Other lots in this auction
-
#790Philips. Oude radio.
Une ancienne radio Philips.No longer availableDim. 30 x 47 x 24 cmEstimate: € 35 / 40 -
#272Thiele“Moeder en kind op een bosweg met hoeves in de achtergrond”. Olieverf op doek. Omstreeks 1900.
”Mère et enfant sur un chemin forestier, fermes en arrière-plan”. Huile sur toile. +- 1900.No longer availableDim. 78 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#67Manufacture Impériale de SèvresEen empire siervaas met vergulde decors op gele fond en met oren in de vorm van slangen. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Un vase Empire, décors dorés sur fond jaune, les anses sous forme de serpents.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#235Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 350 / 450 -
#135Een 18 karaats geel gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Un bracelet en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,50 ct .No longer availableDim. 12,35 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#436Een rond bijzettafeltje op centrale poot.
Un petite table sur pied central.No longer availableDim. h: 66 cm Ø 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#297Chanel, ParisEen zwart lederen handtas. We voegen er een paars lederen tasje aan toe.
Un sac à main en cuir noir. Nous ajoutons un petit sac en cuir mauve.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#154“Winters stadszicht”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.
”Vue hivernale sur ville”. Huile sur toile. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 72 x 108 cmEstimate: € 2500 / 3500 -
#609Van der Elst“Zicht op de Semois te Herbeumont”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.
“Vue du Semois à Herbeumont”. Huile sur toile. Signée et datée 1973.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#569“Max und Moritz”. Aquarel en gewassen pentekening naar Wilhelm Busch Draagt een handtekening.
”Max und Moritz”. Une aquarelle et dessin à la plume d’après Wilhelm Busch. Porte une signature.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#853Een lot van vijf laat XIXe eeuwse sierborden met handgeschilderde decors en vergulde rand.
Un lot de cinq assiettes de décoration, fin XIXème siècle, décors peint à la main et bords dorés.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#565Een Afrikaans masker van hout en stro. Op metalen staander.
Un masque africain en bois et paille. Sur support en métal.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 120 / 200

