Other lots in this auction
-
#897MeissnerEen vaasje en karaf van geslepen kristal met bloemendecor. Karaf gemerkt met handtekening.
Un petit vase et une carafe en cristal taillé avec décor de fleurs. La carafe porte une signature.No longer availableDim. h 32 cm & 17,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#146Een gefineerde Engelse secretaire met vier laden onder het klapblad en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Un secrétaire anglais en bois de placage à quatre tiroirs en dessous de l’abattant et au dessus deux portes vitrées.No longer availableDim. 193 x 80 x 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#360Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,18 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 450 / 550 -
#769Marie-France GarnichPeriod: °1944“Personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Personnages”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 140 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#512“Deens landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage danois”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#338Robert Van de VeldePeriod: 1895-1978“Ingetogen vrouw”. Terra cotta gesigneerd.
”Femme réservée”. Une statue en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#253Boch Frères La LouvièreEen uitgebreid servies met een verguld op groen decor op de randen, bestaande uit drie ronde terrines, waarbij de grootste met onderschotel, een een slakom, twee sauskommen, twaalf kleine platte borden, zevenendertig grote platte borden en twaalf diepe borden.
Un service de table à bord dorés sur décor vert, comprenant trois terrines rondes, dont la plus grande avec présentoir, un saladier, deux saucières, douze petites assiettes plates, trente-sept assiettes grandes, et douze assiettes creuses.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#383Twee grote diepe sierschotels en een schaal van meerkleurig Frans aardewerk. XVIIIe én XIXe eeuw.
Deux grands plats profonds et un plat en faïence de France polychrome. XVIIIème et XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 34 & 27 cmEstimate: € 120 / 180 -
#251Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#82110 boeken, religie, filosofie e.d. De Genoude. “La Sainte Blble” Deel 1 (O.T.). Pourrat Paris 1834. Geïllustreerd, In-4. Enz. enz.
10 livres, religion, philosophie, e.a. De Genoude. “La Sainte Bible”. Partie 1. (Ancien Testament). Pourrat Paris 1834. Illustrée, In-4. Etc.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#201Paar barokke engelen van gebeeldhouwd en deels gepolychromeerd hout. Omstreeks 1700.
Une paire d’anges Baroques en bois sculpté partiellement polychrome. Vers 1700.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 1600 / 2000 -
#530Een kleine mahoniehouten secretaire op tapse poten. Onderaan twee laden onder een uitschuifbaar werkblad en bovenaan drie kleine laden onder een compartiment met roldeurtjes.
Un petit secrétaire en acajou à pieds gaines. Deux tiroirs sous la tablette coulissante en dessous et au dessus trois petits tiroirs sous un compartiment à porte roulante.No longer availableDim. h: 115 cm b: 64 cmEstimate: € 50 / 80

