Other lots by Gentils
-
#732Vic GentilsPeriod: 1919 - 1997“Adam en Eva”. Litho. Buiten de plaat gesigneerd en E.A.
“Adam et Eve”. Litho. Signée hors planche et E.A.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#637Vic GentilsPeriod: 1919-1997Bronzen sculptuur. Niet gesigneerd. Geschenk van de auteur.
Sculpture en bronze. Sans signature, mais don de l’artiste.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 200 / 250
Similar lots by type
-
#133Een bronzen girandole met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques.
Une girandole à cinq points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 50 / 80 -
#571Een bronzen groep van drie lachende Chinezen.
Groupe en bronze représentant trois Chinois riant.No longer availableDim. l: 35; h: 20 cmEstimate: € 260 / 280 -
#541“Mahavira”. Een oppergod van het jaïnisme op lotusbloem van verguld brons.
“Mahavira”. Le dieu principal du jaïnisme sur une lotus en bronze doré.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 220 / 260 -
#207“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld in de geest van Botero.
“Nu féminin”. Sculpture en bronze dans l’esprit de Botero.No longer availableDim. h: 136 cmEstimate: € 2600 / 3000 -
#518Een bronzen lampenvoet met een Chinees personage.
Un pied de lampe en bronze, personnage chinois.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#188Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.
Une paire de serre-livres sous forme de lionnes.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 320 / 380 -
#173Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220 / 280 -
#138Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles à six bras, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 190 / 220 -
#553Een Tibetaanse Boeddha van verzilverd brons.
Bouddha tibétain en bronze argenté.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 260 / 300 -
#103“Musicerende saters”. Een paar bronzen beeldjes op marmeren sokkel. Fluit manco.
”Satyres musicaux”. Une paire de statues en bronze sur socles en marbre. Une flûte manquante.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#177Een paar kandelaars van deels verguld brons in de vorm van een door een putto gedragen bloem.
Une paire de candélabres partiellement en bronze sous forme de fleur portée par un putti.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 260 / 280 -
#711Een bronzen plaquette met een voorstelling van Boeddha in bas-reliëf.
Plaquette en bronze représentant le Bouddha en relief.No longer availableDim. h: 34 x 12 cmEstimate: € 55 / 65 -
#128Een bronzen kandelaar met vijf lichtarmen in de vorm van bloemenranken.
Un lustre à cinq bras sous forme de fleurs.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
Kurt PeiserPeriod: 1887-1962Een paar grijsgepatineerde houten kandelaars in barokke stijl.
Paire de candélabres en bois patinés gris de style Baroque.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 50 / 80 -
#463Een lot van vier Weense vide-poches van onyx, getooid met bronzen beeldjes.
Un lot de quatre vide-poches de Vienne en onyx, décorations de statues en bronze.No longer availableDim. h: 7 vmEstimate: € 80 / 120 -
#204Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500 / 600
Other lots in this auction
-
#781Een gevarieerd lot begin XXe eeuws laboratoriumglaswerk.
Lot varié de verres de laboratoire. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 6 - 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#655“Leopard”. Een cosmetica case van aluminium.
“Leopard”. valise à cosmétique en aluminium.No longer availableDim. 21 x 40 x 22 cmEstimate: € 230 / 280 -
#690VincentiEen halssnoer bezet met half edelstenen.
Collier serti de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#197“XIXe eeuws straatzicht”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd.
“Vue de rue du XIXe siècle”. Huile sur panneau. Signature apocryphe.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#265Mulberry“Hiver”. Een sjaal van merino wol.
“Hiver”. Châle en laine mérino.No longer availableDim. 130 x 90 cmEstimate: € 70 / 130 -
#4ChristofleEen lot van twaalf verzilverd metalen bestekleggers.
Un lot de douze porte-couverts en métal argenté.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#539“Poesjes”. Olieverf op doek. Lichte schade.
”Petits chats”. Huile sur toile. Petit dégât.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 200 / 240 -
#733“Aapjes”. Een gepatineerde plaasteren groep.
”Petits singes”. Groupe en plâtre patiné.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#304J. Henrich“Stilleven met geranium”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, géraniums”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#72814 boeken m.b.t. de kunsten in Antwerpen. Max Rooses. “Geschiedenis der Antwerpsche Schilderschool”. In-8. Ed. Louis Legros, Antwerpen e.a. 1880. P. Génard. “P.P. Rubens, aanteekeningen over den Grooten Meester en zijne Bloedverwanten”. Ed. Kockx, Antwerpen. En 12 andere.
14 livres sur les arts à Anvers. Max Rooses. “Geschiedenis der Antwerpsche Schilderschool”. In-8. Ed. Louis Legros, Antwerpen e.a. 1880. P. Génard. “P.P. Rubens, aanteekeningen over den Grooten Meester en zijne Bloedverwanten”. Ed. Kockx, Anvers. Et 12 autres.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#318Een vaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van Murano.
Un vase en pâte à verre polychrome dans le style Murano.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 55 / 65 -
#795Made in EnglandTwee dezelfde etuis van bruin leder. Eén met een kaartenspel en één met schoenpoets en borstel.
Deux étuis semblables en cuir brun. L’un contenant un jeu de cartes, l’autre une brosse et une boîte à cire.No longer availableEstimate: € 40 / 60


