#287
#288Lampe Berger
Een olielampje van meerkleurig aardewerk met een decor van grotschilderingen.
#6
Een achthoekige metalen hallantaarn.
#58
Een lampje gedragen door een bronzen putto.
#282
“Fin d’automne”. Fotogravure naar F.J. Duchatel.
#708
#706
Een paar lampen van meerkleurig aardewerk op twee zuilen.
#767
Een bronzen halluchter met zes lichtpunten in de geest van de barok.
#304
Een schemerlamp van brons en glas-in-lood in de geest van Tiffany.
#794
Een paar metalen lampenvoeten in de vorm van stijgbeugels.
#732
Paire d’appliques en bronze de style Louis XVI à trois lumières et une représentation d’une dame et un homme sur une cartouche miroitée.No longer availableDim. H 40 cmEstimate: € 110/130
#329
Lot bestaande uit: een map “De Belgische provincies” door Ph. Dumont en J.A. Baltus. Uitgave De Visscher. “Japanische Holzschnitte”, map met 6 reproducties van bekende Japanse prenten, o.m. Hokusai’s “Golf”. 8 kunstreproducties op groot formaat. Uitgegeven door Kunstkreis Luzern. En een lot varia met foto’s, drukproeven enz.
Lot comprenant une portefeuille “Les Provinces Belges” par Ph. Dumont et J.A. Baltus. Ed. De Visscher. “Japanische Holzschnitte”, farde à 6 reproductions de gravure sur bois connues dont e.a. La Vague de Hokusai. 8 reproductions d’art de grande taille, éditées par Kunstkreis Luzern. Et un lot varié de photos, de bons à tirer etc.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#57Pierre Cardin
Een handtas van zwart en rood leder.
Sac à main en cuir rouge et noir.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#359P. Bosmans
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 118 cmEstimate: € 40/60 -
#533
#455
Een halssnoer van grijze parels met zilveren slot.
#272G. Sels
“Stilleven met chrysanten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux chrysanthèmes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#607
Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil.
Défense sculpté en forme de crocodile. Travail africain.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 150/180 -
#561
#349
Tegeltableau van Villeroy & Boch.
#475
Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van twee konijntjes.
Netsuké en ivoire sculpté en forme de deux lapins.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#529Deltour
#186
“La Danaïde de Rodin”. Bronzen beeld . Op zwarte marmeren basis.
“La Danaïde de Rodin”. Sculpture en bronze. Sur socle en marbre noir.No longer availableDim. L. 36 cmEstimate: € 2000/2500