Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een tinnen kerkkandelaar in Barokke stijl, gemonteerd als staande lamp.

Een tinnen kerkkandelaar in Barokke stijl, gemonteerd als staande lamp.

Candélabre d’église en étain de style baroque. Monté en lampadaire.
Dim. h: 175 cm
SKU: 0812150416.
Category: Verlichting.
Auction day: 9 December 2015 19:00
Catalogue #416
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #282

    “Fin d’automne”. Fotogravure naar F.J. Duchatel.

    “Fin d’automne”. Photogravure d’après F.J. Duchatel.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #288
    Lampe Berger

    Een olielampje van meerkleurig aardewerk met een decor van grotschilderingen.

    Lampe à huile en faïence polychrome au décor de peintures de caverne.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #287

    Twee olielampen van opaalglas met gedrukte afbeeldingen van Napoleon en Josephine op de buik.

    Deux lampes à huile en opaline. Sur la panse les effigies imprimées de Napoléon et de Joséphine.
    No longer available
    Dim. H 71 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #708

    Een paar wandlampen van verzilverd metaal, inclusief de lampenkappen, in de vorm van kandelaars.

    Paire d’appliques en forme de candélabres en métal argenté avec leurs abat-jour.
    No longer available
    Dim. H 67 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #794

    Een paar metalen lampenvoeten in de vorm van stijgbeugels.

    Paire de pieds de lampes en métal en forme d’étrier.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #706

    Een paar lampen van meerkleurig aardewerk op twee zuilen.

    Paire de lampes en faïence polychrome sur deux colonnes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #767

    Een bronzen halluchter met zes lichtpunten in de geest van de barok.

    Lustre de vestibule en bronze à six lumières. Style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 105
    Estimate: € 90 / 110
  • #732

    Een paar bronzen appliques in Lodewijk XVI-stijl met drie lichtpunten en een afbeelding van een dame en een heer op spiegelglas in de cartouche.

    Paire d’appliques en bronze de style Louis XVI à trois lumières et une représentation d’une dame et un homme sur une cartouche miroitée.
    No longer available
    Dim. H 40 cm
    Estimate: € 110 / 130
  • #58

    Een lampje gedragen door een bronzen putto.

    Petite lampe porté par un putto en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #304

    Een schemerlamp van brons en glas-in-lood in de geest van Tiffany.

    Lampadaire en bronze à l’abat-jour en vitraux dans l’esprit de Tiffany.
    No longer available
    Dim. H 65 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #6

    Een achthoekige metalen hallantaarn.

    Lanterne de vestibule octogonale en métal.
    No longer available
    Dim. H 42 cm
    Estimate: € 110 / 130

Other lots in this auction

  • #181
    Jacob Petit

    Een man en een vrouw van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt J.P. Parijs, XIXde eeuw. (toegeschreven aan).

    Un homme et une femme en porcelaine polychrome. Marque sous la base: J.P. Paris, XIXe siècle (attribuées à).
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #414

    “Alpenlandschap”. Olieverf op board. Onduidelijk gesigneerd.

    “Paysage des Alpes”. Huile sur carton. Illisiblement signé.
    No longer available
    Dim. 57 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #561

    Een lot van tien tinnen beeldjes met personages uit de Taoïstische mythologie, waaronder de zeven geluksgoden: Benzaiten, Hotei, Jurojin, Bishamonten, Ebisu,Daikokuten, Fukurokuju en drie onsterfelijken. We voegen er twee treintjes aan toe.

    Lot de dix figurines en étain représentant des personnages mythologiques taoïstes. Dont les sept divinités du bonheur: Benzaiten, Hotei, Jurojin, Bishamonten, Ebisu,Daikokuten, Fukurokuju et trois immortels. Nous ajoutons deux petits trains.
    No longer available
    Dim. H 6 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #431

    Een paar schemerlampen, gemonteerd op twee witte porseleinen vazen met polychroom bloemendecor.

    Paire de lampadaires montés sur des vases en porcelaine blanche à décor polychrome de fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #326
    Jozef Tilleux
    Period: Antwerpen 1896 - 1978

    “Hoeve te Postel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ferme à Postel”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #641

    Een mannelijke en een vrouwelijke Fo-hond van brons. Chinees werk, omstreeks 1900.

    Couple de chiens Pho en bronze. Travail chinois, vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #555

    Een 18 karaats geel gouden ring met Medusa afbeelding en fantasiestenen.

    Bague en or jaune 18 ct à la tête de Méduse entourée de pierres de fantaisie.
    No longer available
    Dim. 15,30 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #72

    Een lot van drie etsen bestaande uit een landschap van Marcel Jacques, een hoevezicht van Jacob Smits en een zicht op de Vlaaikesgang van Winkelman.

    Lot de trois eaux-fortes comprenant un paysage par Marcel Jacques, une vue de ferme par Jacob Smits et une vue du Vlaaikensgang par Winkelman.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #262
    Marcello Cassinari Vettor

    Een lot van zestien lithografieën met naakten en paarden, waarvan vijf ingekaderd. Allen gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    Lot de seize lithographies représentant des nus et des chevaux dont cinq encadrées. Chaque pièce signée et numérotée hors planche.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 240
  • #169
    Armand Apol

    “La Chapelle”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 51/250 en gedateerd 1930. Naar een werk van Jakob Smits.

    “La Chapelle”. Eau-forte colorée. Signée et numérotée 51/250 hors planche et datée 1930. D’après un oeuvre de Jakob Smits.
    No longer available
    Dim. 51,5 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #557

    Een lot Aziatisch aardewerk, bestaande uit een waterdruppelaar, drie verschillende wijnkruikjes, waarvan één Birmaans, en een halsvaasje met een decor van kraanvogels.

    Lot de faïences asiatiques comprenant un compte-gouttes, trois différentes cruches à vin, dont une de Birmanie et un vase à haut col et un décor de grues.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #653

    “Badend naakt”. Een erotische voorstelling van gesculpteerd ivoor.

    “La baigneuse”. Représentation érotique en ivoire sculpté.
    No longer available
    Dim. l: 2,5 cm
    Estimate: € 120 / 160
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More