#152Een geglazuurde aardewerken vaas.
#122HardingEen lot met een zwart basaltware dekselpotje en kannetje. Onderaan gemerkt “Harding 30”.
#65“Openbaar kunstbezit in Vlaanderen” 7 Jaargangen, 1963 tot 1969.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#72Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
#58Een Nanking vaas met de afbeelding van een pauw .
#182Een set van 3 donkerglazen kandelaars.
#119Een glazen vaas met vergulde rand en geslepen details.
A glass vase with gilded edge and cut details.No longer availableOnline onlyDim. 22 x Ø14cmEstimate: € 30 / 35 -
#262Een verzilverde koffie- en theeset op dienblad. Het dienblad is gemerkt Wiskemann.
#125“Diploma Aartsbroederschap van O.L.V. van het H. Hart. Druk op papier.
“Diploma Archfraternity of Our Lady of the Sacred Heart. Press on paper.No longer availableOnline onlyDim. 33,5 x 48 cmEstimate: € 15 / 20