#270Les CorbesEen fantasie halssnoer bezet met grote en kleine ringen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#132Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyDim. h 8 cmEstimate: € 45 / 55 -
#225A. Beullens“Bosdreef met kapel en hert.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Forest drive with chapel and deer.” Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 98 cmEstimate: € 50 / 70 -
#21Een lot van 2 spiegeltjes uit 2 formaten met houten frame.
#236JunghansEen houten wandklok. Met slinger en gewichten. Jaren ‘50.
#244Zes paar verschillende oorbellen bezet met fantasie stenen en parels.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
"Dancing Couple". A group of polychrome terracotta. Signed. Hand restored.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#108Een lot van 4 schaalmodellen , 3x1/18 , waarvan 3 x Ferrari en 1 Porsche .
#31Een recent Brussels vaasje met glazen bloemen onder stolp.
A recent Brussels vase with glass flowers under a dome.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#262Een verzilverde koffie- en theeset op dienblad. Het dienblad is gemerkt Wiskemann.
#184Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
A vase of cut colorless crystal. Small flake.No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 30 / 40