Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een tinnen schemerlamp.

Een tinnen schemerlamp.

Une lampe en étain.
Dim. H. 168 cm
SKU: 2708190809.
Auction day: 28 August 2019 19:00
Catalogue #809
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #727

    Een Afrikaans aardewerken hoofd op staander.

    Une tête africaine en faïence sur support.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm (zonder sokkel)
    Estimate: € 120 / 180
  • #539

    “Kabuki-acteur als samurai”. Een Japanse houtsnede. XIXe eeuw. Gesigneerd.

    ”Guerrier”. Une gravure sur bois japonaise. XIXème siècle. Signée.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 23,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #53

    Een schouwpendule van meerkleurig en verguld Parijs’ porselein. Onderaan versierd met bloemen in hoogreliëf, bovenaan een voorstelling van aartsengel Azraël die een herder troost. Vermoedelijk Jacob Petit. XIXe eeuw. Kleine beschadiging aan één bloemetje. Zonder sleuteltje.

    Une pendule de cheminée en porcelaine de Paris polychrome et dorée. Décoration au bas de fleurs en haut-relief, le dessus avec une représentation de l’ange Azraël qui console un berger. Probablement par Jacob Petit. XIXème siècle. Petit dégât sur une des fleurs. Sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #480

    Een verchroomde kapstok.

    Un porte-manteau chromé.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #388

    Een paar vazen en drie diverse kandelaars van Vlaams aardewerk.

    Une paire de vases et trois candélabres en faïence flamande.
    No longer available
    Dim. H: 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #484

    Een zwaan, een tempelleeuw en een kat van geglazuurd Chinees aardewerk.

    Un cygne, un lion de temple et un chat en faïence chinoise à glaçure.
    No longer available
    Dim. l: 9 - 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #246

    Een mahoniehouten tweedeursvitrine in Louis-Philippestijl.

    Une vitrine à deux portes à vitrines en acajou style Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. 194 x 150 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #152

    “Met Messen Spelen.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1861.

    ”Jouer avec des couteaux”. Huile sur toile. Signée et datée 1861.
    No longer available
    Dim. 64 x 53 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #792
    Besarel

    “Bio diversity?... Cry freedom!”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd ‘97 buiten de plaat. Artiestenproef.

    ”Bio diversity?... Cry freedom!”. Une lithographie. Signée et datée ‘97 hors planche.
    No longer available
    Dim. 22 x 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #394
    Henri Leys
    Period: 1815 - 1969

    “Bedrijvigheid in de straat”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.

    “Rue animée”. Eau-forte. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 13,5 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #118
    Riessner, Stellmacher & Kessel, Turn _ Teplitz, Bohemia

    Een art nouveau vaasje van meerkleurig porselein met verguld reliëfdecor. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase Art Nouveau en porcelaine polychrome à décor en relief doré. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #59
    Jan Zwart

    “Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadigingen bovenaan.

    ”Vue sur les bruyères”. Huile sur toile. Signée. Petits dégâts au dessus.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More