Similar lots by type
-
#134“Bron aan de rand van het bos”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Geen signatuur. Toegeschreven aan Isidore Meyers.
“Source à l’orée du bois”. Huile sur toile marouflée. Sans signature, attribuée à Isidore Meyers.No longer availableDim. 62 x 89 cmEstimate: € 100 / 160 -
#119Dehaes“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue forestière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100 / 150 -
#684Pierre HendrixPeriod: 1913 - 1995“Zolderatelier” & “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
”Atelier au grenier” & “ Nature morte, fleurs”. Huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 20 x 24 & 54 x 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#234Henri Rowet“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#219“Paard en ezel aan de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘F. Kluys”.
”Cheval et âne auprès de l’étable”. Huile sur toile. Porte la signature : F. Kluys.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 160 / 180 -
#222Emile NelisPeriod: 1853 - 1884“Vrouw in de schuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Femme dans la grange”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 21 cmEstimate: € 300 / 400 -
#399Een lot van vijf werken, waarbij olieverf op papier en lithografieën. Een gesigneerd van Patris en met opdracht.
Un lot de cinq oeuvres, dont des huiles sur papier et des lithographies. Une signée ‘Patris’ et dédicace.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#99Georges Steel“Jongen uit Granada”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1974.
”Jeune homme de Grenade”. Huile sur carton. Signé et daté 1974.No longer availableDim. 48 x 3 8 cmEstimate: € 120 / 180 -
#672J. Riemsdijk“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur la ville”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#792Talamon“Lezende jonge vrouw”; “Naakt met sjaaltje” & “Vrouw voor spiegel”. Drie kunstwerken, verschillende technieken. Allen gesigneerd.
”Liseuse”, “Nu avec un châle”, & “Femme et miroir”. Trois oeuvres d’art, différentes techniques. Signées.No longer availableDim. 54 x 33, 45 x 61, 30 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#184Jan CockxPeriod: 1891-1976“De vangst na de jacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La prise après la chasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 91 x 100 cmEstimate: € 220 / 280 -
#232A. Vereecke“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#534Reno“Mask” & “Red eye”. Gemengde techniek op board. Beide op de verso gesigneerd en gedateerd 2011.
”Masque” & “Oeil rouge”. Techniques mixtes sur carton. Signés et datés 2011 au verso.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#179Pieter GorusPeriod: 1881 - 1941“Molenlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage au moulin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 320 / 360 -
#539“Boulevard”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening ‘Kees Verwey’.
”Boulevard”. Huile sur panneau. Porte la signature: ‘Kees Verwey’.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 220 / 240 -
#574A. Vandroemme“Trekpaarden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chevaux de trait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 98 x 120 cmEstimate: € 200 / 240 -
#229Robert Cupis“Hooischoven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
”Meules de foin”. Huile sur toile. Signée et datée ‘44.No longer availableDim. 44 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#84Tuur De RijbelPeriod: °1927“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 55 / 75 -
#484Petra Jacobs de Kleyn“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nu féminin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#214J. Coomans“Danseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Danseuse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 133 x 88 cmEstimate: € 300 / 500 -
#149Albert Franciscus Embrechts“Berken in de sneeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Hêtres dans la neige”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#189F. Friederichsen“De Rouwstoet”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1913. Herdoekt, maar met nieuwe beschadiging.
”Le cortège funèbre”. Huile sur toile retoilée. Signée et datée 1913. Dégâts.No longer availableDim. h: 66 x 102 cmEstimate: € 150 / 200 -
#674Gustaaf Helinck“Bomen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Arbres”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#659Bernard Relecom“Volk op de pier”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘90.
”Du monde sur la jetée”. Huile sur toile. Signée et datée ‘90.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#772Twee theeserviesjes van Satsumaporselein, waarbij het eerste met zeven kopjes, negen ondertasjes, een koffie- en een theepot. Het tweede met zes kopjes en ondertasjes, een theepot, melkkruikje en een suikerpot.
Deux services à thé en porcelaine Satsuma. Le premier service comprenant sept tasses, neuf sous-tasses, une cafetière et une théière. Le deuxième service comprenant six tasses et sous-tasses, une théière, un pot à lait et un sucrier;No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#105Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct. en twee Akoya parels van 9,20 mm.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,14 ct et deux perles Akoya de 9,20 mm.No longer availableDim. 8,10 gEstimate: € 400 / 500 -
#638Snuffbottle van hoorn en ivoor. Versierd met een waterlandschap en met Lao Tse in een tuin. China, omstreeks 1900.
Flacon en corne et ivoire. Décoration de paysage fluvial et Lao Tse dans un jardin.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 80 / 120 -
#286ChamsehPerzisch tapijt van wol met een gestileerd medaillon. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine avec un médaillon stylisé. Noué main.No longer availableDim. 210 x 104 cmEstimate: € 200 / 300 -
#183“Apollo”. Een bronzen beeld op rood marmeren sokkel.
”Apollon”. Une statue en bronze sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 300 / 500 -
#493Een klein vaasje van famille-verteporselein met een decor van bloemen.
Un petit vase en porcelaine famille-verte au décor de fleurs.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#784Een glazenservies van geslepen kristal, bestaande uit zestien wittewijnglazen, veertien rodewijnglazen en tien groene glazen.
Un service à verres en cristal taillé, comprenant seize verres à vin blanc, quatorze verres à vin rouge et dix verres vert.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#263Een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. In originele doos.
Une paire de candélabres en cristal incolore taillé. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#136WissEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 330 cmEstimate: € 220 / 280 -
#652Een houten wandelstok met een handgreep van gesculpteerd ivoor in de vorm van een vuist.
Une canne en bois, le manche en ivoire sculpté en forme de poign.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 80 / 100 -
#31Val St. LambertEen coupe van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Une coupe en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. b: 29 cmEstimate: € 25 / 35 -
#629Een grote industriële lamp.
Grande lampe industrielle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 180 / 220

