#64Een lot van 2 boeken met thema luchtvaart.
#17Een zeilschip maquette, type tweemaster.
A sailing ship model, type two-master.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 47 x 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#118Een kistje in messing met een middeleeuws tafereel.
#25OTWEen groot lot miniatuurtjes in messing. Gemerkt ‘OTW - Made in England.’
#225A. Beullens“Bosdreef met kapel en hert.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Forest drive with chapel and deer.” Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 98 cmEstimate: € 50 / 70 -
#202Een presentatiekastje op sokkel gemaakt van een wijnkist.
A persentation box on a plinth made from a wine box.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#115Eduard CoolsBoeren erf met kippen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1929.
Farm yard with chickens.” Oil on canvas. Signed. Dated 1929.No longer availableOnline onlyDim. 57 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70 -
#284Een kom van Imariporselein met een gelobde rand. Glazuurbarstje.
#95Een lot Chinees porselein bestaande uit twee gemberpotten en een vaas. Polychroom decor met personages en dieren.
lot of Chinese porcelain consisting of two ginger jars and a vase. Polychrome decor with characters and animals.No longer availableOnline onlyDim. h 24,18, 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#76Een kristallen coupe met decor van duif en planten in het reliëf.
A crystal coupe with a decoration of a dove and plants in the relief.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30