#286Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.
#40Zeven diverse sierborden van gekleurd aardewerk en porselein.
#33Een porseleinen gemberpot met vergulde details.
#293Abstract geschilderde glazen dame-jeanne vaas. Beschadigingen aan de verf.
No longer availableOnline onlyDim. h 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#16Een meerkleurig aardewerken zeepbakje in de vorm van een pierrot. Lichte glazuurschade. Onderaan gemerkt “Ylang Ylang”.
#688Een metalen luchter met 6 lichtpunten, satijnglazen kapjes.
#72Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
#21Een lot van 2 spiegeltjes uit 2 formaten met houten frame.
#234Een halssnoer bezet met 11 rijen schijfjes van parelmoer.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#87Een verzilverd metalen boterpot.
silver plated metal butter pot.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#66Goebel, Germany“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 75 / 100