Other lots in this auction
-
#785Matchbox Series 66; 68; 71 & 72Vier speelgoedautootjes in originele doosjes:- Greyhound reisbus.- Mercedes bus. - Jeep Pick-up.- Standard Jeep.
Quatre voitures jouets, emballages d’origine:- Greyhound bus de voyage.- Mercedes bus.- Jeep Pick-up.- Standard Jeep.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#865Corgi Toys 263“Rambler Marlin sports fastback”. Een speelgoedauto in originele doos. Bijna nieuwstaat.
”Rambler Marlin sports fastback”. Une voiture jouet, emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#141Een Napoleon III schouwpendule van zwartgelakt hout met vier getorste zuiltjes, met messingen monturen en inlegwerk. Zonder sleuteltje.
Une pendule de cheminée Napoléon III en bois laqué noir à quatre colonnes torsadées, montures en laiton et aux incrustations.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#198Robert Van de VeldePeriod: 1895-1978“Drie vrouwenfiguren”. Terra cotta gesigneerd.
”Trois figures féminines”. Une statue en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 150 / 200 -
#490Märklin 4607; 4611; 4612 & 4639Vier goederenwagons voor spoortype Ho in originele doosjes: - Open wagon met steunpalen.- Spoorkraan ‘Krupp-Adelt’.- Lege autotransportwagon.- Open goederenwagon.
Quatre wagons modèles pour rails HO, emballage d’origine:- wagon ouvert avec piliers de support- une grue ‘Krupp-Adelt’- wagon à voitures vide- wagon de marchandise ouvert.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#856Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux petites carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 188 x 56 cmEstimate: € 25 / 50 -
#525Matchbox King Size K-6“Allis-Chalmers earth scraper”. Een speelgoedvoertuig. Zeer goede staat. In originele doos.
”Allis-Chalmers earth scraper”. Un jouet, un véhicule. Très bon état. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#730Een ovale tafel van wortelfineer met één laten en op liervormige voet.
Une table ovale en bois de placage de ronce à une latte et sur un pied lierre.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 240 / 260 -
#897Zes boeken, uitgegeven door ASLK als ‘Prijs van de Spaarkas’:- Westerse kunst, van de catacomben tot het einde van de 15e eeuw.- Antieke kunst.- De voorgeschiedenis van Europa.- Westerse kunst van de XVIe tot en met de XXe eeuw.- Renaissance, barok en rococo in Europa.
Un lot de six livres, édition ASLK ‘Prijs van de Spaarkas’:- Westerse kunst, van de catacomben tot het einde van de 15e eeuw.- Antieke kunst.- De voorgeschiedenis van Europa.- Westerse kunst van de XVIe tot en met de XXe eeuw.- Renaissance, barok en rococo in Europa.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#303Een lot van 61 strips, grotendeels Nero en Jommeke. Jaren ‘70 en ‘80.
Un lot de bandes dessinées, la plupart Nero et Jommeke. Années ‘70 et ‘80.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#156Een eikenhouten credenza in renaissancestijl met twee gesculpteerde paneeldeuren en een lade.
Une crédence de style Renaissance en chêne à deux portes panneaux sculptés et un tiroir.No longer availableDim. 11’ x 97 x 55 cmEstimate: € 180 / 200 -
#36Een met stoom gebogen armstoel. Tijdperk art nouveau.
Un fauteuil plié à la vapeur. Epoque art nouveau.No longer availableEstimate: € 50 / 100

