#180Jan De BouvrieEen vuurschaal in marmer en RVS door Jan De Bouvie .
A fire bowl in marble and stainless steel by Jan De Bouvie.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#91Limoges FranceEen Limoges porseleinen schaaltje op drie vergulde pootjes met bloem decor versierd.
Three 1:43 scale model cars from the 'Paul's Model Art' series: - AMG - Mercedes C 36. - Ford Scorpio Clipper 1995. - Ford Puma 1997. In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
#54“Don Quichot.” Houten sculptuur.
"Don Quixote." Wooden sculpture.No longer availableOnline onlyDim. h 58 cmEstimate: € 35 / 50 -
#61Een vintage asbak met 3D kattenhoofd ingeprint.
A vintage ashtray with a 3D printed cat head.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#282Een replica Spaanse helm.
No longer availableOnline onlyDim. h 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#204Een paar verguld gietijzeren haardornamenten met gesculpteerde dennenappels.
#73Kaiser w. GermanyEen porseleinen vaas, onderaan gemerkt Kaiser w. Germany “Mandschu”.
A porcelain vase, marked Kaiser w. Germany “Mandschü”.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#88Viners of SheffieldEen verzilverd metalen theepotje.
#249Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.
A large copper casserole with lid and a red copper kettle.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cm; Ø: 28 cmEstimate: € 40 / 50