Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een tinnen visschaal op vier poten met warm water reservoir.

Een tinnen visschaal op vier poten met warm water reservoir.

Un plat à poisson bain-marie en étain sur quatre pieds.
Dim. 60 x 44 cm
SKU: 2603190828.
Auction day: 27 March 2019 19:00
Catalogue #828
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #317
    Val St. Lambert

    Een lot van zes glazen van geslepen kristal in verschillende kleuren. Met bijpassende karaf. Jaren ‘30. Niet gemerkt. Enkele kleine schilfers.

    Un lot de six verres en cristal taillé en différents couleurs. Avec carafe assortie? Années ‘30. Pas de marque. Quelques éclats.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 34 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #551

    Een antieke Japanse netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een zittende man die een vis schoonmaakt. Onderaan gesigneerd.

    Un netsuké antique japonais en ivoire sculpté d’un homme qui écaille un poisson. Signature à la base.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #492

    “Bloemenstilleven”. Aquarel. Draagt een handtekening: Varlin.

    ”Nature morte, fleurs”. Une aquarelle. Porte une signature: Varlin.
    No longer available
    Dim. 53 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #128

    Een marmeren schouwpendule, gemerkt Klein de Bruille. Met een werk van Barrard & Vignon te Parijs.

    Une pendule de cheminée en marbre, marque Klein de Bruille. travail par Barrard & Vignon à Paris.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #701
    Dinky Toys 956

    “Bedford turnabele fire escape”. Een speelgoedvoertuig. Nieuwstaat. In originele doos.

    ”Bedford turnable fire escape”. Un jouet. Etat neuf. Emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 100
  • #472

    “Stilleven”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Larkhoff.

    ”Nature morte”. Huile sur panneau. Porte une signature: Larkhoff.
    No longer available
    Dim. 29 x 38 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #813
    Amphora

    Een aardewerken vaasje met een meerkleurig bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt. Barst in de rand.

    Un vase en faïence, décor de fleurs polychrome en relief. Marque sous la base. Fissure au rebord.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #91

    Twee gietijzeren vuurbokken in de vorm van een paard.

    Une paire de chenets en fonte en forme de chevaux.
    No longer available
    Dim. 28 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #852

    Een lot porselein, bestaande uit een theeserviesje, een koffiepot van Brussels porselein, een hoornvaasje, enz.

    Lot de porcelaines comprenant un petit service à thé, une cafetière en Vieux Bruxelles, un cornet etc.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #403
    Red Eagle

    Een oude tennisracket. Met houder.

    Une ancienne raquette de tennis avec support.
    No longer available
    Dim. 24 x 67 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #461

    Een lot metalen miniatuurklokjes, waarbij een Zwitsers van smeedijzer, twee met bronzen wijzerplaat, twee met geëmailleerde wijzerplaat en met een afbeelding van de Sint-Pietersbasiliek uit 1950. Enkele zonder slingertje.

    Un lot de pendules miniatures en métal, dont une de suisse en fonte, deux à cadrans en bronze, deux à cadrans en émail et une avec une représentation de la Basilique Saint-Paul, 1950. Quelques unes sans balanciers.
    No longer available
    Dim. h: 5 - 13 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #264
    Verplancke

    “Zomers landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1974.

    ”Paysage estival”. Huile sur toile. Signée et datée 1974 au verso.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More