#84
“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#120
#372
Een lot affiches voor de Olympische Spelen van Montreal in 1976. 10 stuks.
#71William Hutton & Sons
Een set zilveren kandelaars met de keuren van Sheffield, William Hutton & Sons Ltd., 1911. Met verzwaarde voet.
#138P.J. Mène
“Meisje op stoel”. Een brons gegoten beeldje, verso gesigneerd.
#12
“Bloemstilleven”. Een aquarel op papier, onderaan gesigneerd.
#86
Een massief houtgesculpteerde Dagobert stoel met centraal een mannenportret.
#30
#338Bassano, Italy
Een beeld van een Samurai in wit porselein met gouden accenten, onderaan gemerkt Bassano Italy.
#68
Een paar verzilverde tafelkandelaarts, onderaan met label “Made in India’.