Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een toiletstel, bestaande uit een parfumverstuiver, een karaf en een poederdoos van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Val St. Lambert

Een toiletstel, bestaande uit een parfumverstuiver, een karaf en een poederdoos van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

Garniture de toilette comprenant un diffuseur de parfum, une carafe et une boîte à poudre en cristal taillé incolore. Avec marque.
SKU: 0812150303.
Category: Kristal.
Auction day: 8 December 2015 19:00
Catalogue #303
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val St. Lambert

  • #407
    Val St. Lambert

    Een kristallen vaas met een rood gegraveerd decor van gestileerde bloemen. Gemerkt VSL en getekend JS. Omstreeks 1900. De basis beschadigd.

    Vase en cristal au décor rouge gravé de fleurs stylisées. Marque VSL et signature J.S. Vers 1900. Dégât à la base.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #22
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos kristal bestaande uit een ijsemmertje, een pennendoos, een bekertje en een kleine hoed. Gemerkt.

    Lot de cristaux incolores comprenant un seau à glace, une boîte à plumes, un gobelet et un petit chapeau. Avec marques.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #328
    Val St. Lambert

    Een paar zeshoekige kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Paire de candélabres hexagonaux en cristal taillé incolore. Avec griffe.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #213
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal in art decostijl met rode details. Gemerkt.

    Vase en cristal taillé de style art déco aux détails rouges. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #51
    Val St. Lambert

    Een lot van vier verschillende coupes van kleurloos geslepen kristal met geelkoperen monturen. Allen gemerkt.

    Lot de quatre coupes différentes en cristal taillé aux montures en cuivre jaune. Chaque pièces avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #639
    Val St. Lambert

    Een lot gekleurd kristal bestaande uit twee vazen en een lampenvoet. Gemerkt.

    Lot de cristaux colorés comprenant deux vases et un pied de lampe. Avec marques.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #101
    Val St. lambert

    Een coupe in art decostijl, groen gekleurd in de massa en een pique-fleur van kleurloos kristal. De eerste gemerkt Val St. Lambert.

    Coupe de style art déco en cristal taillé colorée vert dans la masse et un pique-fleurs en cristal incolore. La première à la marque de Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120

Similar lots by type

  • #389

    Een achthoekige schaal van kleurloos geslepen kristal, versierd met vrouwenfiguren.

    Plat octogonale en cristal taillé incolore décoré de figures féminines.
    No longer available
    Dim. 24 x 24 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #753

    Een vaas van geslepen kristal met mauve motieven. Kleine schilfer aan de voet.

    Vase en cristal taillé aux motifs mauves. Petit éclat à la base.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #367
    Lalique

    Een siervaasje en -schaaltje van gesatineerd kristal, versierd met vogeltjes in reliëf. Gemerkt.

    Vase décoratif et petit plat en cristal satiné décoré d’oiseaux en relief. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #73

    Een grote en een kleine vaas van kleurloos kristal. De eerste Oostenrijks en met getorste ribben, de tweede gemerkt Val St. Lambert.

    Un grand et un petit vase en cristal incolore. Le premier d’Autriche aux côtes torses, l’autre marqué de Val St-Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #390

    Een nertsmantel en twee bontkragen.

    Manteau en vison et deux cols en fourrure.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #28

    Een karaf van kleurloos geslepen kristal.

    Carafe en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #253

    Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een schaal, een vaasje met purperen fries, een drageoir en een langgerekte vaas.

    Lot de cristal taillé comprenant un plat, un petit vase à la frise pourpre, un drageoir et un vase au long col.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #402

    Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. H 61 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #103
    Lalique, France

    Een coupe van kleurloos kristal, gedragen door een gesatineerde ramskop. Onderaan gemerkt.

    Coupe en cristal incolore, portée par une tête de bélier satinée. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #297

    Een lot van vijftien glazen van geslepen kristal in diverse kleuren. Vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.

    Lot de quinze verres en cristal taillé de couleurs différentes. Probablement Val St-Lambert mais sans marques.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #207

    Een designvaas van groen en mauve glaspasta. Onderaan gemerkt en getiteld ‘Coquille’.

    Vase design en pâte de verre vert et mauve. Marque sous la base et le titre “Coquille”.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #237
    Val St Lambert

    Een konische karaf (schilfer onderaan) en een vaas van geslepen kristal (drie schilfers aan de bovenrand), resp. rood en mauve gekleurd in de massa.

    Carafe conique (éclat à la base) et un vase en cristal taillé (trois petits éclats au bord supérieur), respectivement colorés rouge et mauve dans la masse.
    No longer available
    Dim. H. 30,5 & 41,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #83
    Daum, France

    Een coupe van kleurloos kristal. Gemerkt.

    Coupe en cristal incolore. Marquée.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #387

    Een grote en een kleine vaas van kleurloos Boheems kristal. De eerste met koperen montuur en op arduinen sokkel.

    Un grand et un petit vase en cristal de Bohème incolore. Le premier à monture en cuivre et sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. H 34 en 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #741

    Schemerlamp in de vorm van een klassieke zuil van koper met lederen schacht en verguld houten voetstuk. Medio XXste eeuw.

    Lampadaire de forme colonne classique en cuivre à tige en cuir et base en bois doré. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 103 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #26

    Een mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een étagère. Gedraaide zuiltjes op de stijlen. Einde XIXde eeuw.

    Meuble à deux portes en acajou, le haut formant étagère. Colonnettes tournées sur les montants. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. L. 101 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #246

    Een coupe van kleurloos geslepen kristal op een massief zilveren voet. XIXe eeuw. Kleine beschadiging aan de voet. Geen keuren gevonden.

    Coupe en cristal taillé incolore sur piédouche en argent massif. XIXe siècle. Petit dégât à a base. Nous n’avons pas trouvé des poinçons.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #640

    Een reeks van veertien champagnefluiten van kleurloos geslepen kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert.

    Suite de quatorze flûtes à champagne en cristal taillé incolore. Probablement Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #783

    Drie rechthoekige bijzettafeltjes en een ronde salontafel van geel koper in Lodewijk XV-stijl met onyxen bladen.

    Trois tables de gigogne et une table de salon ronde en cuivre jaune de style Louis XV. Tablettes en onyx.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #338

    Een matador van donkergepatineerd brons op een arduinen sokkel.

    Matador en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #208

    “De kruisafneming”. Een plaquette van pijpaarde in reliëf naar voorbeeld van Rubens. Onleesbaar gesigneerd. Einde XIXe eeuw.

    “La descente de la croix”. Plaquette en terre de pipe en relief d’après Rubens. Illisiblement signée. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 30 x 21 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #648

    Een wandversiering van gesculpteerd hout met sporen van polychromie. XVIIde eeuw.

    Décoration murale en bois sculpté aux traces e polychromie. XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. L 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #540

    Een eikenhouten buffetkast in Lodewijk XV-stijl met twee laden boven twee gemoulureerde paneeldeuren. XIXe eeuw.

    Buffet en chêne de style Louis XV ouvrant à deux portes en dessous de deux tiroirs. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 161 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #384
    Valentijn De Waele
    Period: 1918-

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. Zonder kader.

    “Vue de ferme”. Huile sur toile. Sans signature, sans cadre.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 ; 50 x 70 ; 60 x 70 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #765

    Een lot van vier koekoeksklokken, bestaande uit drie kleine en een groot exemplaar. Twee slingers ontbreken.

    Lot de quatre pendules coucou comprenant trois petites et une plus grande. Deux balancier manquent.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #725

    Een lot zilveren voorwerpen, bestaande uit een dames- en een herenhorloge, een potloodkokertje en een siervoorwerpje met een ivoren hondenkopje. We voegen er een zakhorloge aan toe.

    Lot de sept objets en argent: une montre homme et une montre dame, un porte mine et un objet décoratif serti d’une tête de chien en ivoire sculpté. Nous ajoutons une montre de poche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #761

    Een vierhoekige Chinese tafel van gesculpteerd rozenhout.

    Table chinoise carrée en bois de rose sculpté.
    No longer available
    Dim. B 115 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #104
    Albert Gregoire

    “Vissersschepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Bateau de pêche au quai”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #556

    Een grote damesbuste van een XVIIIe eeuwse dame van composiet.

    Grand buste de dame en composite, d’après le XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 300
  • #68

    Twee vechtende hanen van verzilverd brons.

    Deux coqs se battant. Bronze argenté.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More