#288Een goudkleurig abstract sculptuur. Verfschade.
No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#96Lot van 2 aardewerken bloempotje in de vorm van varkentjes.
#160Een landkaart van de kuststreek.
A map of the coastal region.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
#222Een witgepatineerd kinderstoeltje.
A white patinated children's chair.No longer availableOnline onlyDim. H: 67 cmEstimate: € 20 / 25 -
#270Les CorbesEen fantasie halssnoer bezet met grote en kleine ringen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#292Een eikenhouten eenpersoonsbed.
#50Een blauw en witte Nankin vaas, decoratie met paard en boom. Nek hersteld met koperen ring.
A blue and white Nankin vase, decorated with horse and tree. Neck restored with copper ring.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cmEstimate: € 35 / 40 -
#231HamadanHandgeknoopt wollen karpet.
Hand-knotted wool rug.No longer availableOnline onlyDim. 95 x 60 cmEstimate: € 35 / 45 -
#208Een paar glazen vazen, een rookbuine en een gecraqueleerde.
No longer availableOnline onlyDim. h 17 & 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#18Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
#42Een replica polyester Duitse pinhelm.
A pair of Indonesian wood carved wall spoon and fork. Damage to fork section.No longer availableOnline onlyDim. 53cmEstimate: € 30 / 35