Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een toilettafeltje van zwartgelakt hout, versierd met Boulemarquetterie en bronsbeslag. XIXe eeuw. Spiegel binnenin manco en marquetterie bovenaan beschadigd.

Een werktafeltje van zwartgelakt hout, versierd met Boulemarqueterie en bronsbeslag. XIXe eeuw. Spiegel binnenin manco en marqueterie bovenaan beschadigd.

Une table de toilette en bois laqué noir, décor à la marqueterie de Boule et montures de bronze doré. Le miroir intérieur est manquant et quelques dégâts à la marquetterie.
Dim. 72 x 62 cm
SKU: 0602180816.
Category: Meubel.
Auction day: 8 February 2018 19:00
Catalogue #816
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #795

    Een houten tafeltje met rond afneembaar blad opvouwbare driepoot met een gesculpteerd decor van bloemen en vogels en afgewerkt met ingelegd ivoor.

    Petite table en bois à tablette amovible ronde sur tripode pliant. Decor sculpté d’oiseaux et de fleurs. Détails incrustés d’ivoire.
    No longer available
    Dim. 0: 32 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #595

    Een zwartgelakte buffetkast, versierd met fijn gesculpteerde figuren en motieven. Onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Bovenaan het dak gesteund door zuiltjes. Frankrijk, XVIIe en XIXe eeuw.

    Buffet en bois noirci décoré de personnages finement sculptés et de différents motifs. Le bas à deux portes pleines et à deux tiroirs. Le haut supporté par deux colonnettes. France, XVIIe et XIXe siècles.
    No longer available
    Dim. 184 x 132 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #1084

    Een staande klok met herstelling aan kap.

    Horloge de vestibule. Réparation vers le haut.
    No longer available
    Dim. 260 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #956

    Een notenhouten driezitsbank in Louis-Philippestijl met twee bijbehorende kuipzeteltjes.

    Canapé trois places en noyer de style Louis-Philippe et deux fauteuils assortis.
    No longer available
    Dim. b: 180 cm
    Estimate: € 160 / 240
  • #940

    Een boekenkast van witgelakt hout met een gesculpteerd en gepolychromeerd bloemendecor.

    Bibliothèque en bois laqué blanc décorée de fleurs sculptés et polychromés.
    No longer available
    Dim. 163 x 163 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #946

    Een ensemble van een tweedeurs buffet en een lang buffet met vier deuren en drie laden in rode lak en met beige travertijnen blad.

    Ensemble comprenant un buffet à deux portes et un long buffet à quatre portes et à trois tiroirs en laque rouge. Tablettes en travertin beige.
    No longer available
    Dim. 79 x 241 cm en 75 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #1096

    Een paar armstoelen.

    Paire de fauteuils.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #930

    Een Engelse linnenkast van mahoniehoutfineer met drie laden onderaan.

    Lingère anglaise en placage d’acajou ouvrant à trois tiroirs vers le bas.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 360
  • #970

    Een eikenhouten klapsecretaire met twee kleine en twee grote laden onder het klapblad.

    Secrétaire à abattant en chêne ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs en dessous de l’abattant.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #920

    Een gefineerd bureau in Engelse stijl met twee ladenblokken en een groen kalfslederen blad.

    Bureau en placage de style anglais à deux caissons aux tiroirs. Tablette recouverte de vachette.
    No longer available
    Dim. 152 x 92 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #601

    Een eikenhouten bureau in renaissancestijl met twee ladenblokken.

    Bureau en chêne de style Renaissance avec deux caissons aux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 141 x 81 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #925

    Een eikenhouten broodkast met twee opengewerkte deuren bovenaan en twee paneeldeuren onderaan.

    Panetière en chêne ouvrant à deux portes à lattes au dessus de deux portes pleines.
    No longer available
    Dim. 153 x 133 x 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #980

    Een paar crapauds met witte bekleding.

    Paire de crapauds à revêtement blanc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #1103

    Een Engelse klapsecretaire met twee kleine en twee grote laden onder het blad.

    Secrétaire à pente anglais ouvrant à deux petits et deux grands tiroirs sous l’abattant.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #1072

    Een art nouveau wandrekje van gepolychromeerd hout met een decor van bladeren.

    Etagère art nouveau en bois polychrome à décor de feuillages.
    No longer available
    Dim. b: 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #800

    Een hoekrekje van gesculpteerd hout.

    Etagère de coin en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #402

    Twee kinderstoeltjes met rieten zit.

    Deux petites chaises d’enfant aux sièges cannées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #605

    Een witgelakt bureau met drie lden in de gordel en met verchroomde monturen. Lodewijk XV-stijl.

    Bureau laqué blanc ouvrant à trois tiroirs en ceinture et aux montures chromées. Style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 80 x 140 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #596

    Een bureau met vijf laden en bronzen monturen en trekkers, over het geheel versierd met inlegwerk van verschillende houtsoorten in de vorm van bloemen en vogels.

    Bureau à cinq tiroirs aux montures et anses en bronze, entièrement décoré d’incrustations de bois variés formant des fleurs et des oiseaux.
    No longer available
    Dim. b: 130 cm
    Estimate: € 480 / 600
  • #1101

    Een reeks van zes stoelen en twee armstoelen van gesculpteerd hout. We voegen er twee afwijkende modellen met rieten zit aan toe.

    Suite de six chaises et deux fauteuils en bois sculpté. Nous ajoutons deux chaises différentes aux sièges cannées.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #966

    Een tweedeurskast van gesculpteerd eikenhout. Tijdperk Lodewijk XV.

    Armoire à deux portes en chêne sculpté. Epoque Louis XV.
    No longer available
    Dim. 123 x 136 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #598

    Een eikenhouten tweedeurs vitrine op gesculpteerde hoge basis met twee laden.

    Vitrine à deux portes en chêne. Haute base sculptée et avec deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 176 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #995

    Een reeks van zes mahoniehouten stoelen in Louis-Philippestijl. XIXe eeuw.

    Suite de six chaises en acajou sculpté d’époque Louis-Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #950

    Een eikenhouten tafel in renaissancestijl met poten in kruisverbinding en twee laden in de gordel.

    Able en chêne de style Renaissance. Pieds à entretoise en X et deux tiroirs en ceinture.
    No longer available
    Dim. 177 x 111 cm
    Estimate: € 180 / 220

Other lots in this auction

  • #269

    Een gesculpteerde schouwspiegel, versierd met een wiel in de kuif.

    Un trumeau avec décoration d’une roue centrale.
    No longer available
    Dim. h: 154 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #136

    “Jachtscène”. Een wandkleed uit de XIXe eeuw. We voegen er een detail van een tapisserie uit de XVIIe eeuw aan toe.

    “Scène de chasse”. Tapisserie du XIXe siècle. Nous ajoutons un fragment d’une tapisserie du XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 145 x 187 & 50 x 101 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #936

    Een eikenhouten buffet met vier laden, bovenaan een klapblad met twee valse laden. Lancashire, tijdperk Georgian.

    Buffet en chêne à quatre tiroirs, le dessus à abattant derrière deux faux tiroirs. Lancashire, époque Georgian.
    No longer available
    Dim. H. 88, L. 145 cm
    Estimate: € 300 / 600
  • #915
    Sarouk

    Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.

    Tapis persan en laine. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 208 x 134 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #939
    Shunkosai Hokushu

    “Kabuki-acteurs in soldatenuitrusting en Geisha met waaier” Diptiek. Ingekleurde houtsnede. Omstreeks 1826.

    ”Acteurs Kabuku en tenue de soldat et une Geisha avec éventail.” Diptyque. Une gravure sur bois en couleurs. Vers 1826.
    No longer available
    Dim. 38 x 52 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #773

    Een samovar van rood en geel koper. Tijdperk Empire.

    Un samovar en cuivre rouge et jaune. Epoque Empire.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #855

    Een gesculpteerd eikenhouten naaikastje met twee laden en een klapblad met spiegel.

    Un petit meuble de couture en chêne sculpté a deux tiroirs et tablette abattante et un miroir.
    No longer available
    Dim. 77 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #172
    Albert Jacob Emanuel Halberstadt
    Period: 1857 - 1886

    “Oude man met baard”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘85. Antwerpse school, leerling van Karel Verlat.

    “Vieillard barbu”. Huile sur toile. Signée et datée ‘85. Ecole anversoise, élève de Charles Verlat.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #251

    Twee zilveren schaaltjes met randen in accolade. Gemerkt van Delheid.

    Paire de plats en argent massif aux rebords en accolade. Poinçons de Delheid.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm en 552,37 g
    Estimate: € 200 / 260
  • #45

    Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct. en twee South Sea parels van 9,1 mm.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,14 ct et de deux perles du Pacifique de 9,1 mm.
    No longer available
    Dim. 7,5 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #242

    “Venus van Milo”. Beeld van marmerimitatie.

    “Vénus de Milo”. Statue en imitation de marbre.
    No longer available
    Dim. H. 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #594

    “Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Visser en gedateerd 1994.

    ”Composition.” Huile sur toile. Porte la signature: Visser, datée 1994.
    No longer available
    Dim. 75 x 80 cm
    Estimate: € 500 / 600
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More