”. Un buste en terre cuite.No longer availableDim. h: 30 mEstimate: € 40/50 -
#157
Een zittende tijger van gepolychromeerd brons.
Un tigre assis en bronze polychrome.No longer availableDim. l: 21 cmEstimate: € 220/280 -
#65Cary Diller (?)
“Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje beschadigd.
“Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière accidentée.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#138
“De Sabijnse maagdenroof”. Een bronzen groep op arduinen voetstuk naar een werk van Jean de Boulogne.
Un groupe en bronze sur socle en pierre de taille d’après une oeuvre de Jean de Boulogne.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 300/400 -
#538
Een zittende kat in Egyptische stijl van bruingepatineerd brons. Recent werk.
Un chat assis en style Égyptien en bronze patiné brun. Travai récente.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 200/300 -
#448
Een lot van twee paar beeldjes van zamak, bestaande uit een jongen en meisje op houten sokkel en twee romeinse bustes.
Un lot comprenant deux paires de statues en régule, comprenant un jeune homme et une jeune fille sur un socle en bois et deux bustes Romains.No longer availableDim. h: 15 & 27 cmEstimate: € 80/100 -
#681
Een draakje van gesculpteerd ivoor. Chinees werk.
Un dragon en ivoire sculpté. Oeuvre chinoise.No longer availableDim. l: 21 cmEstimate: € 80/100 -
#163A. Bouny
Bronzen beeld van een Belgische soldaat uit de eerste wereldoorlog. Gesigneerd.
Une statue en bronze représentant un soldat le la première guerre mondiale. Signée.No longer availableEstimate: € 260/300 -
#161
“Classicistische voorstelling van een schrijver”. Een bronzen beeld op voetstuk van zwart marmer en hout.
”Représentation d’un écrivain classique”. Une statue en bronze sur socle en marbre noir et bois.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 300/500 -
#187
“Naakt in jarretelles”. Een bronzen beeld.
”Nue en jarretelles”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 460/500 -
#158
Een paar zittende leeuwen van gebeeldhouwd hout. Eén gerestaureerd.
Deux lions assis en bois sculpté. Un lion a été restauré.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 800/1000 -
#295
“Man met bugel in de sneeuw”. Een meerkleurig beeldje van glaspasta.
”Un homme et clairon dans la neige”. Une statue en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#567
“Eqyptische krijger”. Een groot bronzen beeld. Wapen manco.
”Guerrier égyptien”. Une grande statue en bronze. L’arme est manquante.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 200/300 -
#537
“De zeeman”. Een bronzen beeld. Harpoen gebroken.
”Le marin”. Une statue en bronze. le harpon est cassé.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 120/200 -
#153
Een bronzen jardinière, gedragen door een classicistische waterdraagster.
Une jardinière en bronze portée par une porteuse d’eau classique.No longer availableDim. 76 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#3
Een paar glazen botervloten met een gegraveerd bloemendecor en met vermoedelijk zilveren handvatten. Omstreeks 1900.
Deux beurriers en verre avec un décor de fleurs et des poignées vraisemblablement en argent.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#9Henri Meunier
“Landschap”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
”Paysage”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 44 x 61 cmEstimate: € 25/35 -
#828
Een kleine wandconsole met een roze marmeren blad. Poot gerestaureerd.
Petite console à tablette en marbre rose. Restauration à un pied.No longer availableDim. b: 102 cmEstimate: € 80/120 -
#93Alessi
Een design theestel van wit metaal, bestaande uit een fluitketel, een melkkannetje en een suikerpot met lepeltje. Gemerkt.
Un service à thé design comprenant une bouilloire, un pot à lait et un sucrier avec cuillère. Portent une marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/160 -
#380Louis Valentin Quartz
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#647
Een vaas van meerkleurig glaspasta met een mirafioridecor in de geest van het Muranoglas.
Un vase en pâte de verre polychrome, décor millefleurs, dans l’esprit du verre Murano.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 70/100 -
#576
Een mahoniehouten tweedeurskast in Louis Philippestijl met een lade en doucine en een grijs marmeren blad.
Une armoire à deux portes en acajou avec un tiroir en doucine, et une tablette en marbre gris.No longer availableDim. 159 x 110 x 52 cmEstimate: € 50/100 -
#519
“Bloemenvaas”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening Roosenboom.
”Vase à fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte la signature: Roosenboom.No longer availableDim. 56 x 43,5 cmEstimate: € 120/160 -
#69Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
“Winters hoevezicht”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 62/350 buiten de plaat.
”Vue hivernale de la ferme”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Seadeleer. Signée et numérotée 62/350 hors planche.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 40/60 -
#262Vlaamse SchoolPeriod: °1944
“Engelenconcert in het bos”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIde eeuw.
”Concert d’anges dans le bois”. Huile sur panneau. D’après le XVIIième siècle.No longer availableDim. 70 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#520
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serti de deux diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 2,74 gEstimate: € 550/650 -
#28
Christus met doornenkroon. Gipsen beeld.
Christ et sa couronne d’épines. Une statue en plâtre.No longer availableEstimate: € 25/35