Other lots by Gentils
-
#732Vic GentilsPeriod: 1919 - 1997
“Adam en Eva”. Litho. Buiten de plaat gesigneerd en E.A.
“Adam et Eve”. Litho. Signée hors planche et E.A.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#637Vic GentilsPeriod: 1919-1997
Bronzen sculptuur. Niet gesigneerd. Geschenk van de auteur.
Sculpture en bronze. Sans signature, mais don de l’artiste.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 200/250
Similar lots by type
-
#204
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500/600 -
#541
“Mahavira”. Een oppergod van het jaïnisme op lotusbloem van verguld brons.
“Mahavira”. Le dieu principal du jaïnisme sur une lotus en bronze doré.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 220/260 -
#188
Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.
Une paire de serre-livres sous forme de lionnes.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 320/380 -
#173
Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220/280 -
#463
Een lot van vier Weense vide-poches van onyx, getooid met bronzen beeldjes.
Un lot de quatre vide-poches de Vienne en onyx, décorations de statues en bronze.No longer availableDim. h: 7 vmEstimate: € 80/120 -
#711
Een bronzen plaquette met een voorstelling van Boeddha in bas-reliëf.
Plaquette en bronze représentant le Bouddha en relief.No longer availableDim. h: 34 x 12 cmEstimate: € 55/65 -
#571
Een bronzen groep van drie lachende Chinezen.
Groupe en bronze représentant trois Chinois riant.No longer availableDim. l: 35; h: 20 cmEstimate: € 260/280 -
Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
Een paar grijsgepatineerde houten kandelaars in barokke stijl.
Paire de candélabres en bois patinés gris de style Baroque.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 50/80 -
#138
Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles à six bras, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 190/220 -
#207
“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld in de geest van Botero.
“Nu féminin”. Sculpture en bronze dans l’esprit de Botero.No longer availableDim. h: 136 cmEstimate: € 2600/3000 -
#553
Een Tibetaanse Boeddha van verzilverd brons.
Bouddha tibétain en bronze argenté.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 260/300 -
#518
Een bronzen lampenvoet met een Chinees personage.
Un pied de lampe en bronze, personnage chinois.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50/80 -
#103
“Musicerende saters”. Een paar bronzen beeldjes op marmeren sokkel. Fluit manco.
”Satyres musicaux”. Une paire de statues en bronze sur socles en marbre. Une flûte manquante.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/100 -
#133
Een bronzen girandole met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques.
Une girandole à cinq points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 50/80 -
#128
Een bronzen kandelaar met vijf lichtarmen in de vorm van bloemenranken.
Un lustre à cinq bras sous forme de fleurs.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40/60 -
#177
Een paar kandelaars van deels verguld brons in de vorm van een door een putto gedragen bloem.
Une paire de candélabres partiellement en bronze sous forme de fleur portée par un putti.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 260/280
Other lots in this auction
-
#105Louis Vuitton
Een handtas, model Ellipse PM in monogram. Met originele draagtas. Datacode TH 1011. Met slotje, maar zonder sleuteltjes.
Sac à main modèle Ellipse PM en monogramme. Avec sac à porter d’origine. Datacode TH1011. Avec fermoir mais sans clefs.No longer availableEstimate: € 360/400 -
#228
Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
Un lustre vénitien en verre à douze bras.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/240 -
#110
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en in briolette geslepen aquamarijn met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de saphirs ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’aigue-marine taillée en briolette ayant un poids total de ± 5 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 900/1000 -
#526Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 438 x 325 cmEstimate: € 200/300 -
#49Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Hessenhuis”. Ets. Gesigneerd en genummerd 130/150 buiten de plaat.
”Maison Hessen”. Une eau-forte. Signée et numérotée 130/150 hors planche.No longer availableDim. 20,5 x 27 cmEstimate: € 50/80 -
#366
Een houten schildersezel.
Chevalet en bois.No longer availableDim. H: 250 cmEstimate: € 80/100 -
#112
Een voorstelling van de herenhoeve en het wapenschild van Guilielmus Van der Maelen. Gedateerd Leuven, 5 juli 1786.
Une représentation de la ferme et l’écusson de Guilielmus Van der Maelen. Daté Louvain, 5 juillet 1786.No longer availableDim. 79 x 68 cmEstimate: € 100/150 -
#384José Van GuchtPeriod: 1913-1980
“Landschap”. Gesigneerd en gedateerd 1965.
”Paysage”. Signée et datée 1965.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40/50 -
#260
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant oude slijp van ± 1,05 ct. VS en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,32 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de taille ancienne de ± 1,05 ct. VS. et de diamants ayant un poids total de ± 0,32 ct.No longer availableDim. 4,85 gEstimate: € 2200/2400 -
#789
Een Birmaans doek met een voorstelling van Boeddha op een vogel.
Toile birmane représentant Bouddha sur un oiseau.”No longer availableDim. 63 x 74 cmEstimate: € 60/80 -
#356
Een verchroomd art deco serveerwagentje met twee glazen leggers en op wieltjes. Jaren ‘20.
Charrette de service art déco en chrome à deux niveaux. Années 20.No longer availableDim. H: 65 cmEstimate: € 80/100 -
#327Hergé
“Tintin”. Zeven albums in zeer gelezen staat. Harde covers.
”Tintin”. Sept albums à couverture dure, état usuré.No longer availableEstimate: € 60/80