#225Een trumeau van verguld hout in Louis-Philippestijl.
Trumeau en bois doré de style Louis-Philippe.No longer availableDim. h: 164 cmEstimate: € 200 / 240 -
#399Een wandspiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#654Een tafelspiegel van verguld metaal in Lodewijk XV-stijl met facetgeslepen spiegelglas.
Miroir de table en métal doré de style Louis XV. Verre taillé en facette.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100 / 120 -
#280Een trumeauspiegel van verguld hout, versierd met acanthusbladeren.
#785Een spiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl.
#9Twee olieverfschilderijtjes en een zwartgelakte houten spiegel.
Deux peintures à l’huile et un miroir avec cadre en bois laqué noir.No longer availableEstimate: € 40 / 60
#211“Boogschutter”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Bruno Zach.
“Archer”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre noir. D’après un oeuvre de Bruno Zach.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 650 / 750 -
#569Jef De ConinckPeriod: °1921“Duistere personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Personnages obscures”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120 / 150 -
#162Regnier Van De HerdePeriod: 1914-2004“Havenzicht te Oostende”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de port à Ostende”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 47 cmEstimate: € 160 / 220 -
#686Eikenhouten tafel. Zwaar gesculpteerd.
#328Twee vazen van veelkleurig en verguld porcelein. Empire stijl.
#547Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt. Restauratie aan één van de halzen. Met houten sokkels
#286Een vitrinekast van gefineerd mahoniehout in Georgian stijl met twee laden onder de deuren en versierd met sober inlegwerk.
Vitrine en placage d’acajou de style Georgian ouvrant à deux tiroir en dessous de deux portes. Sobre décor incrusté.No longer availableDim. h: 167 cmEstimate: € 200 / 240 -
#291“Diuir”. Bronzen beeld.
Vase allongé en cristal incolore. Avec marque.No longer availableEstimate: € 50 / 80