#316Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.
#169Armand LaureysPeriod: 1867 - ?“Zicht op de Nosestraat te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la rue Nose, Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 85 x 60 cmEstimate: € 180 / 220 -
#566Wollen Koerdisch tapijt. Handgeknoopt.
Une garniture de table à deux salières et cuillères en porcelaine de Limoges et une garniture de quatre salières saupoudroirs, montures en argent, Christofle. Dans leurs étuis.No longer availableEstimate: € 20° / 30 -
#53Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947Pallieterkalender van het jaar 1928.
#461Een lot metalen miniatuurklokjes, waarbij een Zwitsers van smeedijzer, twee met bronzen wijzerplaat, twee met geëmailleerde wijzerplaat en met een afbeelding van de Sint-Pietersbasiliek uit 1950. Enkele zonder slingertje.
Un lot de pendules miniatures en métal, dont une de suisse en fonte, deux à cadrans en bronze, deux à cadrans en émail et une avec une représentation de la Basilique Saint-Paul, 1950. Quelques unes sans balanciers.No longer availableDim. h: 5 - 13 cmEstimate: € 20 / 30 -
#260Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een centrale saffier van ± 1 ct.
#396Drie gigognetafeltjes in Lodewijk XVI-stijl.
#526Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte verkleuring.
#245Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en een druppelvormige tanzaniet van ± 1,25 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct et une tanzanite en forme de poire de ± 1,25 ct.No longer availableDim. 4,36 gEstimate: € 850 / 950 -
”Portrait d’homme d’après le XVIIème siècle”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 50 / 60