Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#168
Een lot van vier bronzen beeldjes en een triptiek met religieuze thema’s.
Lot de quatre statuettes en bronze et d'un triptyque à thèmes religieux.No longer availableDim. h: 12 cm - 29 cmEstimate: € 200/240 -
#418Nico BurssensPeriod: °1961
Een gestileerde neushoorn.
Un rhinocéros stylisé.No longer availableDim. l: 39 cmEstimate: € 40/60 -
#68
Een paar Delftse borden van polychroom aardewerk. Op het plat versierd met een bloemenmand en op de vleugel met bloempotten in cartouches. Eén met grote randschilfer, één met een haarscheur.
Paire d'assiettes en faïence polychrome de Delft. Décoré sur le plateau d'un panier de fleurs et sur l'aile de pots de fleurs dans des cartouches. Un avec un grand éclat, un avec un cheveu.No longer availableDim. Ø:26cmEstimate: € 200/300 -
#403
Een modern beeldje van geglazuurd aardewerk op een natuurstenen sokkel.
Une figurine moderne en faïence émaillée sur un socle en pierre naturelle.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 80/100 -
#679
Een paar bloemenvaasjes van Vieux Paris met meerkleurige decors en vergulde versieringen op blauwe fond. XIXe eeuw. Beschadigingen. We voegen er een sierbordje met meerkleurig fruitdecor en vergulde versieringen aan toe.
Paire de vases fleuris Vieux Paris à décors multicolores et décors dorés sur fond bleu. XIXème siècle. Dégâts. On y ajoute une assiette décorative à décor de fruits multicolores et décors dorés.No longer availableDim. h: 11 cm Ø: 22 cmEstimate: € 50/80 -
#600
Een 18 K witgouden ring bezet met een briljant van +- 0,90 ct. EVVS1. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,56 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant de +- 0,90 ct EVVS1. et brillants d'un poids combiné de +- 0,56 ct.No longer availableDim. 4,38 gEstimate: € 3300/3500 -
#232Antoine De Smet
“Besneeuwd hoevelandschap bij winterzon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage de ferme enneigé sous le soleil d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 64 cmEstimate: € 80/100 -
#551
Een Chinese wijze van gesculpteerd speksteen.
Un sage chinois de stéatite sculptée.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 150/170 -
#35
Bonbonnière in Frans porselein. Onderaan gemerkt.
Bonbonnière en porcelaine française. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 35/40 -
#388
Twee designlampen, waarbij één van blauw glas en één van zwart en ornaje plexiglas.
Deux lampes design, une en verre bleu et une en Plexiglas noir et orange.No longer availableDim. h: 25 & 33 cmEstimate: € 40/60 -
#23
Een tabakspot en een Delftse sierschotel van blauw en wit aardewerk (Ø 24 cm).
Un pot à tabac et un plat décoratif de Delft en faïence bleue et blanche (Ø 24 cm).No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/100 -
#619
“Abstracte compositie”. Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd.
"Composition abstraite". Huile sur carton. Signé illisible.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 80/120