#280
#654
Een tafelspiegel van verguld metaal in Lodewijk XV-stijl met facetgeslepen spiegelglas.
#9
Twee olieverfschilderijtjes en een zwartgelakte houten spiegel.
#225
Een trumeau van verguld hout in Louis-Philippestijl.
#399
Een wandspiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#785
Een spiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl.
Miroir en bois doré de style Louis XV.No longer availableDim. H 106 cmEstimate: € 120/200
#359
Een XIXe eeuwse gravure naar een werk van Nicolas Poussin.
Gravure du XIXe siècle d’après un oeuvre de Nicolas Poussin.No longer availableDim. 49 x 66 cmEstimate: € 40/60 -
Een mahoniehouten armstoel in Louis-Philippestijl.
#735
#593Ecuador
Een geborduurd schapenwollen vestje.
Veste en peau de mouton brodé.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#614Eugène Van MieghemPeriod: 1875-1930
“Stilleven met uien”. Gewassen pentekening. Gemonogrammeerd.
“Nature morte aux oignons”. Lavis sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 19 x 13 cmEstimate: € 400/600 -
#382
#539
Een kleine riksja van zilver in kleine presenteervitrine.
#270
#630Mexico
Een halssnoer met bijpassende armband van 925 ‰ zilver.
#433P. Regout
Vier borden met het decor ‘Pompeia’.
#501
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de dragons. Eclat.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60/100 -
#246
Garde-robe en chêne sculpté de style Louis XV ouvrant à deux portes moulurées. Vers 1800.No longer availableEstimate: € 200/300