#831Atelier Primavera, St. Clement“Vrouw met fruitmand”. Een beeld van meerkleurig Frans aardewerk. Onderaan gemerkt. Restauratie aan de nek.
”Femme et panier à fruits”. Une statue en faïence de France. Marque sous la base. Restauration au cou.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#360Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,18 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 450 / 550 -
#813Twee beeldhouwwerkjes van speksteen. Chinees werk.
#892Serie van vier art nouveau stoelen, subtiel ingelegd met parelmoer.
#26Een eikenhouten tafeltje met klapblad met binnenin een spiegel. Het geheeld versierd met ingelegde motieven van diverse houtsoorten. Spiegel gebarsten.
Une table à abattant en chêne, miroir à l’intérieur. Le tout décoré de motifs incrustés en divers sortes de bois. Miroir fissuré.No longer availableDim. 75 x 60 x 45 cmEstimate: € 30 / 40 -
#775Vier verschillende schoteltjes van Chinees porselein met meerkleurige decors. Allen gemerkt onderaan. XIXe eeuw. Enkele kleine randschilfers.
Quatre petits plats différents en porcelaine de Chine, décors polychromes. Marque sous la base. XIXème siècle. quelques éclats.No longer availableDim. Ø: 14 & 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#790Philips. Oude radio.
Une ancienne radio Philips.No longer availableDim. 30 x 47 x 24 cmEstimate: € 35 / 40 -
#116Een eikenhouten klapsecretaire in Regencestijl met twee laden onder het klapblad.
Un secrétaire à pente en chêne, style Régence, à deux tiroirs sous la tablette.No longer availableDim. h: 95 cm b: 97 cmEstimate: € 100 / 120 -
#324Alois Goetsbloets“Interieur met stoel en koperwerk”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1923.
”Intérieur, chaise et cuivre”. Huile sur carton. Signé et daté 1923.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 100