Other lots by Gentils
-
#732Vic GentilsPeriod: 1919 - 1997
“Adam en Eva”. Litho. Buiten de plaat gesigneerd en E.A.
“Adam et Eve”. Litho. Signée hors planche et E.A.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#637Vic GentilsPeriod: 1919-1997
Bronzen sculptuur. Niet gesigneerd. Geschenk van de auteur.
Sculpture en bronze. Sans signature, mais don de l’artiste.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 200 / 250
Similar lots by type
-
#571
Een bronzen groep van drie lachende Chinezen.
Groupe en bronze représentant trois Chinois riant.No longer availableDim. l: 35; h: 20 cmEstimate: € 260 / 280 -
#173
Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220 / 280 -
#138
Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles à six bras, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 190 / 220 -
#177
Een paar kandelaars van deels verguld brons in de vorm van een door een putto gedragen bloem.
Une paire de candélabres partiellement en bronze sous forme de fleur portée par un putti.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 260 / 280 -
#188
Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.
Une paire de serre-livres sous forme de lionnes.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 320 / 380 -
#463
Een lot van vier Weense vide-poches van onyx, getooid met bronzen beeldjes.
Un lot de quatre vide-poches de Vienne en onyx, décorations de statues en bronze.No longer availableDim. h: 7 vmEstimate: € 80 / 120 -
#553
Een Tibetaanse Boeddha van verzilverd brons.
Bouddha tibétain en bronze argenté.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 260 / 300 -
Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
Een paar grijsgepatineerde houten kandelaars in barokke stijl.
Paire de candélabres en bois patinés gris de style Baroque.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 50 / 80 -
#541
“Mahavira”. Een oppergod van het jaïnisme op lotusbloem van verguld brons.
“Mahavira”. Le dieu principal du jaïnisme sur une lotus en bronze doré.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 220 / 260 -
#207
“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld in de geest van Botero.
“Nu féminin”. Sculpture en bronze dans l’esprit de Botero.No longer availableDim. h: 136 cmEstimate: € 2600 / 3000 -
#103
“Musicerende saters”. Een paar bronzen beeldjes op marmeren sokkel. Fluit manco.
”Satyres musicaux”. Une paire de statues en bronze sur socles en marbre. Une flûte manquante.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#128
Een bronzen kandelaar met vijf lichtarmen in de vorm van bloemenranken.
Un lustre à cinq bras sous forme de fleurs.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#133
Een bronzen girandole met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques.
Une girandole à cinq points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 50 / 80 -
#518
Een bronzen lampenvoet met een Chinees personage.
Un pied de lampe en bronze, personnage chinois.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#204
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500 / 600 -
#711
Een bronzen plaquette met een voorstelling van Boeddha in bas-reliëf.
Plaquette en bronze représentant le Bouddha en relief.No longer availableDim. h: 34 x 12 cmEstimate: € 55 / 65
Other lots in this auction
-
#375Eric Laville France
Een bruine pochette van leder.
Pochette en cuir brun.No longer availableDim. 12 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#533
Twee vazen van steengoed, Chinees werk naar de T’ang-dynastie.
Deux vases en faïence, travail chinois d’après la dynastie T’ang.No longer availableDim. h: 34 en 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#462J. Van Gent
“Cabaretmeisje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Fille de cabaret”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#595Nannini
Twee dezelfde hoeden van katoenfluweel.
Deux chapeaux semblables en velours de coton.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#381
Engelse kruik voor gin uit de Tweede Wereldoorlog. Genummerd SRD 1944.
Une cruche anglaise à gin de la Deuxième Guerre Mondiale. Numéroté SRD 1944.No longer availableDim. L. 21 cmEstimate: € 25 / 30 -
#307Willy Vandersteen
Suske en Wiske. Een grote partij stripverhalen. De nummers 92 t.e.m. 208 van de gekleurde rode reeks. Nummers 94 (De Sissende Sampan), 132 (De Stierentemmer), 163 (De Vlijtige Vlinder), 193 (Hippus het Zeeveulen) ontbreken. Overwegend in goede staat.
Suske et Wiske. un lot de bandes dessinées. Numéros 92 au 208 inclus de la série rouge. Manquant: numéro 94 (De Sissende Sampan), 132 (De Stierentemmer), 163 (De Vlijtige Vlinder), 193 (Hippus het Zeeveulen). La plupart en bon état.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#739Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966.
”Nature morte”. Huile sur toile. Signée et datée 1966.No longer availableDim. 63 x 70 cmEstimate: € 150 / 200 -
#65Epice
Twee verschillende sjaals van linnen en katoen.
Deux châles différents en lin et coton.No longer availableDim. 190 x 80 cmEstimate: € 90 / 150 -
#782Maurice de VochtPeriod: 1914-2006
“Biddende personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Personnages en prière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 90 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#268
Joseph Grego. “Rowlandson the Caricaturist”. Eerste Ed. Chatto & Windus, London, 1880. Twee delen. In-4°, slijtage.
Joseph Grego. “Rowlandson the Caricaturist”. Première Ed. Chatto & Windus, London, 1880. Deux volumes. In-4°, usures.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#309Louis Albert RoessinghPeriod: 1873-1951
“Plattelandszicht met een stroom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1896.
”Paysage de campagne et cours d’eau”. Huile sur panneau. Signé et daté 1896.No longer availableDim. 47 x 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#116
Een meubel met twee deuren en een lade.
Un meuble à deux portes et un tiroir.No longer availableDim. 96 x 105 x 46 cmEstimate: € 100 / 120